reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Ja dzis busy dzień, Oli zadowolony po przedszkolu i cieszy sie że chodzi do opiekunki i jej syna ładnie sie bawią, był ryk bo wyjsc nie chciał:/
Anieczka współczuje:/
Wszystko zależy od tego jak sie dzieci nauczy chodzi spać, trzeba dyscypliny i wytrwałosci:)
Chorowitkom życze zdrówka!
Dobra ide pobawić sie z Tomkiem:)
 
reklama
Anineczko bardzo mi przykro , ja rowniez wiem jak to jest otrzymac tutaj taká wiadomosc tez mi zmarla babcia(jedyna ktora znalam)i do tego jeszcze nie moglam pojechac jej porzegnac:-(,dobrze ze zdazyla poznac swojá prawnusie.

NOOO a ja sie tak dlugo czailam zeby wyjsc na dwór, ze mi doopa zmokla:angry:jak wracalysmy , po powrocie dostalam wene na sprzatniecie lodówy bo pustawo sie zrobilo wiec teraz mozna já zapelnic hi hi
 
witam
ja dzis mega zmeczona po pracy, zawsze w czwartki Ci w Stanach sie budza ze to ostatni dzien do zamowienia i krecka idzie dostac
Anineczka- wspolczuje, ja lece w pazdzierniku moja babcia ma 91lat i dzielnie czeka na nas
crazy girl - mysle ze potrzebujesz czasu, glowa do gory
Wolfi - 100lat razem
didi - zdroweczka
 
Lo matko nie zagladalam do Was troche i prosze!!

Kamcia i Misia, bardzo Wam gratuluje i zycze spokojnych i cudownych 9 miesiecy :-):-):-)
Ja jeszcze troszke i tez bede sie starac o rodzenstwo dla mojego Szkraba...

Tichonku Tobie przesylam fluidki! ;-);-);-)

Mam nadzieje, ze u reszty foremek wszystko dobrze :tak:
Teraz zmykam, bo jutro do pracy ide i musze wsio przygotowac i chalupke ogarnac.

Pozdrowionka i do nastepnego :happy2:

Wlasnie doczytalam, Anineczko kochana, tulam mocno...
 
Ostatnia edycja:
jennyyy...ja juz okichana po kostki ...brzuch mnie boli..jutro mam egzamin..obym zdala w koncu jade moim pontiakiem..haha...
dzis ..jezdzilam po osiedlu..luk trenowalam i zawracanie na 3 .ale micrus gdyby mogl to i na 2 wyrobilby..haha

Kamcia..jutro czekam za Toba.ja bede napewno najpozniej 15:30
 
didi powodzenia jutro

anineczka bardzo wspolczuje, tulam!

Moj maz zasnal z Amanda, wiec postanowilam sama obejrzec film "frozen" i...to byl blad. Teraz serce mi wali i napewno nie usne, majac takie obrazy przed oczami. Film glupi, ale przerazajacy. Ide poczytac gazetke i potem spac. Dobranoc
 
reklama
OMG ale pustki:szok:
no widac ze mialyscie super dzien... hehe

a ja nie dosc ze sie rano wkur*** bo mi samochod sie popsul i trzeba go naprawic... to i drugim jezdzic nie moge :wściekła/y: bo cois z pod maski zakopcilo... dojechalam do kumpla .. i musial mnie odwiesc swoim bo jakies kabelki smierdzialy...
i teraz jestesmy udupieni:baffled::-(


aha tichonku jak tam staranka???:-)
 
Do góry