reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ewelcia moja koleżanka jak się przeprowadziła i zmieniła przychodnię to poprzednia przychodnia nie zgodziła się na przekazanie swoich papierów do nowej przychodni bo to ich własność:sorry2:Ale nie wiem czy tylko ona tak świetnie trafiła czy zawsze są problemy:sorry2:
my mamy bilans 27,powiem kobitce ze zmienilam adres-ciekawe co powie?

Witam!

Ewelcia, ja cie rozumiem, ze on nigdy nie spał, ale teraz nie umie spac sam, wiec po co walczyc ;-) a powiedz jak on spi z wami to sie wysypiacie, czy wam ciasno?
bo w sumie to nie widze powodu zeby go tak na siłe odkładac do lozeczka, grarantuje cie ze to mu minie, a tylko niepotrzebnie sie nerwow najesz, no ale to tylko moje zdanie, ja juz czasami odpuszczam bo walki i tak nic nie dawały, wiec po co sie stresowac :-)



"
mOnia on z nami spal dopiero pierwsz raz,ja sie w sumie wyspalam i m tez...dzis zasnal o 20:30 w 15min,ale to dlatego ze polozylam sie z nim...potem zeszlam z lozka i wyszlam z pokoju.
Spi u siebie w pokoju,ma zamontowana barierke przy singlu...ciekawe do ktorej pospi:confused:
właśnie przed chwilą dostałam swojego laptopa i sie okazało ze dyk twardy znowu był walnięty
po ostatnim zalaniu poszedl dysk?
my wymienialismy jakos chyba w maju bo tez sie popsul.....ja trzasnelam klapa od laptopa:baffled::zawstydzona/y::sorry2:.....

Lubiczanko szkoda ze sie nie udalo z tak chata.........

Popijam piwko i zajadam chipsy:-pmiala wpasc kolezanka ale nie wpadla
 
No właśnie muszę się wybrac po te testy tańsze.
A nie idę testowac bo się boję zawodu,lepiej chyba będzie ujrzec @ za kilka dni niż jedną kreskę na teście...choc świerzbi mnie niesamowicie wizyta w wc z testem :baffled: ale chyba jednak za 6 dni zatestuje jak nie dostanę @ :dry:
hehe powiem Ci ze ja te drogie kupowalam i ciagle jedna kreska... a raz znalazlam w aptece takie tanie 3 za 3,50euro i robilam i tez nic...
zostal ostatni i juz bylam zrezygnowana a tu nagle okazal sie pozytyw:-D

Jak przestawiają Ci się te literki naciśnij SHIFT+CTRL równocześnie ofcrs ;-) i wszystko wróci do normy:tak:
Dzięki kobitki za rady - chyba w takim razie tylko tran będę mu dawać..hmm..
ViKamcia - użyj shift+ctr i powinna klawiatura działać OK

dzieki dziewczyny , no wlasnie tak robie za kazdym razem co otworze nnowy temat w nowej arcie i jak zrobie w 1 temacie shft i ctrl to dziala , a jak zamkne temat i otworze ponownie , lub inny temat to na nowo mam poprzestawiane:baffled::angry:
takze mosze zmieniac co doslownie kilka minut
Pauletta nie daj się choróbsku ;-):tak:
MartaF jeżeli 3 dziecko będzie taka jak pozostała dwójka to tylko kilka pierwszych miesięcy będę wstawac co 3h w nocy,oczywiście na współe z mężowskim ;-)
Ale laptop śmiga?

dobra,lecę ogarnąc zabawki z chłopakami bo ja sobie tutaj siedzę,a w pokoju huragan przeszedł :dry:
no moja tez sie budzila tylko pierwsze 3 miechy o 3 nad ranrem na jedzenie , gdzie dalam cyca i zasypialam dalej:-Da reszte nocy przesypiala :tak: takze mam nadzireje ze to bobo bedzie mialo tak samo:-p

hejka
Joann, ViKamcia fakt cale szczescie ze zaczerwienienie mlodej zeszlo:tak:
No kobitki wlasnie porozsylalamfoteczki ze spotkania w MB, niestety na grilowaniu zadnej fotki nie zrobilam , hi hi a aparat specjalnie zabralam zeby pstrykac...:zawstydzona/y:
VIKamcia jakie z nas babki fotogeniczne w tych fioletowo czerwoniastych wlosach, gdybym jeszcze paszcze zamknela to by byla gitowa fotka:rofl2:

wez mi nawet nie mow... hehe jak ja zobaczylam jak moje wlosy sie od wilgotnego powietrza napuszyly to zaluje ze w kitke nie zrobilam..
hehe a rano tak namietnie prostowalam , jeszcze lubiczanka musiala na mnie czekac z tego powodu:-p

lubiczanko skoda ze twoj plan czy tam marzenie nie wypalilo...
ale moze nastepnym razem sie uda....


anineczka , tichonkowa kiedy testujecie??


moje dziecko bylo dzisiaj drazniace ponad wszystko... normalnie sekundy sama nie usiedziala... masakra jakas, nigdy nie byla taka marudna jak dzis....
caly bozy dzien mialczala.... wolala do jakiejs zabawki jak z nia do niej podeszlam to placz i ona cce na rece , jak ja ja na rece to ona placz ze glodna, ja jej mleko ona placz, kanapke ,placz,m zupke placz,... herbatke placz... wrrr uspic ja , placz.... no masakra jakas....
dawalam jej juz chyba wszystkie mozliwe zabawki, a ta chwilke sie pobawila i placz....
az sie chyba zmeczyla tym wszystkim i pozniej sama zasnela... znaczy musialam ja bujac, ale zasnela dzieki bogu... obudzila sie zjadla i znow placz....:dry: i tak do nocy ...
znaczy nie placz ale stekala i marudzila... i nic jej nie pasowalo... sama chodzila po pokoju i nie wiedziala nawet gdzie isc bo wszedzie plakala....:baffled: teraz ledwo udalo mi sie ja uspic.... ehhhh
wszystko mnie boli normalnie....
 
ViKaMcia - może ta stronka Ci pomoże pozbyć się problemu z - y: "z" zamiast "y" i na odwrót
tam w ustawieniach gdzieś trzeba pogrzebać ;-)
Lubiczanka - eh widzę uparłaś się na ten domek..do trzech razy sztuka! więc wszystko przed Tobą :tak:

Zmykam szkolić język..za kilka dni jadę z moim bejbikiem do Dublina do szpitala..aż się boje co usłyszę..no i czy zrozumiem..:baffled: nie będzie mnie raczej przez jakiś czas..:-(
 
Zmykam szkolić język..za kilka dni jadę z moim bejbikiem do Dublina do szpitala..aż się boje co usłyszę..no i czy zrozumiem..:baffled: nie będzie mnie raczej przez jakiś czas..:-(
a to cos powaznego ??? bo taka smutna minka...
najlepiej jak pojedziesz wez z soba slownik... pomoze ci:tak:

z tzmi literkami sie yaray biore...


ps udalo sie na szczescie... jeszcze tylko alta musze wkleic zeby miec polskie znaki bo mi Vi vyrwala:sorry2::zawstydzona/y::-p

i zagadka nr 2:baffled:
co zamykam lub otwieram jakies okienko pisze mi "Internet explorer has stopped working":wściekła/y: i tez nie wiem o co kaman:angry:
ten moj komp to na zlom sie chyba tylko nadaje...
i pomyslec ze nowy:dry:
 
Ostatnia edycja:
witam

niewyspana ..wrrr...bo Ewa jakas marudzaca noc miala,...

...dzis zasnal o 20:30 w 15min,ale to dlatego ze polozylam sie z nim...potem zeszlam z lozka i wyszlam z pokoju.
Spi u siebie w pokoju,ma zamontowana barierke przy singlu...ciekawe do ktorej pospi:confused:


Ewelcia... ja robie dokladnie tak samo..klade sie z Ewa ( tez ma singla z barierka) ona zasypia a ja zmykam..hehe pierwsza noc spala do 1 ..i przyszla do mnie a 2 noc juz do trzeciej..mam nadzieje ze co noc bedzie lepiej..ale ona jeszcze mleko w nocy pije wiec dlatego tak sie budzi..od Ala jak zmykam to on spi do rana..tylko wlasnei musze klasc sie z nimi bo nie lubia same zasypiac ..
 
reklama
Witam i ja
Dzisiejszej nocki Daniel znów nam dał popalić:(((Nurofen nie pomógł...
Monidan-no właśnie babka w agencji powiedziała to samo,ale skoro wpłacili depozyt,to nie sądzę,że nagle mieliby zmienić zdanie
Madbebe-no właściwie ona była baaaardzo sympatyczna i miała rację,bo skoro jej nie będzie i coś się stanie to przynajmniej agencja musi nam pomóc...a to nasza jędza jest niukładna-dlatego już teraz domu szukam na "chama"...
ViKamcia-biedulka...Przypuszczam,że to ząbki dają się we znaki-a jak nocka?
Joann-jak długo Was nie będzie?Już trzyamam kciuki za powodzenie Waszej wyprawy;)
Didi-jakaś poprawa?Kurujecie się?
No nic-idę coś naciągnąć na siebie...Miłego dnia Kobietki:)))
 
Do góry