reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzięki kobitki za rady - chyba w takim razie tylko tran będę mu dawać..hmm..
ViKamcia - użyj shift+ctr i powinna klawiatura działać OK
Lubiczanka - chyba zdążyłam przez 17mą by też trzymać kciukasy ?
Teraz opowiadaj o co kaman..

P.S. no i Pauletta mnie wyprzedziła i widzę już po 17ej..a to ja biegnę do Patryka bo wciąż coś chce..grrr..
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i dup...przez duże"K"...Większość z Was miała oczywiście rację o co biega,a mianowicie o domek-ale nie taki sobie domek,tylko moją chatę,co ostatniop babka niby znajomym wynajęła!!!!!!!!!!!!!!!!oNI SIE JEDNAK WYCOFALI-GDY TTYLKO ZOBAczyłam,że znowu wystawiona bez oporów pojechałam do babki-ona,że to i śmo i że tylko przez agencję...to ja walę i co?I jestem druga w kolejce:(((I ten ktoś przed mła ją sprzątnął-2gi raz ta sama chata!!!!!!!!!!!!cO ZA PECH DZIADOWSKI:(Idę pomolestować J póki młodzież na dworze,a Daniel szaleje w łóżeczku:))))Dzięki Dziewczynki za kciukasy(a co lepsze-tu gdzie teraz mieszkamy baba nam z rentu nie chce zejść-zołza-niech ją plagi zeżrą-tfu tfu)
 
Ciao!

Alutkowi przebila sie juz gorna trojka i chyba idzie cos wiecej bo dzis juz zrobil 7 kup!!!!!! i apetyt nie dopisuje....co u niego dziwne! A ja mam dosyc zmieniania go...tymbardziej,ze boli mnie dzis bardzo brzuch....:(
 
My jedziemy jeszcze na bilans do Castledermot....mam tam babce powiedziec ze zmienilam adres?i co ? ona przesle papiery do Carlow?
ja tam nie wiem.W sumie chcialam sie wybrac do tego Tuam bo akurat mi pasilo,ale ona nieeee-ze przesle papiery do athenry:baffled:
moniadan-ja jesli chodzi o male-nie pomoge.Zawsze te tansze szybciej sie koncza,a malutki i dobry zapewne kosztuje..Z malych kojarzy mi sie tylko taki naprawde malutki,z wygladu jak suszarka do wlosow..;-):happy::rofl2:
Tak sie wpatruje w Twoje zdjecie na suwaczku slubnym i widze ze ladne,ale czy trzeba glowe przekrecic w lewo czy jak,zeby cos dojrzec to nie doszlam..masz je gdzies w wiekszej wersji?:rolleyes2:
misia-duzo sil zycze i cobys sie nie musiala przemeczac za bardzo!
lubiczanka-wiec chata nie dla Ciebie jednak.Skoro landlordka taka nieukladna to moze i lepiej..
pauletta-zdrowka!
anineczka-ja juz bym dawno sikala.Nie jestem najcierpliwsza jesli chodzi o oczekiwanie:-p
MartaF-a Ty co tam na nerwie znowu?
 
Madbebe zdjęcie jest w dobrą strone, bo my lezymy na podłodze ;-)
a w wiekszej wersji oczywiscie mam :tak:

Lubiczanko, przykro mi ze sie nie udalo, a moze jeszcze ta jedna osoba przed Tobą sie rozmyśli :sorry2:
 
reklama
Do góry