reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam, wieczorowa pora,
my dzis busy dzien najpierw znajomi u nas potem my do innych znajomych, dobrze ze udalo sie przed tym deszczem wyjsc na spacer:-):-).
Oto strona ambasady gdzie mozna sie zarejestrowac na wybory
www.dublin.polemb.net/index.php?document=552
Marta F- sprobuj krolika jest polecany dla alegrikow, kupisz w polskim sklepie, Asia moja nie chce, ale na szczescie zjada cielecine i indyka
Tichonek- podaj prosze namiary na tego fryzjera;-),
moniak82- ja tez mam czasami problemy z organizacja po powrocie do pracy, ale jakos daje rade. Odkad Asia spi w drugiej sypialni jest jeszcze lepiej:tak:
Emilii 78- wspolczuje takich przezyc i teraz oby do zdrowka szybko wrocila Julcia
Pozdr i uciekam spac, jutro do pracy:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was :-)

Staralam sie was troszke podczytywac na telefonie, zeby byc na biezaco

Emili, wspolczuje choroby corci, duzo zdrowka, Misia, dla Ala rowniez

U nas super, pogoda 29 stopni, ale przy basenach nie czuc upalu w ogole
Emma uwielbia sie kapac w basenie, skacze, chlapie, placze gdy ja wyciagamy ;-) a nigdy wczesniej nie byla, cieszymy sie ze tak dobrze sie czuje w wodzie, niczego sie nie boi, czego nie mozna powiedziec o Eryku, trudno go namowic zeby z nawet z kolkiem poplywal, owszem pluska sie tez ale trzyma sie na plytkim i blisko brzegu ;-)

Podroz minela nam szybko i bezproblemowo, w samolocie darmowe picie i jedzenie, a ja glupia, wylelam euro zeby zaplacic, nie przyzwyczajona jestem zeby w samolocie cokolwiek miec za free :-D

Na miejscu czekala nas niemila niespodzianka, otoz na lotnisku, rezydentka oznajmila ze w naszym hotelu jest overbooking, brak miejsc i ze umieszcza nas w innym hotelu, no szok normalnie, myslalam ze tam awanture zrobie, wczasy zamawialam w styczniu a tu nagle nie ma miejsc, :wściekła/y:
pojechalismy do tego innego hotelu i okazalo sie ze jest lepszy od naszego, tez 4 gwiazdki, ale ma juz mini club i animacje dla dzieci, o wiele wiecej bsenow i atrakcji, a jeszcze dostalismy 10% znizki takze super nam sie udalo :tak: jedyny minus to ze nie ma plazy przy hotelu, ale pisek jest tak parzacy ze nie da rady nawet po nim chodzic wiec i tak bysmy z dziecmi nie siedzieli na plazy, nie pomyslalam o tym ze piasek moze byc taki goracy :szok:

Eryk dwa razy dzinnie chodzi po 2h do mini clubu i jest to super sprawa, on jest szczesliwy bo lubi tam chodzic, a my mamy 4h spokoju, w ogole nastepne wakacje jesli bedziemy planowac to tylko z Fun Clubem ;-)

Emmie ida zebole na calego ma juz 1 cala wielka czworke i dwie czesciowe, jest momentami baaardzo marudna i ciagle ma etap "mama" dalej nie moge sie ruszyc na krok bo zaraz leci i lapie mnie za nogi i ryczy :sorry2: ale jak mnie nie ma w poblizu to jest ok, tak sie zachowuje tylko jak mnie widzi, musze ja ciagle przytulac, nawet jak plywa w basenie i mnie zobaczy to zaraz wola mama

poza tym nauczyla sie chodzic za raczki, czasem nawet za jedna, mam nadzieje ze wkrotce ruszy sama, bo juz to troche uciazliwe sie robi ;-)

Co jeszcze, pogoda cudna, ale tego chyba nie musze pisac, jedzenie pyszne i zdecydowanie za duzo w sensie ze mam ochote wszystkiego sprobowac a bikini robi sie za ciasne :-)

Chlopaki dzis pojechali na wycieczke na Santorni, tez chcialam jechac ale to od 6-22 i nie chcialam zostawiac Emci na tak dlugo z rodzicami, a zabrac jej tez nie za bardzo, bo to za dlugo i zbyt meczace, mam nadzieje ze Eryk bedzie grzeczny i ze bedzie mu sie podobac , bo wczoraj plakal ze ma jechac

Didi a twoj tesc w jakiej miejscowosci jest, kojarzysz moze?
My mielismy byc w Ammouduara, a jestesmy w Hersonisos

Pozdrawiam was serdecznie i usciski dla waszych maluchow, ja zmykam na basen, opalic troszke moje blede cialko ;-)
 
