reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina-zapraszam gorąco-a z blachą ciasta(czy nawet z połową blachy)pókaj i w nocy:))))
dzindusia-no witaj...Miło Cię zobaczyć
justysia-Najmocniejsze gratulacje:)))))Doczekałaś się wreszcie.Buziaki dla Was:*
Madbebe-no ładne kwiatki...że niby my nie pamiętamy-zapamiętam to sobie;)Mam nadzieję,że noc w nowym domku będzie spokojna.I jeszcze większą,że szybko do nas wrócisz:)))


dzieki kochana, wpadam was poczytac ale jakos weny brak do pisania ostatnio :sorry::sorry: czyzby juz jesien nadciagala....:eek:
 
reklama
Tak mówią-że w Irlandii lato już się skończyło:((((
A ja się już na dziś żegnam-dla mnie koniec dnia-do pracy trzeba zasuwać:(
Ewelcia-podrzuć mi tego serniczka...My jutro też mamy gości,ale nie po drodze mi ostatnio do piekarnika:/
Miłego wieczorku(Tichonek-dajesz)Wam wszystkim
 
pNo i dupa ,,napisalam posta,mlody wlazl na stol nacisnal cos przy lapku i wsio zniknelo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:
biore go na dwor....niech mu sie baterie troche rozladuja...ale w sumie slonko wyszlo to pewnie jeszcze bardziej sie naladuja:-D:-D:baffled:.

sAlatke juz wyczarowalam z tego co mialam...wyszla pyszna,

lece bo zaraz mi znow cos wcisnie
 
Justysia,no wreszcie,kochana się doczekałaś:-)Gratulacje wielgaśne!!!


Miłego wieczorku(Tichonek-dajesz)Wam wszystkim
Dziś nie,wczoraj był czad i dziś mamy offa:-D
My po zakupkach,chłopaki w jakieś gry naparzają a ja za jakąś gazetkę albo krzyżóweczkę się zaraz wezmę:tak:Baardzo lubię:tak:
Wodę destylowaną kupiłam w Halfordsie:tak:dzięki dziewczynki za podpowiedzi:tak:Tę prostownicę to kupowałam,nie wiedząc nawet,że ona i na parę prostuje,ale bez pary jest zarąbista,włoski prościutkie i mięciutkie jak ta lala:tak:Madbebe a czy moim włosiętom jeszcze coś może zaszkodzić?Wątpię:sorry:Już są zmasakrowane:baffled:Podsumowując,z prostownicy jestem baardzo zadowolona:tak:Mogę z czystym sumieniem polecić:tak:
 
Hej,:-)

Dzieki dziewczynki raz jeszcze w imieniu Zeli!!!!:tak::tak:

Kasiun-witaj!!!!;-)

Justysiu-gratuluje!!!

Joan- piesek+ dziecko=???:rofl2:
Trzeba byc zawsze bardzo czujnym! Nigdy nie wiadomo co jednemu lub drugiemu strzeli do glowy!

Anineczko-oj to zwierzaczki zaplacza sie za Wami.
Ale co zrobic.:-(Ja juz sie tego boje, choc na razie nigdzie sie nie wybieramy.

Nasza niunia zalatwia sie na ogrodku :tak:jestem w szoku, bo myslalam, ze bede ze szmata latac.

Milej soboty!
 
andzulina :-D paskowy, bo spalam dzis z Amanda :-D


A my mialysmy udany dzien, od rana w miescie :-) Bylysmy na kawce,lodach,grzebalysmy w ciuchach(oczywiscie znowu jestem obkupiona i zbankrutowana hehe). Amanda byla dzis przeurocza, taka przyjacioleczka moja mala :-) I pierwszy raz w zyciu, dala sobie pomalowac twarz w motylka, no super dzien :-) Potem chwile odetchnienia u Agi z laskami(Aga zdolniacha z Ciebie z tymi pazurami). Sorry, ze bylam dzis jak flaki z olejem, ale sie zmachalam na miescie.
Obiadek zjedzony i teraz zrobimy sobie dluuuuuuga kapiel w piance, bo corcia tez zmeczona bardzo, wiec pozniej moze juz nie miec sily :-) WIECEJ TAKICH DNI jak ten :-) Szkoda tylko, ze M bedzie dzis pozno, ale za to jutro nigdzie nie idzie do pracy :-)
 
Witam laseczki
Ja oczywicie po pracy padam, pojechałam do Tesco bo maja fajne promocje na rzeczy do szkoly i kupilam Olivierowi lunch box z Toy story, były tez Ben10(Didi z mysla o Albercie:) Kilka rzeczy kupilam i do domciu.
A tu L mnie zaskoczył bo mówi że w pracy byl rano(kolega po niego zadzwonila) załapał sie na part time do Musgrave blisko nas, ale sie ucieszyłam po tak długim czasie bez pracy zawsze cos. Przynajmniej ruszy dupe z domu, a nie wiecznie te zdjęcia i fotografia hihimoze cos schudnie:)
Wziełam prysznic wracam do pokoju a on chrapie to fest... i no i do was zagladam:)

Gatulacje dla Justysi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anieczka super że sie wyszalejesz na weselu.

Witam nowa mamusie.. napisz nam cos o sobie :))

Zgaga super sobie radzisz i masz czas dla nas:)

Larcia życzę Ci wiecej takich pozytywnych dni a mniej stresu:))

Ja też uważam że przy zwierzaku i dziecku trzeba o wiele bedziej uważac, ja mimo wszystko nie ufam zwierzętom(chyba za dużo sie naoglądałam tragedii)

Lubiczanko do Ciebie jadąc to wstyd ciasto przywozic bo wymieka przy twoich zajebistych babeczkach i bułeczkach:))

No ja mam off wt i śr ciesze sie jak bedzie pogoda to może pojedziemy pod namiot z prowiantem i grillem ze znajomymi , znalazłam super miejscówe- jest tam pieknie:)
Miłego dnia życze
 
hejo.
Kamcia..kurcze noo..a po ile te lunch boxy...musze oblukac tylko ze w poniedzialek bo P w domu i nie da rady..haha

my bylismy na miescie ..obiadek zjedzony..Al w koncy doczekal sie rybki z Quisa czy jak to sie pisze.. a teraz P lezy dzieciaki dokazuja a ja tu..haha

a najlepsze ze pukami ktos do drzwi otwieram a tam dostawa chinczyka tylko zemy nie zamawialismy takmi zapachnialo ze mam teraz ochote ale P juz nie zgodzi sie..haha a Al mowi ze tez zjadlby
 
reklama
Witam!

Didi to mogłas powiedziec ze zamawialiscie :-D

Witam Kasiun80 ja tez mam córeczke z maja, jak Twoja ma na imie? chodzi juz, napisz cos o niej, moze bedą kolezanki bo moja wokół ma samych kolegow :-)
Andzulina dawaj na Knocknacarre :-D:-)

Justysia ogomne gratulacje, wreszcze sie doczekałas

Tichonek, woda destylowana powstaje tez jesli suszysz pranie w suszarce
 
Do góry