reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asieńka - zazdroszczę :sorry2: ale łudzę się cały czas, że jeszcze trochę i moje dziecię też pośpi chociaż do 7:confused:
Lubiczanka - ano lata się do Polandii... wesela w rodzinie miesiąc w miesiąc :baffled: nie wspomnę już jaka kasa na taki wyjazd idzie...
Crazy Girl - dasz radę :tak: pierwszy dzień zawsze najgorszy
 
reklama
wiem wiem, że się przyzwyczaję tylko w szoku jestem jak słabo z moją kondycją.. kiedyś 10x więcej robiłam i miałam siłę jeszcze..;)

kawa mnie rozbudziła i jest ok. odkurzyłam caaały doł i łapię się za mopa..i czekam na telefon z prazy czy jest jakaś klientka czy nie..
 
Hello:-)
No to i ja się pochwalę,ze spaliśmy do 9:30:-)
P ma założone 14 szwów i opatrunek:baffled:...i tydzień chorobowego:dry:Będzie mi po domu łaził:baffled:Dostał zastrzyk antytężcowy więc będzie żył:sorry2:
Za wizytę w szpitalu nie płacił bo to w ramach ubezpieczenia pracowniczego...tyle dobrze:sorry2:
U mnie jedna pralka już się kręci a co najmniej jedną jeszcze muszę puścić:sorry2:A ja chyba kulasy znów na słonko wywalę bo grzeje aż żal nie skorzystać:tak:
...Yyy...właśnie zaszło:baffled:...słonko,rzecz jasna:sorry2:
 
a mi Wikta probuje humor popsuc,bo jeszcze nie poszla na drzemke od 7mej:dry:
bedzie ciekawie..:dry:o 14tej powinnam wyjechac z domu i cos czuje ze dziecie wtedy bedzie w polowie spania:wściekła/y:
zawsze mi tak robi...:baffled:
 
Hejoo:-) my z łóżka zwlekłysmy się po 9 ale tyle było pobudek od 6 że szok właściwie to już było tylko czuwanie :sorry2::sorry2: małej troche katarek przeszkadza ale na szczęście nie ma tragedii ;-) i tak dla pocieszenia dziewczynki Wiktor do tej pory sporadycznie tylko przesypia całe noce sam a tak to urządza wędrówki do naszej sypialni ale za to jak śpi całą noc u siebie to ja od ok 6 już spać nie moge bo nie wiem czemu on śpi u siebie :baffled::sorry2: często wstaje i idę zobaczyć czy dycha :sorry2: a u mnie jeszcze tylko dwa i pół dnia laby :-D kiedy to zleciało :confused: ale już tęsknię za moimi chłopami tylko mogliby wpaść na kilka dni i znowu sobie pojechać :-D:-D:-D nie no żartuje ofkorse :-p zmykam ogarnąć chatkę miłego dnia mamuśki :-)
 
Pauletta to tak jak i ja.. Jak mała sie nie obudzi to lecę sprawdzać rano... Albo jak długo rano śpi to też dziwne dla mnie :)

Właśnie skończyłam obiad.. Później zrobie jeszcze sałatkę a narazie lece do banku..
 
reklama
Do góry