reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ja również witam wczesnym rankiem i dołączam do grupy szczęśliwych mam, których dzieciaczki za nic w świecie nie chcą wstać później niż 6 rano:baffled:
pogoda za oknem miód - malina...:tak:
 
reklama
dobry!
nie no,co jak co,ale pogoda dzis musi byc..;-):tak:
u nas 1sza wieksza pobudka po 5tej,ale po cycu jeszcze do po 7mej sie kimnelysmy:tak:Zaraz kawka i do przodu;-)
andzulina-witamy z powrotem!Jak tam w PL?
a ja mialam takowy sen m.in.:zostawilam mala pod opieka kolezanki,w PL, na jakies 15min.Wracam,mala sie do mnie usmiecha,a tam 3zeby na gorze:confused::-D
oby slonce nam dzis swiecilo babeczki,bo niby czemu nie;-):-D!
 
a dziękuję Madbebe - w PL busy :baffled: niby holiday, ale wróciłam wykończona. wesele w miarę - małe, więc nie było tłoku, jedzenie bardzo dobre, do picia tylko wódka... a ja akurat z tych nielubiących tego trunku, więc zaliczyłam aż 2 drinki z colą :sorry2: heh
ale za to pojadłam truskawek i czereśni:tak:
za 3 tygodnie znów lecę...
 
Witam i ja
Andzulina-a co tak często Ci się lata po tej polsce?Witam w"domu"
Tichonek-to chyba jakieś zrządzenie losu-jeśli P w domku będzie-popracujecie wspólnie nad suwaczkiem:)))
Marta-uderzaj jak w dym,zawsze to jakaś obniżka:)
Madbebe-mój Szkrab wstał o 6tej,ale po cycaniu dał się namówić na jeszcze półgodzinną drzemkę:)
 
witam

a moje dziecię z 6 przestawiło sie na 8:-):-)teraz ogląda calineczke a mamusia pije kawke :-pdużo mam dzisiaj roboty ale będe zaglądac:tak:

miłego dnia:cool2:jeszcze tylko 20 dni:cool2::cool2::cool2:
 
A my spałyśmy do 8.30, fajnie jak się maluch przestawia:-D

Andzulina welcome back
Misia ja też nie mam pojęcia co pyli
Tichonku jak tam P???
Marta od ranka tryska humorkiem, super:-)
Lubiczanka też:-)
Madbebe też widać zadowolona
ale co się dziwić jak taka ładna pogoda za oknem

To miłego dnia kobietki
 
Witam..

Ledwo na oczy patrzę... Nie ma to jak wrócić do pracy po 2-letniej przerwie... Jaka mogę być "zapyziała" to szok.. Mało pracuję a mam takie zakwasy że się ruszać nie mogę :(
 
Marta,ASIEŃKO-korzystajcie z mozliwości spania:)))
CrazyGirl-przyzwyczaisz się:)))Ja nie pracowałam"zaledwie"8mies.i po 1.5 godzinie stania nogi mi w 4 litery włażą(najgorsze jest,że mamy tylko 1ną 10cio minutową przerwę,a tak to stanie i stanie-żylaków się nabawię)
 
Witam
U nas w koncu dzis troche slonca
Ja piore i piore i konca nie widac

Tak mam ochote na kawke ze roboe sobie cappuccino z torebki
Milego dnia
 
reklama
asienko-staram sie jak moge..;-)zly nastroj w niczym nie pomoze:no:;-)
ja to nie wiem kiedy sobie pospie:no:zostaje sie przyzwyczaic.
Boje sie pisac zeby nie zapeszyc,ale dzisiaj oczko cacy poki co;-):tak:-bynajmniej nie po tych kroplach bo juz dawno odstawione.Wiem jedno-zapalenie spojowek to to nie bylo
:no:
 
Do góry