reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam..
milego dnia zycze

nie mam weny bo jestem przybita i mysle o egzaminie...obym zdala bardzo mi na tym zalezy...
lece poczytac jeszcze meterial do egzam i daje sobie pozniej spokoj aby niestresowac sie zbytnio
 
reklama
Bry:-)
Didi POWODZENIA!!!Trzymam kciuki:tak:
aha tichonku jak tam staranka???:-)
Tydzień temu miałam owulację i była jazda bez trzymanki:-DALe czy coś z tego wyjdzie dowiem się za jakiś tydzień:tak:
Idę oko namalować i zębole dziecku umyć:tak:Miłego dnia...U nas słonko daje porządnie ale wiaterek z lekka jest:sorry2:
 
Jak zwykle za pozno, myslalem, ze tu ruch a tu ci puchy!:szok:
No to cipuchy;))))))))))))))))))))))zapraszamy częściej i wcześniej:)
Didi-powodzenia-trzymam kciuki
Ka.M*cia-no jak się sypie to wszystko na raz-a co z wyjazdem jutrzejszym spotkaniem w Galway-da się coś zrobić?
Tabasia-buziak z okazji 6miesięcy Szkraba na tym świecie:)
Ewelcia-jak zdrówko?
Hmmmmmmmmmm-ię się ubrać...Miłego drogie Panie
 
witam:-)

didi trzymam kciuki,mam nadzieje ze zdasz!

lubiczanka właśnie sie dowiedziałam ze Damian ma dziewczyne,której niesie serek:-D no to chyba rodziną będziemy???

czas goni więc miłego dnia
 
witam Laseczki:)
coś się nie mogę zmobilizować do pisania - czytam,ale weny brak - chyba pogoda mnie tak nastraja :/ buuuuu
Tichonek - no to next week i będą niusy ;)
Didi - kciuki zaciśnięte... :)
 
Jak to tak?:szok:Dadzia z moim synem autem się rozbijała,nadziei mu narobiła a potem co,stwierdziła,że nie dla niej miłość na odległość?:-:)-D:-D:-D

A no cóż poczniesz-chyba ostatnio gdy byliśmy w Dublinie na boczku doszli do wniosku,że ten związek nie ma przyszłości;))))Choć w przyszłości kto wie:)))))))))))))))))))
U nas też pochmurno,ale baaardzo przyjemna temperaturka-ja pomykam na krótki rękawek:)
 
reklama
Do góry