reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko oj warto warto
Sorki ze tak malo pisze ale z tel ciezko pisac duzo
Jak widac co chwile jakies bledy robie
Co do wakacji polecam fan club jak bedziemy jeszcze kiedys jechac
To tez z fan z clubem

Kreta jest cudna duzo do zwiedzania
Grecy bardzo mili
Nie mam zadnych zastrzezen
Naprawde bylo super

M teraz poszedl z Emka na ogrodek
U nas dzis cieplutko nie wiem jak u Didi wczoraj bylo 31 st bo u nas zimno bylo ale dzis slonko
Ja ide pod prysznic a pozniej musze podlogi umyc

Milej niedzieli wam zycze pa
 
reklama
Monidan-dzięki za relacje...jA właśnie szukam niedrogiego miejsca na jakieś 5 dni:)))Może właśnie Grecję wybierzemy...mam nadzieję,że dziś Wam pogoda dopisze:)))
 
lubiczanka pociesze cie ja od 2 spac nie mogłam a o 5 juz na nogach:/ Cork już też zaliczyłam:/:/z chęcią bym pospala ale jeszcze zakupy mnie czekają:)
 
witam

u nas pogopda dopisuje jak zawsze o 8 rano bylo juz 18 st a teraz jest 21,5 st..
woda w baseniku juz nagrzewa sie wie chlopcy beda mieli frajde..

Ewunia dokazuje na calego... rozbestwila sie tutaj na maxa haha..Albert pyskuje bo nauczyl sie od kuyna nowego brzydkiego slownictwa..ale mam nadzieje po powrocie naprostuje sie..haha
 
Witam laseczki
Oczywiscie dzis łądna pogoda wiec zaraz gdzie bedziemy leciec:)
Wklejam kilka zdjec z mamusia:)
Widze ze jakas imprezka udana była:)
Monia i Didi rozkoszujcie sie ostatnimi chwilami w Polsce:)
Agusiek witam spowrotem:)
A tym co sie niewysypiaja nie zazdroszcze:/
Miłej niedzieli:)
 

Załączniki

  • DSCN14562222222222ddd.jpg
    DSCN14562222222222ddd.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCN1480444444aa.jpg
    DSCN1480444444aa.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 43
Witamy i my niedzielnie:-)
Fajnie, że spotkanko Wam się udało:-):tak:
Nie zazdroszczę nieprzespanej nocki.

U nas też ładna pogoda jak na razie. Rosołek się gotuje, Ania się grzecznie bawi a M jeszcze śpi. Dobrze, że chociaż w niedzielę może

Miłego dnia
 
Kamcia korzystaj korzystaj.. :) Ja tez chciałabym moją mamę tu... :(

A tak w ogóle to witam wszystkie..;-) U nas nocka słaba..:baffled:
Wkurzyłam się troche rano bo zrobiłam wczoraj obiad na 2 dni i miało starczyć na dziś ale ktoś zjadł mi porcję na śniadanie:wściekła/y::wściekła/y: Albo moj albo jego brat jak do pracy rano wychodzili i teraz muszę gotowac a chciałam co innego robić:-(
Pogoda kiepska wieje i co chwilę czarne chmury zasłaniają słońce..
 
witam i ja!
dzieki za przepisik:tak:
kamcia-super ze milo spedzacie czas:tak:oby tak dalej!Super fotaski!
ja w sumie wyspana,2 pobudki:o 3ciej i 5.26-ulubiona godzina mojej corki:baffled:;-)Z tym ze zasnela dopiero po 10tej..ale chyba przemeczona byla stad problem z usnieciem..
didi,moniadan-milego pobytu w PL:tak:
a mi tak lyso bez tego mego meza ze juz sie wsciekac zaczynam.Nie ma na kogo japy wydrzec,cicho,porzadek w domu.Eh niech juz wraca,no..:baffled::-(;-)
 
Witam się i ja:-)
Chyba zaraz lunie:baffled:
Boszsz....jakie mam pustki w lodówce:baffled:Zakupy przydałoby się zrobić,ale jak?:wściekła/y:
Mój P po piątkowym szczepieniu na tężec wczoraj się rozłożył z gorączką:baffled:Mówi,ze teraz już wie czemu dzieci po szczepieniach takie marudne:sorry2:Wziął na noc Polopirynę S,ale znów nie spał całą noc bo go ramię tak napieprzało,że szok:-(...I to nie to,które rozwalił,tylko to,w które dostał szczepionkę:sorry2:I tnie komara nadal a my z Radkiem bąki zbijamy:sorry2:Tzn.ja z nudów a Radek tak dosłownie:baffled::-D:-D..O,właśnie do klopka poleciał:-D
....No i nie wiem czy da radę ten mój chłop na zakupy jechać:dry:Pewnie nawet kierownicy w rękach nie utrzyma:sorry2:
Miłej niedzieli,dziewczynki:tak:
 
reklama
Witam
madbebe mówisz,ze nudno i za porządnie bez A? :-D:-D
jeszcze chwilka i już będzie.

Tichonku ciężka sprawa,niech się P trzyma i wraca do zdrówka.
A o odszkodowanie będzie się starał?

Lubiczanko ja mam nadzieję,że 8 lipca będę mogła sobie kupic bilety na sierpień do Polski :tak:
Ojciec mieszka nad jeziorem to dzieciaki będę miały mega wakacje a po za tym muszę odwiedzic moją babcie bo w przyszłym roku może byc już za późno.

Kamcia nooooo właśnie.Masz fotki ze spotkanka,z karuzeli ?Tak mi się przypomniało jak zobaczyłam lodziarnię :-D

Margaritta dalej opcjujesz za wakejszyn u anineczki? :cool2:

zaraz zbiorę hołotę i pojedziemy do kościoła w Dublinie oddac dary dla powodzian.:tak:
 
Do góry