reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam, melduje ze zyje, od kilku dni jakaś zmęczona wracam do domu,ale jak widze moja Kochana rozesmiana buziunie, czyt. Asie to wszystko mija, ide spac, na szczęście jutro piatek:-D:-D:-D
 
reklama
ViKamciaG znam ten ból Witia też mi kiedyś klawiaturę rozebrał właśnie taką jak opisujesz z tym że on jeszcze te żabki rozebrał bo one z dwóch części się składają :dry::dry::dry: trochę mi czasu zajęło zanim te żabki ze sobą połączyłam a później jeszcze klawiaturę skompletowałam :sorry2:
no właśnei te żabki też mi porozbierała na części....:baffled:
także zajęło mi to sporo czasu... hehe
raz trafiłąm , raz musiałam wyciągać , przekładać żabki i na nowo wkładać ... jednym słowem masakra:-p
 
witam

niewyspana ..wrrr...bo Ewa jakas marudzaca noc miala,...




Ewelcia... ja robie dokladnie tak samo..klade sie z Ewa ( tez ma singla z barierka) ona zasypia a ja zmykam..hehe pierwsza noc spala do 1 ..i przyszla do mnie a 2 noc juz do trzeciej..mam nadzieje ze co noc bedzie lepiej..ale ona jeszcze mleko w nocy pije wiec dlatego tak sie budzi..od Ala jak zmykam to on spi do rana..tylko wlasnei musze klasc sie z nimi bo nie lubia same zasypiac ..
no jak wczoraj zniknlam to pierwsza pobutke mlody zrobil o 1 ale zaraz zasnal , a pozniej przylaz do nas...nie wiem o ktore nawet...wcale nie plakal...spie sobie i czuje ze ktos mnie dotyka...w pierwszej chwili pomyslalam ze M sie znow zachcialo i mnie budzi;-):-Dale po chwili patrze a maly spi miedzy nami...gramolek jeden no!:-D.

Dzis juz sie obudzil o 23 ale tez po chwili zasnal,wiec nie jest zle...ciekawe jak dalej bedzie....


Robilam dzis Ruskie z nadzieja ze mlody bedzie jadl...a tu dooopa...:-(nic praktycznie nie chce jesc...wyczulam ze chyba mu 4 wychodzi,,ma b.nabrzmiale dziasla...az sine...ale on nie ma jeszcze jednej 2:confused::confused:.

anineczko ja tak jak asienka mam obiad na 12,bo Szym o tej porze je i pozniej idzie w kime.
Dzis spal 25min:baffled:zdarzylam ogarnac pobojowisko,wlaczyc bb i kolezanka przyszla:cool2:
 
hejoo:-)
Jak dobrze wstać
Skoro świt
Jutrzenki blask
Duszkiem pić
Nim w górze tam
Skowronek zacznie tryl
Jak dobrze wcześnie wstać
Dla tych chwil
Gdy nie ma wad
Wspaniały, piękny świat
Jak dobrze wcześnie rano wstać
:-D:-D:-D:-D
Nooo młoda pobudkę mi urządziła 6:15 jak ja ją kocham :sorry2::-D Wstawać mamuśki szkoda dnia :tak:;-)
 
hahaha ale mi Pauletta humor poprawiłaś,aż sie uśmiechnęłam:-D poprosze tak codziennie bo mam wojne z Damianem,nic mu nie smakuje i on nie będzie jadł
 
Dzień dobry
Och jak dobrze Pauletta-żebyś wiedziała:)))
Madbebe-Wy chyba dziś wyjeżdżacie???Udanego pobytu w Hiszpanii-wygrzejcie się i wyleniuchu.cie:)))
Marta-no stres-to nie niemowlak,żebyś się zamartwiała-tak jak pisze Sandrulińska-zgłodnieje sam przyjdzie;)
Ewelcia-biedny Szymuś-niestety niektóre dzieci ciężko przechodzą ząbkowanie-tulasek:*
Wiesienko-no i nadszedł ten piątek:)))Byle do...(nie wiem do której pracujesz)wieczora;)
No i to by było na tyle-pózno a ja się ubrać muszę-ba ubrać wszystkich muszę;)Miłego Kochane
 
reklama
Do góry