reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej mamuśki oj dawno dawno tu nie zaglądałam ale nie miałam ochoty na nic :-(my już po wakacjach w PL po komunij i chrzcie Julci ogólnie wypadło ok, oprócz tego że 3dni przed komunią wylądowałyśmy z Julcią w szpitalu zaczęło się od gorączki w Irlandii 37-37.5 myślałam że to zęby ale jak w PL podeszło do 39.6 i dreszcze to się przeraziłam rano pojechaliśmy do pediatry.No cóż nie ma kataru kaszlu to co badania krwi i moczu:szok: po pół godz. telefon i informacja że Julcia ma zapalenie nerek :-(lekarz dał antybiotyk i przekaz na USG brzuszka i nerek :-)Ale niestety antybiotykiem wymiotowała nie ma rady szpital i leczenie do żylne 7dni spędziliśmy w szpitali spałam na krześle podłodze ostatnie 2doby dostałam pokój z łóżkiem ...na komunie i chrzest dostałyśmy przepustkę od 8-18 tak że nie najgorzej.Wróciliśmy do Irlandii z antybiotykiem bo nadal leukocyty wysokie powinna mieć 5 a ma 20-30 dziś skończyła antybiotyk i po 2tyg badanie moczu mam nadzieje że będzie ok...pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
witam póżnym wieczorkiem! A gdzie wy wszystkie mamuśki? Na imprezkach?Gorączka sobotniej nocy?:-):eek: A my troszkę poimprezowaliśmy w domku, właśnie niedawno wciełam chicken carry (pierwszy raz w życiu robiłam ale wyszło ok) zagryzłam szarlotką a teraz dopijam winkiem:tak: A do licha z karoliamiii!
Emili to miałaś niezły urlop, dużo zdrówka dla malutkiej. Moja mała tez tydzień temu gorączkowała przez kilka dni, ale juz jej przeszło a ja zgoniłam wszystko na zęby. Mam nadzieje że to nic poważniejszego nie bylo. Za 2 tyg wybieramy się do Pl to sprawdzimy wszystko
Tichnku Ty o wszystkich pamiętasz:tak:Niestety u mnie brak organizacji, ale postanowiłam to zmienić. już mineło 3 miechy jak zaczełam pracować i czas się przyzwyczaić, zorganizować, wygospodarować czas dla wszystkich (także BB:tak:)
Kasiuleczek to mieszkamy prawie na przeciwko siebie, to kiedy wpadasz na kawke/herbatkę/winko??
Miłej nocki
 
Dzień dobry :-)
widzę, że pierwsza się melduje - a to za sprawką mojego dziecka, które za nic nie chce wstawać później niż 6 rano ehhh... łudzę się, że wyrośnie z tego... a dzisiaj idziemy na irolski roczek - boszzzz jak ja to przeżyję :eek: sama wśród Iroli, bo A pracuje do 17...
Emili - no to niezbyt ciekawy urlop miałaś - dużo zdrówka dla Julci
 
Witam:-)
Ka.M'cia w argosie kupias ta hustawke? bo i ja sie zastanawiam tylko te metalowe takie slabe mi sie wydaja na fotkach i nie wiem czy ryzykowa...:confused:
Emili bidulko to mielicie urlop... Zdrówka zycze!!
 
Witam zabiegana(ale jak tu nie zajrzeć)
Ka.M'cia-nie jestem pewna do kiedy,ale trzeba było zadzwonić do punktu wyborczego (czyt Dublin)i się zapisać-podać dane(im i nazwisko,adres tutejszego zamieszkania,nr i seria dowodu)i potem w dzień wyborów fruuu do Dublina:)
Co do muszelki-wielkie umysły myślą podobnie;))))
Andzulina-to Ci dziecię poszalało...U mnie nie lepiej,z tym,że jak wróciłam z pracy(o 24.30)on nie chciał spać i legł przed 2gą...a pobudka przed 6tą...chciałam go zmęczyć,ale się nie dał:/
Emili-zdróweczka dla Córuchny:)
CrazyGirl-znam ten ból z rozpuszczeniem dzieci-u mnie razy3:/
Uciekam kochane,bo robota nagli.Miłego dnia
 
Lubiczanka - moje dziecię to tak codziennie - nieważne o której pójdzie spać - 19 czy 22, to i tak punkt 6 rano pobudka - jakby budzik miał... próbowałam go przestawić, ale nie dał się :no:
 
Witam:-)
Ka.M'cia w argosie kupias ta hustawke? bo i ja sie zastanawiam tylko te metalowe takie slabe mi sie wydaja na fotkach i nie wiem czy ryzykowa...:confused:
nie kupiłam w smyth taką dla starszego dziecka od 3 do 10 lat , i dokupiłam samo siedzisko dla małego dziecka i wymieniłam, a późńiej wymienię na to większe jak podrośnie :tak: nie wiem czy aż takie słabe są te metalowe... przecież ona nie będzie się bujala mając 50kg żeby to się zarwało tylko zaledwie 15 jak będzie starsze zresztą napisane chyba jest że do(chyba) 25kg jest:tak:jeszcze to sprawdzę później
Ka.M'cia-nie jestem pewna do kiedy,ale trzeba było zadzwonić do punktu wyborczego (czyt Dublin)i się zapisać-podać dane(im i nazwisko,adres tutejszego zamieszkania,nr i seria dowodu)i potem w dzień wyborów fruuu do Dublina:)
Co do muszelki-wielkie umysły myślą podobnie;))))
haha no a jak, przecież nie inaczej... hihhihih:-D:-D:-D;-);-);-)
 
dobry Wam!
emili-to nieciekawie,ale z drugiej strony zrzadzenie losu ze akurat w PL bylas,bo wiesz jak by sie tutaj mala zajeli:sorry::eek:-wcale:no::-(A jak tam Twoja sprawa z FIS?Oddali te sianko?
A ja sie zamartwiam z tym oczkiem Wikty.Nie wiem czy dobrze robie zakraplajac jej na wlasna reke znowu tym samym co przedtem..:dry:Zastanawia mnie co to jest//Pewnie najlepiej byloby okuliste nawiedzic,ale tutaj pewnie sie czeka w ch**ere ze skierowaniem,a w PL bede dopiero w sierpniu:-(Nie wiem czy to alergia,czy zapalenie spojowek.Najdziwniejsze ze to tylko w jednym oczku:eek:
Ka.M`cia-czyli zakupy udane:tak:To git;-):-)
 
reklama
Do góry