reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
helloł

annineczko zdrowka dla syncia ...no i wspołczuje tej wiadomosci..

Wolfia dla Was milości, miłości i jeszcze raz miłości... ;-)

U nas chmury jakies sa ale raczej deszczu nie zapowiadają- bo przeciez pranie wywiesiłam:-D
Czekam na męża i corcie i siadamy do obiadku.


sie mi jakoś ten post niefortunnie złozył o ale cóz.. zycie
 
Anineczko,moje kondolencje:-(A Wy przecież za niedługo mieliście do Polski lecieć...
Gratuluję oferty:tak:I zdrówka dla Antoniego:tak:
U nas chmury są,ale raczej nie deszczowe:happy:
Wciągnęliśmy z Młodym rosoła i na drugie miejsca nie mamy:sorry2:
Kurczę siedzę nad tą formą do szczepień i się pocę:baffled:Bo pytanie jest czy dziecko miało jakieś szczepienia poza Irlandią,jeśli tak to proszę zrobić wykaz:sorry2:I robię bo Radek wszystkie szczepienia w Polszy przeszedł a tam inny kalendarz:sorry2:
 
Hej Laski

My już w PL.. Wszystko poszło zgodnie z planem.. Jeszcze sie nie rozpakowałam bo dopiero meble ustawialiśmy moje panieńskie jeszcze :p Zmęczona jestem okropnie.. Nie ma czasu żeby usiąść i odpocząć..:/ Jutro jadę na uczelnię załatwić wszystko. Ogólnie wszystko jest ok tylko humor mi nie dopisuje.. Mam wątpliwości chyba co do tego wszystkiego..... bardzo się boję......To mnie normalnie przerasta.. Chyba się trochę pogubiłam.. no ale za wcześnie na opiniowanie... Mam nadzieję że toi tylko przez zmęczenie po prostu....
Pozdrawiam.
Crayz girl musisz sie przyswoic do nowej sytuacji .. jak co to pisz co i jak u Ciebie...powodzonka

Kamcia i lubicznaka, moja Vi co prawda mlodsza od wszych dzieci ale tez juz od 20 mam spokoj do samego rana:-)

Wolfia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:happy:

Co Wy?!Gdzie Wy?!:szok::szok:
Ja rozumiem słonko,pogoda,ale żeby aż takie pustki?:szok::sorry2:
pogoda??powiedz mi lepiej gdzie to pojade:-D
bo u mnie pada....:baffled:
mnie nie ma bo moj D ma wolne... wlasnie zrobil sobie drzemke wiec wpadlam na chwile.. ale musze spadac obiad robic:-p

Przeczytałam jajkami:szok::-D:-D:-DI pomyślałam kurzymi czy swymi?:zawstydzona/y:Chyba zjem lepiej rosołu:sorry2:
:-D:-D:-D:-D
Dzięki asieńka :tak:

właśnie dowiedziałam się,że zmarła mi babcia :sorry2::sorry2::-(

ehhh no i nie zdążyłam poleciec i jej zobaczyc :-(
oj... anineczko przykro mi strasznie
[*]



Didi duzo zdrowka dla was

a ja sie wnerwilam... kiedy mamy wybrac sie na wakacje popsul sie nam samochod i jutro trzeba do mechanika bo inaczej nigdzie nie bedziemy mogli jezdzic....:wściekła/y:
 
Anineczko-współczuję:(Ciężko otrzymywać takie wiadomości-zwłaszcza tu,gdzie człowiek raz dwa chciałby być przy bliskich i nie może:((Oferta pracy-wow-bardzo Ci po drodze;)A no właśnie jakoś usiedzieć nie mogę-idę ię zaraz ogłaszać jako opiekunka-a co?Chociaż na czarno dorobić można;)
Ka.M*cia-tu też było ślicznie i przyjemnie,ale chmury i do nas nadciągnęły:/
Margaritta-co chcesz od swojego posta???
Wolfia-o ja zła i niedobra-wszystkiego najmilszego,najprzyjemniejszego-i żeby w Waszych spojrzeniach zawsze była ta sama miłość i chęć wspólnego zestarzenia się przez całe życie:)))
 
anineczko bardzo mi przykro:-(mi tez zmarła babcia jak byłam tutaj i to na miesięcznych wakacjach:baffled:a potem ukochany wujcio i to było wtedy jak tylko wróciłam z pl:wściekła/y:

ewelcia zdrówka!!!
 
reklama
to wam naprawde zazdroszcze dziewczyny:-p u mnie leje i ani sie nie zapowiada zebyb slonce wyszlo choc na chwile:-(
ja sie czuje dzisiaj fatalnie:baffled: mam mdlosci straszne i boli mnie glowa.. do tego bola mnie miesnie jak na grype....:baffled: masakra....
 
Do góry