reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Didi a ty co taka dociekliwa jestes i jakies podchody robisz co? Przyznaj sie lepiej, ze na kawke chcesz wleciec i potrzebujesz konkretnych wskazowek :-) a tak na powaznie to okolice Galway to dokladnie 23km stamtad. Wiocha Headford :) a my z Andziulina juz wymienilysmy sie dzisiaj ploteczkami w realu i musze zdradzic, ze bylo bardzo milo. To jak kiedy sie widzimy u mnie na kawulcu Didi?? Milej sobotki i niedzielki tez ;)

hahaha..bo ja ciekawskie jajo ..haha az mi kopara opadla wiesz..Kamcia ma wolny wtorek..ahaha a ona robi mi za obstawe jako driver full.. wiecmoze wtorek..Kamcia co Ty na to :)

Didi a to szczeniaczek i 100% MOPSIK jest??
Wisienka piękne foty;-)

tak szczeniaczek i 100% mopsik..

http://athlone.olx.ie/beautiful-faw...istered-with-excellent-pedigree-iid-105403558
 
Ostatnia edycja:
hahaha..bo ja ciekawskie jajo ..haha az mi kopara opadla wiesz..Kamcia ma wolny wtorek..ahaha a ona robi mi za obstawe jako driver full.. wiecmoze wtorek..Kamcia co Ty na to :)



tak szczeniaczek i 100% mopsik.. jak znajde ta stronke to podesle linka..

Kopara Ci opadla? O boze chyba Cie nie urazilam co? To byly takie male zarty, ale zapomnialam ze moj humor jest zbyt angielski wiec od teraz bede juz tylko powazna. Taki czarny i dranski hihi. Dajcie mi znac kiedy chcecie sie styknac. :)
 
Kopara Ci opadla? O boze chyba Cie nie urazilam co? To byly takie male zarty, ale zapomnialam ze moj humor jest zbyt angielski wiec od teraz bede juz tylko powazna. Taki czarny i dranski hihi. Dajcie mi znac kiedy chcecie sie styknac. :)

haha..nie urazilas mnie...niestety ale moj P albo i stety tez ma wlasnie taki humor ..:) usmialam sie czytajac Twojego posta...
 
Dzieki Bogu haha ja naprawde uwierzylam w ta kopare i az wracalam i sylabowalam moja wypowiedz czy aby cos nie wykombinowalam z nia. to znaczy ze moge wypuscic powietrze i zaczac oddychac , znowu. hhih
mam pytanko jak mam zrobic taki obrazeczek do mojej wypowiedzi, zeby mi zawsze towarzyszyl, to co wszystkie Kobity tu maja, ile ich pociecha lub ciechy maja lat. nawet to juz stworzylam i tylko wkleic ale nie wiem kompletnie gdzie i wysiadam. dzieki za podpowiedz
 
to malo widac popilas jak nie masz kaca:-D
bo to już nie ten wiek, żeby aż tak się upijać ;-)

Andzia widze nie proznuje...nowe foremki zgarnia jak sie patrzy!! ahahaha
Misia :-D:-D:-D:-D:-D bo ty nie chcesz do mnie przyjechać, a bryka czeka na Ala :sorry: a nuż może uda mi się w końcu zorganizować większe spotkanie w moich rejonach :-p
Wiesienka - ślicznie ;-)
Kasiun - dzięki za spotkanie - mi również było miło - no i mam nadzieję, że Molly nie przeraziła się brakiem manier u mojego dziecka:eek: muszę mu naprostować charakter... a wszelkie suwaczki musisz wkleić w sygnaturę - wejdź na swój profil i znajdź taką zakładkę.
 
Ostatnia edycja:
dzieki Andziulina ale i tak mi nie wychodzi. Chyba jestem jakas emna albo to jest trudne.Chyba bedziesz mi musiala to jednak pokazac.hihi a co do Twojego Synka to jak najbardziej zachowywal sie poprawnie. Byl na swoim terenie wiec Mollun musi sie dostosowac do jego regul.hahah a on moze pomoze mojej corci byc ksiezniczka jakas. zobaczymy jak Igor dostanie w kosc na Mollunowym terenie.a tak na serio to moja Mala co obkret w lozeczku to placz. Tak biedactwo przezywa dzisiejszy dzien hihi A jak Igor? Pewnie dalej sie smial co?
 
reklama
Misia - hmmm... niech no sobie przypomnę... kiedy to było??? jak rzuciłam hasło, że następne spotkanie u mnie, to co usłyszałam??? cyt."boszzz tak daleko???"
Kasiun - Igor szalał jeszcze do 20.45 a teraz śpi słodziutko - ale i tak pewnie wstanie o 6 rano... a co do suwaczków, to pomogę ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry