reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no też tak mi się zdaje-faktycznie pogoda dopisała,więc trzeba korzystać z ostatnich dechów lata(fajnie zabrzmiało;/)
A ja nie wiem co z sobą robić-kręćka można dostać siedząc tak w domku-w dodatku z takim małym kimś,kto zagląda wszędzie,wszystko musi dotknąć,rzucić na ziemię,lub spróbować...ech-chyba znowu na spacer pójdziem:)
 
Jestem i ja:-D
Faktycznie pusto.
Nie mam weny na pisanie...za miast byc mi lepiej to jest mi gorzej:baffled:
Zaczelam brac antybiotyk,a jutro maja znajomi wpasc - wiec lipa,nawet drinka nie wypije, a w sobote na balety mialam isc z dziewczynami i tez kiszka:baffled:
Szym jkaby lepiej,juz nie ma takiego kataru jak wczesniej.

Wszystkim chorowitka zdroweczka zycze:-)

Wolfia wszystkiego naj:)
 
Ostatnia edycja:
i ja tez tak jakos bez weny , choc od rana podczytuje ...
Wolifia najlepszego dla Was
Didia zdrówka dla calej famili

W sumie to tak siedze i czaje sie czy isc na spacer czy siedziec z tylkiem w domu, chmury czarne strasza i nie moge sie zdecydowac, teraz czekamy na towarzystwo do kawusi... wiec moze poxniej sobie wyjdzimy na jakis spacer no o ile nie lunie.:crazy: miedzy czasie ogarnelam sobie chatke i fryz umylam i wyprasowalam, no nic ide luknac czy miecho sie rozmrozilo i trza ubic jakiegos kotleta.:happy2:
 
5 bab na forum i nie ma z kim pisac :confused::oo2:

u nas się chmurzy,ciężkie chmury nadchodzą.
Ja już zrobiłam obiadek taki ala risotto bo nie chce mi się w kuchni siedziec...choc właściwie siedzę tutaj dośc często bo laptop tu siedzi :laugh2:


Jeszcze muszę nas spakowac,bo jutro po szkole Antka fruu do Galway a raczej do Tuam :tak:

Lubiczanko ty to chyba nie stworzona do siedzenia w domu?
aaa dostałam ofertę pracy :tak::tak: z Cork co prawda :rofl2: ale jest :-D:-D
zadzieram kiecę i lecę :blink:

Ewelcia zdrówka kochana.

Didi no to ładnie rozsiewasz zarazy :sorry2:
zdróweczka.

U nas Antek niby chory,niby uszy i gardło zawalone...mówię niby bo zachowuje się jak zdrowe dziecko,ot czasem tylko z noska coś poleci,ale już nawet nie skarży się na ból gardła...a wziął dopiero 3 dawki antybiotyku :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry