reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia, poczekaj do piątku to ja cie zabiore moją Bertą :-D i tak mam cos do odebrania od Andzi wiec bede jechac :tak:

Kasiun mój wrzaskunek czyli Emcia nie chodzi jeszcze sama, nawet butów nie ma, powaznie zgubiłam gdzieś sandałki i musze jej cos kupic
Nie ma ulubionych bajek bo nie ogląda, widziała ze 2 razy teletubisie i czasem jakas na mini mini to jej sie wszystko podobało, piosenki lubi wszystkie
Ogólnie łobuziara z niej, szarpie sie z bratem i wścieka jak czegos nie dostanie :sorry:

edit: wyszła ci sygnaturka, śliczne imie wybrałaś
 
reklama
Misia, poczekaj do piątku to ja cie zabiore moją Bertą :-D i tak mam cos do odebrania od Andzi wiec bede jechac :tak:

Kasiun mój wrzaskunek czyli Emcia nie chodzi jeszcze sama, nawet butów nie ma, powaznie zgubiłam gdzieś sandałki i musze jej cos kupic
Nie ma ulubionych bajek bo nie ogląda, widziała ze 2 razy teletubisie i czasem jakas na mini mini to jej sie wszystko podobało, piosenki lubi wszystkie
Ogólnie łobuziara z niej, szarpie sie z bratem i wścieka jak czegos nie dostanie :sorry:

Wscieka sie jak czegos nie dostanie.hm... ja nie chcialam byc taka szczera, ale moja Mala to tez taki czort. Ona Pani i wladczyni a ja jej unizony sluga. A jak sie sprzeciwie to mam palec w moim oku tak ze chce je wydlubac albo ostanio probowala sie przedostac przez moja dziurke od nosa do oka lub ciagnie za wlosy albo palec w pepek.A wrzask to jest na poczatku dziennym.Ciezki zywot z nia mam.oj ciezki. Choc moj facet mowi,ze sie w koncu doigralam bo Molly ma moj charakter i teraz niech zobacze jak on ma ze mna prze****...... pipipipi
 
No to ładnie rządzi ;-)

a ja sie martwię bo mój M cały dzien sie nie odezwa, komórka wyłączona

Wilwia hop hop widzisz tam moze auto na podjeździe??
 
Monia- ja sie z Toba w niedziele dopiero zobacze bo w czwartek jade na weselicho do Tralee na 3 dni :)

Kasiun- mi tez sie imie Molly podoba!! nawet bardzo!! I moj Al tez lubi mi palec w pepek wpychac i do buzi tez!! hehe..a jak sie cieszy jak udaje,ze go gryze!

Dobra ja ide spac....aahaaa Monia- obejrzyj sobie 2 odcinek 1 serii Dr. Housa. Jest on o skutkach nieszczepienia dzieci...czizas.....tylko nie ogladaj na noc!!

Dobra ide...dobranoc dziewczeta!
 
Dobry wieczor Babeczki widze ze mamy nowa foremke i dziewczynki sie rozpisaly;-):-D Super. Kasiun witaj!!!

Ja jak zwykle mam spozniony refleks wiec dopiero dzis ogromne gratulacje dla Gaston i Justysi. Nareszcie macie swoje male serduszka przy sobie. Nacieszcie sie nimi i wracajcie do nas:-)

Misia no na zdjeciach te pazurki to cud miod;-) A co do wyprawy do Andzuliny zapraszam w moje skromne 4 koła;-):-).

Monia, Kasiun prosze nie narzekajcie na te swoje Ksiezniczki. Takie malenstwa sa slodziutkie, a norma jest ze dzieci maja swoje humory, ale kto z nas ich nie ma:-p.

Andzulina to kiedy mozemy robic nalot na ciebie??? Wiesz taki babbyboomowy:laugh2:;-):-p:sorry::eek:

 
Hejka
Gratki dla Justysi :-)
a na spotkanie w Galway też bym się pisała ale najchętniej w weekend..? Bo to dość daleko z Clonmel..a kusi mnie to miasto, że hoho..szczególnie te tajemniczo brzmiące dla mnie salthil..hmm ;-)
 
Witam sie w niedzielny dzien :-)

Kasiun witaj, ja tez mieszkalam w headford przez jakies 2 lata i nigdy Ciebie nie spotkalam.Od dawna tam mieszkasz? Witaj na forum.


Ej laski, my uzaleznione od siebie chyba jestesmy, codziennie sie prawie widzimy i znowu spotkanie planujecie hehe
misia ja z checia cie zabiore do andzuliny, powiedz tylko kiedy :-)

milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry