reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko..ciezko powiedziecczy jest poprwa..ale dzieciaki i P sa zdrowe tylko mnie cos czysci z rana i w jelitkach gra...wiec moze to nie jelitowka a jakas niestrawnosc..hehe...tak to sobie tlumacze..alepoczekam na rozwoj wydazen...

dziecko odstawione do szkoly.... wiec biore sie za sprzatanko..i sniadanko dla dziewczyn...

zobaczcie co znalazlam na allegro..hehe...gdyby mieli biale kupilabym ..hahahah
http://allegro.pl/listing.php/search?string=czeszki&us_id=1061774&country=1
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bry:-)
Ja wreszcie wystawiłam to nieszczęsne wczorajsze pranie na dwór,mam nadzieję,że zdąży wyschnąć nim się pogoda znów spierdzieli:baffled:
Brzuch mnie pobolewa i obawiam się,że na @:-(Więc testować miałam,ViKamciaG w weekend ale możliwe,że nie zdążę i nadejdzie ta niechciana:sorry2:
 
Witam!
U nas śliczne słonce :tak:
Rano mielismy kurs na poczte, bo wczoraj był listonosz z paczka i oczywiscie jak siedze całymi dniami to on nie przyjdzie, a jak raz na tydzien jade na zakupy to akurat wtedy musi przyjsc :nerd:
no ale pokrowce odebrane, ciekawe czy tym razem przysłali dobre

Poza tym najwyzszy czas sie zmienic i zostac dobrą żoną, jestem zbyt surowa dla mojego M :baffled:
Miłego dnia wam zycze

a gdzie je mozna zobaczyc?:sorry2:;-):happy:

Prosże bardzo , ale zdjecie jest seskanowane i jest kiepskiej jakosci
album%20%2824%29.jpg
 
Tichonku może to brzuch boli na II a nie na @.Oby,oby trzymam kciuki.

Moniadan a skąd te przemyślenia,że jesteś zbyt surowa? No ale jeśli tak sądzisz to fantastycznie,że chcesz to zmienic :tak:
Śliczne zdjątko :tak: Może tak więcej wrzucisz?

Karkówa już w piekarniku.Kurcze normalnie przez tą szkołę wyrabiam się z obiadami do 13,a zazwyczaj obiad był o 15 :-D
 
Witam:-)
U nas tez pogoda nie najgorsza, aby tylko nie padalo bo pranie juz rozwieszone.:dry:
Lubiczanko- oj przykro mi z powodu domku.

Ide kawke wciagnac.
 
reklama
Hej Laseczki,
Wpadlam tylko sie przywitac. Nie mialam czasu Was doczytac za wiele, przepraszam.Jedynie co widzialam to przykro mi Lubiczanko z powodu chatki i nie przespanej nocy przez dajacego popalic Synusia. Tez jestem zdania do 3 razy sztuka.
Tichonek ja jak zaszlam w ciaze to tez caly czas cierpliwie czekalam na @ majac wszystkiego tego objawy. A jak mnie chicken fillets bolaly hohoho, mowie juz blisko no i doczekalam sie @ za 9 miesiecy, wiec kochana glowa do gory bedzie dobrze :)
Joannn slyszlalam ze jakies zdjatka z pobytu w naszym Galway wysylasz, tez moglabym prosic o jakies, nawet jesli mnie nie ma lub Mollunka na nich, bede miec na pamiatke. Dzieki z gory, moj mail to kathy-ireland@hotmail.com ps. czy wszystko w porzadku z Twoim synusiem???Zycze zdrowka i powodzenia w Dublinie, bedzie wszystko dobrze, u nas na szczescie po tycg wizytach w Dublinie pelnych grozy tez sie wszystko dobrze skonczylo, wiec przesylam fluidy :)
Moniadan slicznie wygladacie na tym zdjatku, bardzo mi sie podoba!!!!dzieki za info, czytalam podyskutujemy jak bedziesz chciala na skype jak zawsze. Buziaczki
Larciu juz planuje dzien kiedy Cie nawiedze, czy sobota by Ci pasowala?Planuje byc w miescie i tak musze przejechac przez ten most wiec bym zajrzala jesli nie masz planow.A narazie odpoczywaj sobie bez mezusia ;) ps. dzieki za wczoraj. mialam lekki dym i jak tylko przyszlam to padlam. mam nadzieje, ze uszy Cie od sluchania mnie nie bola hahaha
Annineczko trzymam kciuki, oby na tescie byla ta oczekiwana kreska :)Jeszcze raz milo bylo Cie poznac!
Matasia.... nie pamietam nicku, super byl kawal z tym punktem G, usmialam sie
ViKamciu bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze z brzusiem. zdrowka zycze i lepszego humorku Viki

Mam nadzieje, ze nic nie pominelam i Tichonku probowalam tak robic i mi nie wychodzi cholercia :(No nic moze za ktoryms razem hahah
U nas busy sie zaczelo,Mollun dostal kataru, ale to chyba od zebow bo nie ma zadnych dodatkowych objawow.Ladnie spi w nocy i nie kaszle, nie goraczkuje tylko katar. Mam nadzieje, ze nie przerodzi sie to w nic innego.
Wlasnie czekam na gosci, malego przystojniaka z Jego Mamusia wiec bardzo sie ciesze.
Moniadan u nas slonka brak, wyslij mi troche z Galway.Jest cieplo, ale sie chmurzy.
Zycze milego dnia moje Panie.
pappa
 
Do góry