reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wszystkie Dziewczeta to ktore mnie cieplutko witaja no i te, ktore sa na forum i juz wczorja to zrobily.
Droga Butterfly46,smutno mi, ze musisz uzerac sie ze swoim facetem, jak rzuca palenie. Jesli moge Cie pocieszyc to moj pali i nawet nie mysli rzucac, a jest tez nie do wytrzymania, chyba zachowuje sie jak kobieta w ciazy rzucajaca palenie hahahah.
Wyobraz sobie,ze ja tez palilam, ale kiedy okazalo sie , ze jestem w ciazy to oczywiscie chcialam z mety rzucic i tak tez sie stalo. w sobotni wieczor kiedy sie dowiedzialam o moim serduszku w brzuszku, a szykowalismy sie na imprezke, wzielam macha z 2 lub 3 razy i juz nigdy wiecej. Ogolnie do rzucenia palenia trzeba miec silna wole i co najwazniejsze TRZEBA TEGO NAPRAWDE CHCIEC. ja bylam w ciazy i rzucialam to dziadostwo(choc nie powiem kawka i paierosek super sie komponuje) i nie mialam zadnych nerwikow itp. Ba to bylo drugi raz jak rzucalam fajeczki,. Kiedycz w przeszlosci tak po prostu chcialam i na rok rzucialam. Mysle ze jak ktos chce rzucic ale nie dla tego ze pragnie tego tylko bo cos tam, musi walczyc z tym ze to naprawde lubi i dlatego tak mu ciezko i wszystko go irytuje. to jest tak jak z wiekszoscia decyzji, trzeba do nich dojrzec. a nalogowcy lubia palic dlatego pala. a musza rzucic bo jest to niezdrowe lub z innych pobudek, wiec jest ciezko. sama nie cierpie dymu i zapachu tego g..... ale wieceie co, ale bym sobie zapalila hihih
Zycze milej podrozy do Pl i mam nadzieje ze znajdziesz troszke zrozumienia dla Twojego Palacza. Biedaczek hihih
 
reklama
Ps. Gartulacje dla Justyny!!!!
Larcia, to ale masz wesolo hihi ja tez sie usmialam razem z Toba wiec chyba jest to zarazliwe, tylko nie chce zeby mnie w nocy waz atakowal, dokaldnie zadny hihihih
Dziewczeta wszystkie z Galway, bo co ja tutaj bede wymieniac kazda z osobna, pogoda sie chyba robi wiec szansa na mily dzionek. Czego zycze kazdej zreszta tutaj Kobitce.
Andzulina, czy ja aby odnajde Cie w tym kurzu hihi
Zycze milego dnia
 
witam wszystkie mamusie
zagladam do was bo u nas na mamusiach z limerick to cisza ze az huczy hihi
witam nowa mamusie :)
prubowalam was poczytac ale tyyyle tego ze narazie odpuszczam , moze jak patryczek zdecyduje sie zdrzemnac :)
u nas pogoda taka sobie - tak na deszcz sie zanosi chyba :)

zycze wszystkim mamusiom milego dnia
 
gratulacje dla mamusi justyny i jej malego skarbenka :)

Kasiun temu mojemu to nawet do rozsadku nie przemawia to ze jego tata zmarl na rak pluc, kopcil ponad paczke dziennie wiec ja juz sama nie wiem co by spowodowalo to ze naprawde by rzucil, co prawda probuje ale bez skutku.
 
Ostatnia edycja:
Ka.M`cia - kaca brak :-p
Misia - no wiesz... za daleko? a co ja mam powiedzieć? średnio raz w tygodniu jestem w waszych stronach;-) mój A stwierdził, że chyba lepiej będzie, jak się tam przeniesiemy
Kasiun - odnajdziesz :-D a jak coś, to dzwoń, bo wychodzę
Larcia - aby na pewno "paskowy wąż" cię atakował???:sorry:
Madbebe - zuch dziewczyna - dałaś radę :tak:
dobra - poodkurzane, słońce wyszło, więc uciekam na dwór
 
Crazy Girl...znalazlam mopsa za 200 najtaniej :)
Justysia..ogromniaste gratulacje..:) w koncu mlody wyszedl :)

Kasiun..Andziulina...laseczki a wy juz znacie sie w realu no i Kasiun gdzie sa twoje okolice Galway haha

lece sie ubierac i jedziemy do miasta na obiadek :)
 
Hello
Ja tak tylko na chwilunie
Ada spi, Julek lezy i czeka az go sen dopadnie, A. z moimi rodzicami na zakupach...
Boszzz, dziewczynki... Ja, owszem, jestem szczesliwa ale, zeby moje terazniejsze posty az tak sie od wczesniejszych roznily:confused2::-) Pisze jak zawsze, tyle tylko, ze teraz mam wiecej do opowiedzenia, bo i troche wiecej sie dzieje:sorry:
Ale baaaaardzo mi milo, ze moje posty sie milo czyta i tak dobrze na Was wplywaja:-D:-D

Justysia, przeogromne gratulacje dla Was!!! Niech sie zdrowo chowa!!!

Madbebe, Ty malpiszonie!!! Jak Cie nikt do odpowiedzi nie wywoluje, to nie znaczy, ze nie zauwaza Twojej nieobecnosci:-p;-) Udanej pierwszej nocki na nowej chatce zycze. I mam nadzieje, ze jakos sprawnie Ci pojdzie ogarniecie sie z calym dobytkiem. I dawaj znac, jak sie do neta dopadniesz.

Butterfly, chyba sie jeszcze nie przywitalam:zawstydzona/y: Witaj na forum (Kasiun80- Ty tez witaj). Jesli maz chce rzucic palenie, to polecam tabletki Champix- dostepne za darmo na MC. Moj A. rzucil palenie po chyba 15 latach wlasnie dzieki tym tabletkom.
Ja tez jaralam kiedys jak smok ale od wrzesnia 2007 jestem juz wolna od tego nalogu. Udalo mi sie bez tabletek i innych takich- na mnie podzialaly poprostu 2 magiczne kreseczki na tescie ciazowym:-)

Nie wiem, co to ja jeszcze chcialam... Myslalam, ze skleroza ciazowa po porodzie mija automatycznie ale u mnie jakos powolutku ustepuje...:eek:

To do pozniej
 
Andzulina-zapraszam gorąco-a z blachą ciasta(czy nawet z połową blachy)pókaj i w nocy:))))
dzindusia-no witaj...Miło Cię zobaczyć
justysia-Najmocniejsze gratulacje:)))))Doczekałaś się wreszcie.Buziaki dla Was:*
Madbebe-no ładne kwiatki...że niby my nie pamiętamy-zapamiętam to sobie;)Mam nadzieję,że noc w nowym domku będzie spokojna.I jeszcze większą,że szybko do nas wrócisz:)))
 
reklama
d.doberek!
ale mamy super pogode....:baffled::eek:.
Justysia gratuluje...!!!!wreszcie masz swojego syncia przy sobie:)

Witam nowa foremke:-)

Hmm ja tez uprawiam farme...i wlasnie nie mam paliwa i recznie sieje:baffled:a troche tego mam.........

Mam w planach zrobic sernik na zimno-wlasnie m pojechal po mleko i krakersy ....i jakas saledke bo gosci znow dzis mamy;-):-).
Wczoraj byly w srode byly....jak nie ma nikogo to nie ma,a jak zaczna sie zjerzdzac to praktycznie codziennie;-).ale nie narzekam,chociaz wesolo jets
 
Do góry