reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tylko nada wody destylowanej do zbiorniczka nalać:sorry:A skąd ja tutaj taką wezmę?No nic na pierwszy rzut pójdzie na sucho:tak:
Tichonek w tesco tez jest :tak: Poszukaj przy artykułach do samochodu. Ja non stop kupuje do żelazka.;-)

Juz zaczelam sie poamlu pakowac wrzucilam do duzego bagazu spacerowke Majki ubranka prezenciki dla rodzicow i dla mnie nie ma juz miejsca :( a jak pomysle ile tu jeszcze trzeba dla Majki wziasc........ a jak bedzie pakowanie do irl to chyba jeszcze bardziej przerazona bede, bo chcialam sobie jakies ciuszki kupic,malej kosmetykow itp i pozamawilam sporo duperelek do rekodziela, pewnie trzeba bedzie bagaz dokupic.
Spacerówkę możesz wziąc na 100-ke oddzielnie tak jak Asieńka mówi;-)

jeny..ja tez mam parcie na psa...ale chce mopsa..tylko ta cena.. a w ostatecznosci jack russel...ale moze jakis tani mopsik sie znajdzie i urobie P na niego hahaha
My też mopsa chcemy...Ale cena:szok:... My znaleźliśmy za około 600€ a Wy?
myslalam ze jakas wena na tworzenie mnie dopadnie a tu nic,,, mozee jutro...
Mnie wczoraj wena dopadła.. Jestem w trakcie tworzenia ale czego to powiem już jak zrobię:-p

a ja po fryzjerze, szybko, fachowo, jestem zadowolona:-D:happy::laugh2:, dobranoc laseczki;-)
poka poka ;-):-)
Czesc wszystkim Mamom na forum z Irlandii!!!
Witaj :-)

Jaka jestem nie wyspana.. Poszliśmy do kina na 23...:sorry: na "Inception"..Wróciliśmy po 2-giej i mała postanowiła wstać przed 7..:baffled: Pięknie...
Pogoda mnie dobija..Chyba zaraz ucieknę gdzieś, zostawi małą z E...o ile sie zgodzi:eek:
Mała coś kaszle:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam
Tichonek-złota Kobieto:)))Tak jak przypuszczałaś-ja nie mogłam załączyć,a jak J wrócił to siup i cały wieczór przesiedział przed komputerem...grrrr...Cieszę się,że Radzio ma załatwioną szkołę:)))Przede wszystkim bliziunko.Powodzenia i sił wieczorkiem
Renni-woooow...śliczności ten Twój piesio.Masz teraz w domku dwie księżniczki:))))
Ewelcia-daj czadu z tym prawkiem:)))I NIE PAL!!!!To samo Didi,CrazyGirl,Ka.mciA-zwłaszcza,że nie paliłyście!!!!!!!!!!!!!!
Anineczko-super,że się wyrwiecie:)))I jeszcze ten weekend bez "dorobku"-zazdraszczam:))))
Andzulina-wpadaj do mnie z tym ciachem-mi się chce takiego domowego a mam lenia i poprzestaję na batonikach:((((
Joann-miło Cię wreszcie zobaczyć na forum.
Witam nową foremkę:)))
LadyZgaga-i cóż Wam więcej do szczęścia trzeba:))))
Uciekam-mykamy musimy jechać zmienić modem-ten jest do d..y!!!!Miłego dnia Wam wszystkim
 
dzien doberek
dzis mamy sesje zdjeciowa to pochwale sie po, zorbilam baleyage z 3 kolorow, ja tam wymagajaca za bardzo nie jestem:tak: uciekam zajrze do was potem
 
Ostatnia edycja:
Wzielabym ja do samolotu tylko ze biore tez fotelik samochodowy i go przyczepie do wozka bo jest ciezszy a spacerowke chowie,juz kombinowalam troszke co by tutaj wymslec zeby jej do torby nie wrzucac no ale nic nie wymyslilam :), a w pl nie mam nic wiec wszystko musze brac
 
JUSTYSIA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, ja zawijam sie na miasto, nie ma co siedziec w domu. Obiecalam Amandzie dzis mcdonalda, to slowa trza dotrzymac :-)
 
Lubiczanka - może kiedyś się zmobilizuję i przyjadę, ale z całą blachą, bo z połową to trochę wstyd
Asieńka - głowa nie boli... ale za tydzień to chyba będzie... ;)
Justysia - Gratulacje !!!
idę chatę ogarnąć, bo o odkurzanie się prosi od kilku dni...
 
