reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam

Didi kciuki zaciśnięte mocno! Powodzenia!!!

Tichonku
mi też się wydaje,ze nic z tego nie będzie u mnie,no ale czas pokaże.
Lecę pakowac nas bo po południu wyjazd do Tuam :blink:
 
Hejka
My jeszcze w lozku nocka troszke nie przespana bo T buszowal do 3,spac nie mogl Majka obudzila sie o 4 nakarmilam ja patrze a ona mokra gdzies bokiem jej zwialo, no to przebrac trzeba bylo i sie rozbudzila, no i przeciez potem zasnac nie chciala to polozylam ja do lozeczka karuzele wlaczylam, a ona po paru minutkach kupke se zrobila i znow przebieranie, tak poraz drugi walczylam do 5.30. Nie wiem co ona ostatnio kombinuje
DIDI - trzymam kciuki, powodzenia
 
Hejoo:-) i ja nadal w proszku tylko skarpetki ubrałam:-p dziś dzień mi się zacząl nawet fajnie chciałam rano podrażnić P a skończyło się ochrzszczeniem utility rumu :-D:-D:-D Zuza znowu nie spała spokojnie dopiero od 3 miała ciąg do rana :-(właśnie leży na macie i ciśnie :sorry2: że jej wygodnie tak na brzuchu:sorry2:no ale każdy ma swoje techniki :-D W rano się rozebrał i robił przedstawienie w oknie jak weszłam do pokoju to akurat stał na parapecie i lizał szybę:baffled::sorry2::-D:-D no ja z moją rodzinką się nudzić nie mogę;-) Lecę się ogarnąć i chatkę trochu;-)
Didi powodzenia na egzaminie:tak:
Tichonku,Anineczko trzymam kciuki aby niusy były pomyślne :tak:
 
No to cipuchy;))))))))))))))))))))))zapraszamy częściej i wcześniej:)
Didi-powodzenia-trzymam kciuki
Ka.M*cia-no jak się sypie to wszystko na raz-a co z wyjazdem jutrzejszym spotkaniem w Galway-da się coś zrobić?
Tabasia-buziak z okazji 6miesięcy Szkraba na tym świecie:)
Ewelcia-jak zdrówko?
Hmmmmmmmmmm-ię się ubrać...Miłego drogie Panie
no wlasnie cos kombinuje... zastanawiam sie czy nie pojechalaby ktoras przez lahinch....:sorry2: i mnie nie wziela z mala po dorodze.... bo D nie pojedzie bo idzie do pracy.... nie wiem co robic.... wrrrr...moze jeszcze kumpla spytam czy by mi auta nie pozyczyl.. ale nie wiem ... ehhhhh:-(
bardzo chce pojechac....
 
Pauletta-grrrrr-Ty tygrysico;)))A Młody może Was gdzieś podejrzał,co,że takie na takie pokazy mu chętki przyszły;)
Anineczko,Tichonek-nie kraczcie,bo zobaczycie,że pozytyw będzie:)))Mówię Wam:)
Butterfly-Ty mi nic o nocce nie przypominaj nawet.Tożto moje dziecię fioła dostało i chyba z 7razy wstawałam-i to nie tak,że się kręcił czy stękał-wydzierał się jakby skórę mu zdzierano żywcem:(((Masakra...ale mamusia nie pracuje i siły ma na wszystko:)))
 
Czesc Kobietki,
Chyba jak Andziulina nie mam cos weny do pisania, wiec czytam Was systematycznie, ale nic nie pisze hihi
Najchetniej poszlabym spac taka pogoda do du*** ze szkoda gadac w ogole.A do tego jakis len mi sie wkradl i nic kompletnie nie chce mi sie robic.
Wczoraj byl niezly prawie 2 godzinny spacerek po Cong, ktory skonczyl sie wyjsciem za Cong gdzie tablce wskazywaly, zeby przemierzac lasek do Clonbur.Ponadto znalezlismy fajna jame, jaskinie wlasciwie, ale nie weszlismy tam, bo strach hahah i nie mielismy latarek a do tego przypomnial nam sie film Zejscie brrrrr i Zejscie 2 brrrr 2 hahahah Nastepnym razem wchodzimy jak nic, nazwa tego to Pigeon Hole. Zastanawiam sie co golab mial z tym wspolnego ;) No i wyszlismy w jakiejs miejscowosci a potem mielismy wiecej niz MIle do przejscia zeby wrocic do Cong a potem jeszcze pod zamek po samochod no i deszczych, ulewa nas zlapala i bylo naprawde fajnie. Ale te scizki w tych lasach sa swietne!!!A tak pieknie pachnialo, ze az mi sie Polska przypomniala. POlecam kazdej mamusi taki spacerek :)
Anineczko moje kondolencje z powodu babci.
Tichonek trzymam kciukule bedzie pozytywnie zobaczysz!!!Annineczko ty tez sie starasz tak?Wiec rowniez zycze wszystkiego dobrego w tym kierunku :)
Pauletta usmialam sie z Wiktora i z jego pokazu, dzieci maja pomysly hihi
Didi POWODZENIA!!!DASZ RADE!!

NO nic nie wiem co dalej pisac wiec moze skoncze. Zycze milego dnia Paniom
 
lubiczanka ja nie wiedziałam ze to taka poważna sprawa:sorry2::-D

ja też mam lenia ale niestety musze ogarnąć chate bo jutro nie będzie na to czasu:baffled:

czy to możliwe zeby Szymkowi 4-ki wyszły??nie da dobrze zobaczyc ale jakieś tam górki widze:tak:i chyba górne jedynki ale pewności nie mam,dziwnie mu te zęby idą:baffled:
 
reklama
Do góry