reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
andzulina-dziekuje :zawstydzona/y:;-) to samo moge powiedziec o Was:tak:ehh..ja tezmarze o chwili relaksu,ale kiedy moje dziecie usnie:confused::-(padam na pysk:-(
MartaF-ja bym malemu nie dawala zanim mu calkiem nie zniknie ta wysypka:sorry2:
 
U mnie póki co relaksik ( odpukać :sorry2:) młoda śpi biedaczka ten katarek ją męczy tak mi jej szkoda:-( również dziękuję kochane za super popołudnie :tak: Misia impreza przednia :tak: a koreczki przepyszne obżarłam się nimi okrutnie :-D:-D:-D a teraz tylko wyciągam kopyta i oglądam film ;-) miłego wieczorku
 
Hejka mamuski
Witam sie i ja po powrocie z pl. Urlop oczywiscie busy, wiec teraz mam nadzieje odpoczac troche, przy kawce i bb oczywiscie.
Dzis popoludnie milutko spedzone, misia moje gratulejszyn wszystko pyszniutkie, zwlaszcza te koreczki i kawusia, tylko te kalorie, ale chyba zdazylam je spalic biegajac za moim latawcem dookola twojej szopki :-D
 
Madbebe - dzięki;-)
Pauletta
- cicho o tych koreczkach... bo my przecież ostatnie wyszłyśmy :-D nie powiem - sama czaiłam się cały czas koło stolika...
Misia - jedzonko pychotka;-) a tort... mmm... a kiedy mamy wpaść na gołąbki i bigos???
 
a ja w sumie nic nie zdarzylam zjesc,a to co zdarzylam bylo mniami :tak:Teraz sie zastanawiam kiedy ty misia zdarzylas to wszystko przygotowac:szok:SZACUN..:tak:Chyba Cie zatrudne w pazdzierniku:-p;-)
Swoja droga w takim gronie to ja moge co weekend sie spotykac..:tak:;-):-)

moje dziecie nadal nie spi..tarararara jestem cierpliwa,jestem cierpliwa...:baffled::unsure::oo::hmm:
a no wlasnie misia,co robisz z tej kapusty jutro?;-):-D
swoja droga,czy ktos moze mi powiedziec jak sie robi te golabki bez zawijania?:-p
 
Madbebe ja robie tak:
na 500g mieska mielonego
na tarce o grubych oczkach scieram 1 marchewke, 1 piertuszké jak znjdziesz to z pol selera
na drobno kroje pol cebuli, ok 5cm pora,
wyciskam 2zabki czosnku
i kroje drobno z pól glowki malej kapusty
Na oko wychodzi 1/3 miesa i 2/3 warzyw
Nastepnie dodaje garsc ryzu surowego
ze 3 lub 4 jajka
duzá lyzke vegety, pieprz
WSZYSTKO RAZEM MIESZASZ i robisz kulki, mnie wychodzi od 9 do 12 zalezy jakiej wielkosci je zrobisz.
Podsmazasz na patelni z obu stron i przekladasz do garnka,zalewasz goracá wodá, wzucasz kostke rosolowa, koncentrat i dusisz do miekkosci, miesko wyciagasz i zageszczasz sosik.
 
reklama
Witam niedzielnie
Daniel nie śpi od 6tej-oczywiscie:/Za to mojemu J nic nie przeszkadza i wali w kimonko jak zabity...
Kasiuleczka-wow,super przepisik...ja robię w najprostszy sposób-tak jak napisane na opakowaniu.Ale stwierdziłam,że zamiast zwykłej kapuchy lepsza będzie jakaś tam karbowana np:)
Misia-widzę,że specjały bomba królowały na Twoim stole:)
Anineczko-znowu gdzieś Was pewnie poniosło...I co wybieracie się na jakieś wakacje?My chyba jednak ten Paryż zaliczymy-ja byłam,ale marzy mi się zabrać tam J...Oczywiście jak mi się uda namówić szanownego,bo on ma chętkę na pl-a co my w tydzień porobimy-on chce do swoich ja do swoich...
Kamcia-rozpusta widzę jak się patrzy...Ciesz się Mamusią:)))
Didi-jak to 31stopn to niezle?A ile jest wspaniale:)))
Monidan-opowiadaj jak tam po wakacjach:)))Warto na Kretę jechać?
Uciekam,bo może mój przekochany ranny ptaszek zmruży oczko i będę mogła pod prysznic wskoczyć.miłego dnia życzę
 
Do góry