Czesc wszystkim Mamom na forum z Irlandii!!!
witaj Kasiu :tak:

lubiczanko nooo juz rzucam :-p hehehe

zgago.. to Cie laski podsumowaly z tymi postami:eek::-D hihih

andziulina jak tam po drinkowaniu??kaca nie ma?:-p

wisienka czekamy na zdjecia z sesji :tak:


anineczko a kiedy leciesz do pl skad i gdzie moze sie w samolocie spotkamy ....;-)

asienka, mam to samo z mala... ostaatnio mi biegala wkolo stolu jak jej sniadanie dawalam:eek:

gania za kotem a ja za nimi bo musze pilnowac zeby go nie sciskala za mocno:-p
normalnie szalenstwo:rofl2::rofl2::rofl2:

dzisiaj dopadla portwel mamusi powyciagala wszystkie mozliwe karty do bankomatu, danstorowskie itp , dokumenty.... i zaczela sie brac za pieniadze:-p
az dziwne ze od kasy nie zacczela:-D pewnie jaak bedzie starsza:-p;-)

a z moim D wczoraj troche pogadalam... powiedzialam co mi lezy.... no ale jeszcze taak nie do konca... , z czym mam nadzieje na dzisiejsze dokonczenie rozmowy:tak:
no i pogoda do bani... jak zawsze:baffled:

Justysiu ogromne gratulacje dla Ciebie i synka :)
 
Ostatnia edycja:
Ciaoooooo

Justys- wielki ogromne gratulacje i slodkich chwil dla Kornelka!!

Kasiun- welcome home:-D FFaaajnie,ze nastepna forema z okolic Galway- miasta cudow i lachonow:-D:-D:-D A spotkan to jeszcze bedziesz miec dosc...haha:-D

Andziulina- za daleko na Doughiske....poratowalam sie dwoma kawalkami ktore zostaly po spotkaniu:-D

Alencjusz od rana biega naokolo domu....ucieka mi...to jego ulubiona zabawa...tyle,ze teraz juz na nogach:-D

Larcia
- fajnie,ze sie tak usmialas...smiech to samo zdrowie!:-)

milego day...
 
reklama
heeeej!
widze ze nikt tu za mna nie teskni:eek::baffled::-(a ja i tak klikne pare slow,a co..:-D
u mnie powoli do przodu.Wiekszosc pomalowana.Bedzie dobrze;-)Dzis moze 1sza noc na nowej chacie,o ile materace dowioza;-)
nadrobilam Was ,ale nie pamietam za wiele:sorry:
Justysia-gratulacje!zdrowka Wam!
Tichonek-woda destylowana jest,jak dziewczyny pisaly.Gradki ze ze szkola sie udalo!A widzidz,los sie usmiecha powoli.Co do prostownicy-fryzjerzy mowia ze te parowe nie bardzo..,anineczko,prawda to?bardziej pala wlosy itp.
wiesienka-mam nadzieje ze sie pochwalisz sesja:tak:
Witam nowa foremke!zagladaj jak najczesciej:tak:
anineczko-mam nadzieje ze sie wybawicie na weselichu!
Wlasnie sie smialam ze i Wy farmerzy:-Dja swoja zaniedbam przez brak neta:eek:
Dolaczam do palaczy:zawstydzona/y:jeden dziennie musi byc.Stres:confused2:(dobre wytlumaczenie;-)-nie wiem,jakos mi sie chce...)
Zgaga-maly stracil na wadze po urodzeniu wiec teraz moze byc chwilowy zastoj..;-)Mnie tez smiesza irole z komplementami jaki to ja mam angielski,taaa-szczegolnie teraz,2 lata w domu:-DDobrze ze z niania po angielsku bo sie uwstecznie calkiem:eek:
A mi krew z nosa drugi dzien zaiwania..memu bratu juz od tygodnia:baffled:Przemeczenie?:eek:
Ciekawe co tam u MartyF i Margaritty..?
pozdrawiam Was wszystkie i do klikniecia!nie wiem czy jeszcze zajrze zanim mnie odetna;-)Wszelkiego powodzenia,zdrowka itp. itd. Byeeeeeeeeeeeeeeeee:-)
 
Do góry