reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Lubiczanka gratuluje ząbka

Ka.M`cia trzymam kciuki

MartaF i Tobie też gratuluję

Byłam w banku i pocałowałam klamkę:wściekła/y::wściekła/y: Kompletnie zapomniałam że dziś sobota:sorry2:
Ale za to kupiłam sobie szminkę, lakier, kolczyki i błyszczyk:-);-):zawstydzona/y: Wpuścić mnie do apteki:baffled:
 
Crazy Girl właśnie miałam pytać:W sobotę do banku??:-D
MartaF gratuluję bratanicy a Twojemu bratu córci,jak ma na imię?Jakąś fotkę wrzucisz?A jak w ogóle Szymcio z tym uczuleniem?Co może jeść?Nadal go tak wysypuje i kaszle?
Lubiczanko,gratki dla Danielka za zębolka:tak:
Kulasów,tudzież innych części ciała nie wywaliłam na sun bo go najzwyczajniej chmury zasłoniły:dry:
Pranie drugie się ukręciło,idę rozwiesić:tak:
 
tichonek nazywa sie Julitka:)/)ale to brata wybór:)fotke wrzuce jak jakąś dostane:)))) a Szymek nie ma kataru i nie kaszle:))))ale została wysypka jeszcze w niektórych miejscach bo jak nie widze to tatuś go mięskiem podkarmia:/:/

a do mnie roczna sąsiadka przyszla Szymkowymi zabawkami sie pobawic:)))
 
witam
pogoda w Bydgoszczy spoko czyli goraco i dzisiaj 31 st.. wiec nei ejst zle..ale juz w srode wieczorkiem wracami ..:)

Misia to dla Ciebie i reszty cierpiacych z powodu alergii

Okresy pylenia niektórych roślin
Leszczyna od połowy stycznia do końca marca
Olcha od lutego do połowy kwietnia
Wierzba od marca do połowy maja
Topola od połowy marca do połowy maja
Brzoza kwiecień do połowy maja
Dąb od połowy kwietnia do końca maja
Szczaw od połowy maja do połowy lipca
Trawy od połowy maja do końca lipca
Pokrzywa od połowy maja do połowy września
Babka od połowy maja do połowy września
Żyto od końca maja do drugiej dekady czerwca
Komosa od połowy czerwca do końca września
 
Ostatnia edycja:
MartaF-to co on och**al za przeproszeniem?wlasnemu dzieciakowi chce zaszkodzic dajac mu te miecho, czy go to bawi moze?:dry::sorry2::no:
kamcia-nie lam sie tylko nazwyczjaniej w swiecie nie odpuszczaj:no:jaie wspieram teraz a za miesiac sama bede potrzebowac otuchy do walki z moim ksiegowym
wikta tak wariuje na puzzlach ze szok:szok::-Doczywiscie zasnela mi w aucie w drodze powrotnej:dry:wiec teraz sama padne zanim ja spac na noc poloze:dry::-(Ale dzionek bomba,wiec troche cierpliwosci mam nadzieje wykrzesac;-):tak::-)
aaa zapomnialam-w polskim sklepie 'aga' jest promocja na sloiczki i soczki z reszta tez.Jak kupisz zgrzewke sloiczkow,czyli 6 (takich samych),prawie 2wychodza za free (jakies 5,70euro za 6).A w przypadku soczkow-12 w zgrzewce-przy zakupie takiej ilosci jakies 3 wychodza za free...- to tak dla zainteresowanych
;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ka.M'cia - nie daj się...
Madbebe - w końcu miałam możliwość poznania twojej Wiki w realu;) i jeszcze raz powtórzę - jest słodka:) taki mały śmieszek:) no i żeby nie było - mamusia też;)
a nasz dzień też należy zaliczyć do udanych - spotkanie z dziewczynkami i dzieciaczkami - oby więcej takich.
Igor padł, więc mam czas na relaks;) z mężowskim u boku;)
 
Do góry