reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam niedzielnie:)))
Kamcia-bez przesadyzmu z tymi wypiekami:)))Ja jestem najchętniejsza na czyjeś:))))Mmmm-romantyczny wypadzik się Wam szykuje:)
Tichonek-to poprawka-dziś dawaj czadu:)))
Monidan-jak mąż-odezwał się wreszcie?
Anineczko-chyba byliście wczoraj w tym "miasteczku"?Zdawaj relację co i jak-i czy warto jechać:)
Joann-zakochasz się w Galwaz...Jedyne miasto,do ktorego moglabym sie przeprowadzic
Wiesienko+ale y Was gwiazdy...naprawde nie masz czym sie martwic-jestescie piekne(obie)
Milej niedzielki+brykam,bo mi klawiatura sfiksla
 
reklama
WItam dziwczyny
Misia pazurki super
Wiesienka zdjecia Twoje tez ekstra
Ja sobie jeszcze leniuszkuje w lozeczku moj T spivobok a Majeczka po srodku tez spi i caly czas usmiecha sie przez sen :) jest taka slodziutka ze chetnie bym ja obudzila i wycalowala :)
Kasiun mi z tymi suwaczkai tez cos nie idzie :)
Trzeba ruszyc pupe i zabrac sie za pakowanie do konca
Milej niedzielki wam zycze kobietki:)

No i w koncu sie udalo z ta sygnaturka:)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobrek,
kawka wypita, dzieci (czyt male+ duze) wstały po porannej drzemce wiec trzeba szybko shower wziąć i ruszyć 4 litery z domu w taka piękną pogodę:-D
milej niedzieli wszystkim zycze:-)
 
siemanko

u nas pogoda calkiem calkiem..chyba ze te granatowe chmurki cos przyniosa ale lepiej nie


Hejka
Gratki dla Justysi :-)
a na spotkanie w Galway też bym się pisała ale najchętniej w weekend..? Bo to dość daleko z Clonmel..a kusi mnie to miasto, że hoho..szczególnie te tajemniczo brzmiące dla mnie salthil..hmm ;-)
no to zapraszamy ..jakby co to nas tu duzo i spac tez macie gdzie..haha. :) no i moze jakby byla pogoda jakies grillowanko zrobiloby sie w wiekszym mamusinym gronie :)
 
Dzien Dobry wszystkim:-)

Wpadlam sie tylko szybciutko przywitac bo lece do pracy:baffled: czasem mam jej dosc zaczyna zaburzac mi zycie towarzyskie;-):-D.
Szybko jeszcze jakies sniadanko czyt. placek z jogodami wciagne i myk do roboty.

Lady kochana uwielbiam twoje pozytywne nastawienie do wszystkiego:-D. Super ze Julianek taki grzeczny no i ze Ada go zaakcetowala.

Wisienka piekna z ciebie kobieta fiu fiu a coreczka taka slodziachna och...

Reni aj nie wiem jak moglam ale umknal mi twoj nowy czlonek rodziny - dzizas jest boska.

Okey zmykam bo juz cosik pozno sie zrobilo

Milego dnia mamuski
 
Hello
Ja tylko na chwilke, przywitac sie.

Frog,;-):-) Dziekuje

AsienkoM1986, zapomnialam sie i z Toba przywitac a jakos wczesniej mi umknelo. Witam wiec teraz, bo lepiej pozno niz wcale:-)

Ide posprzatac kuwete kota:baffled: Okres ochronny sie skonczyl niestety. Toksoplazmoza juz mi nie zagraza i A. mowi, ze nie jestem zubrem, zeby mnie trzymac pod ochrona:baffled::-D:-D
Dobrego dnia Mile Panie

Aaaa, zapomnialam... Misia, fajowe pazurki! Zrob z nich uzytek, tygrysico:-D:-D:-D
 
reklama
Witam i ja :-)
Joann - pewnie, że musisz przyjechać do Gawaly ;-) zorganizujemy wtedy większe spotkanie, żeby było weselej
dziecię śpi, E śpi po imprezce, A w pracy - trzeba jakąś kawę zaparzyć ;-)
 
Do góry