reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ka.M`cia - kaca brak :-p
to malo widac popilas jak nie masz kaca:-D

ja mialam dzisiaj busy... ale widze ze tu sie nic za bardzo szczegolnego nie dzialo:-p
bosh... l;edwo slonce wyszlo a ja tyle pran zrobilam ze glowa mala....:baffled:
i wieszac, i skladac... masakra jakas... pozniej znajomi przyjecchali, obiadek , spacerek... a na koniec znow sprzatanie zabawek i wszytskiego....:sorry:
az sie zmeczylam :laugh2:

no to ide odpocczac... moze jeszcze pozniej zajrze do was:tak:
 
reklama
Ciao babeczki!:-)

No a ja dzis very nice day!! Zrobilam pazurki...ekhm...tzn. nasza przewspaniala Agusiek stworzyla te dzielka na moich paluchach. Efektem sie chwale i wklejam zdjecia a dla Agi brawa:-) Dobra robota !! Jestem zadowolona i ciagle sie na swoje dlonie gapie:-D Dzieki owemu wypadowi mialam dzien offa od dziecka co bylo mile! Doborowe towarzystwo- larcia, Frogus no i Aga wiec dzien zaliczam do udanych! Jedyny bol to taki,ze mi sie rosol popsul bo nie schowalam do lodowki i zoonnnkkkk....bleeee.....Caly wieczor boli mnie leb...ale od czego??? Bezsensu. Na dodatek nie mam zadnych painkillersow wiec sie mecze...:-( Czy aspiryna jest tez na bol glowy?
No nic....zmywara zaladowana wiec mog sie oddalic i looknac na dr.Housa- ten serial uzaleznia!!!:-D

Milego wieczoru moje drogie parafianki:-D

Edit: hahaha no i zapomnialam wkleic tych fotek. Wklejam wiec...
kamcia- dzieki. juz wzielam. oby podzialalo bo az mnie mdli z bolu!:baffled:
 

Załączniki

  • pazurki2.jpg
    pazurki2.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 54
  • pazurki1.jpg
    pazurki1.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
hejka babyboomowe mamcie!:-)

JUSTYSIA- gratulacje ogromne

my po sesji Ania stworzyła cuda, mam tylko próbkę, ale już sie ciesze - jestem pierwszy raz zadowolona ze zdjęć:tak::laugh2::happy::happy::happy::happy::happy::cool2::rolleyes2::laugh2:
Sandra bardzo nam pomogła przy stylizacji, wiec DZIEKI WAM DOBRE DUSZE nawet zaczynam wierzyć ze nie taki potwor ze mnie;-):-D:laugh2:
Asia zniosła bardzo dzielnie, najpierw pozowala, potem drzemka, obiad i znów pozowała:-D
uciekam na Sex w Wielkim miescie- troche mam zalegosci kinowych, ale lepiej pozno niz wcale
 

Załączniki

  • ggg.jpg
    ggg.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_4679..jpg
    IMG_4679..jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 34
[Witam Kasiun80 ja tez mam córeczke z maja, jak Twoja ma na imie? chodzi juz, napisz cos o niej, moze bedą kolezanki bo moja wokół ma samych kolegow :-)


Moniadan witaj. Moja coreczka ma na imie Molly,Zofia.Chodzi, choc zaczela pozno bo dopiero w lipcu.Dokladnie 11. Az sie martwilam, ze juz sie nie doczekam.No ale w koncu jej sie zachcialo samodzielnie podreptac a nie przy pomocy mamy, kt trzyma ja za raczke. A jak Twoja Emma?Pewnie tez juz trupta co?A tak z newsow o mojej corci to lubi Noddiego, pilki, klocki i wszystko co zwiazane z muzyka. U na pewno teskni za towarzystwem dziewczynki, bo rowniez spotyka samych chlopakow. A jak Twoja Emma. Ma ulubionych bohaterow bajek lub jakies piosenki?
 
Wisienka śliczne zdjęcia i to wstępne dopiero:)) Słuchaj dobry sprzęt , oświetlenie, makijaż czynia cuda no i nie wspomne że photo shop przyjacielem kobiety:) Poza tym każda z nas jest piekna na swój sposób tylko trzeba to piękno odpowiednio ukazać:))
 
A ja caly czas nie moge sie dopytac o Anie! Jaki ma nick na BB?????????? Bo ja nie moge jej przypasowac do nikogo.....a juz sie wczesniej pytalam bo takie piekne zdjecia robi!!
 
Crazy Girl...znalazlam mopsa za 200 najtaniej :)
Justysia..ogromniaste gratulacje..:) w koncu mlody wyszedl :)

Kasiun..Andziulina...laseczki a wy juz znacie sie w realu no i Kasiun gdzie sa twoje okolice Galway haha

lece sie ubierac i jedziemy do miasta na obiadek :)

Didi a ty co taka dociekliwa jestes i jakies podchody robisz co? Przyznaj sie lepiej, ze na kawke chcesz wleciec i potrzebujesz konkretnych wskazowek :-) a tak na powaznie to okolice Galway to dokladnie 23km stamtad. Wiocha Headford :) a my z Andziulina juz wymienilysmy sie dzisiaj ploteczkami w realu i musze zdradzic, ze bylo bardzo milo. To jak kiedy sie widzimy u mnie na kawulcu Didi?? Milej sobotki i niedzielki tez ;)
 
reklama
Wiesienka- dzieki. Wiedzialam,ze to nie moze byc ktos kto tu ciagle jest...ale i tak mi glupio bylo,ze nie jarze :)

Andzia widze nie proznuje...nowe foremki zgarnia jak sie patrzy!! ahahaha
 
Do góry