Witam poweekendowo
Całe szczęście wczoraj nie szalałyście;)
Dzięki Dziewczynki za odwiedziny,pomoc i za wszystko w ogóle...I przepraszam za nieoczekiwane okoliczności imprezki(np deszcz;)))-Dawid przeszczęśliwy(choć wyjazd Babci troszkę przyćmił radość,ale już znowu jest wniebowzięty)
Nie rozpisuję się,bo grafik dziś napięty a czasu maleńko.Miłego dnia
 
Hej laski :-) ja już dzisiaj po południu odwożę moich mężczyzn na lotnisko 2 tyg. bez nich :-D ale musze powiedzieć że już tęsknię i mi się głupio zaczyna robić że nie jadę :eek::sorry2::sorry2::sorry2: oooo Zuzka się obudziła spadam ;-)
 
Dzień dobry:-)
Widzę, że nie naskrobałyście dużo:-).
U nas wczoraj też pogoda w kratkę była, pojechaliśmy do miasta na zakupy. Szwagier nas zabrał autem, więc nie wyglądaliśmy jak wielbłądy i tragarze:-D:cool2:.
A dzisiaj Andzia wstała o 7, tak więc nie za bardzo się wyspałam, ale za to pranie zrobione, jeszcze tylko wywiesić trzeba

Miłego dzionka
 
dobry!
ja od dwoch dni troche wiecej spie:-)(odpukac;-))Jak Wikte odloze po amu ok3ciej to spi juz do rana-oby tak zostalo.Jeszcze tylko wieczorami musze walczyc,ale moze jakos sie pouklada...Swoja droga nie wiem czemu jej sie tak dziwnie porobilo.Kiedys po kapieli spala do okolo 23ciej a teraz gora godzine i sie budzi:eek:A rozrabiak:szok:-wszdie tamgzie nie mozna to ona z najwieksza przyjemnoscia:-D
z oczkiem dalej wielka niewiadoma:eek:nie zawsze tez jestem pewna ze uda mi sie wkroplic odpowiednia ilosc tego antybiotyku...ehhh-nie wiem chyba poobserwuje,jak bedzie zle to odwiedze GP...
moniadan-fajnie ze sobie odpoczywacie na sloneczku.To moje marzenie....;-)
pauletta-to sobie odpoczniesz:szok:;-):-)Ja tam czekam troche zeby meza wyprawic;-)Przyda mi sie chwila oddechu,choc najgorszy ten pusty dom;a ze mnie taka bohaterka...;-):-DMoze byc ciekawie nocami:-)
misia-zdrowka Alowi!
lubiczanka-czyli imprezka udana..To good:tak:
Milego dnia!
 
Madbebe-a no raczej udana:)))Mam nadzieję,że Wiktorce wreszcie odpiuści to oczko-ileż można się męczyć:/...Trzymam kciuki oby sen się wreszcie u niej ustabilizował-żeby Mamusia pospała sobie i wypoczęła troszkę:)
Asieńko-świetnie,że istnieje instytucja "szwagier"(tudzież bratowa czy też inna rodzinka),na którą można w razie "wu" liczyć:)A cóże takiego nakupiliście-tzn takie do domku spożywcze zakupki,czy też może coś innego?
 
Heja :)

Moniadan zazdroszczę Ci...:zawstydzona/y: Jak lecialam do irl to w PL było 31st....:sorry2: A ja uwielbiam ciepełko:tak:;-)

Lecę na spacerek zaraz.. Może mi się uda wyrobić pomiędzy chmurami....
 
Ciao!!

Monia ale ci zazdroszcze....nie ma to jak powiedziec- A ide sobie na basenik poopalac sie troche!! No marzenie normalnie!

A my na 11.30 do lekarza z Alutkiem. Pogorszylo mu sie....wypluwa pluca normalnie!:-:)-(
Choc spal nieco lepiej.

Aja znow obudzilam sie z taki bolem glowy,ze myslalam,ze zwymiotuje z bolu.....:-( No dobra przytrulam nieco....cosostatnio pod gorke troche.

Milego dnia dziewczeta!!

Acha- sluchajcie powiedzcie mi,czy to zawsze takjest,ze do roku dziecko ma darmowe wizyty u gp? czy to tylko z karta medyczna?? Bo u lekarza powiedzieli,ze musimy normalnie zaplacic a ja myslalam,ze dzieci nie musza....to jak to jest?
 
reklama
Madbebe-a no raczej udana:)))Mam nadzieję,że Wiktorce wreszcie odpiuści to oczko-ileż można się męczyć:/...Trzymam kciuki oby sen się wreszcie u niej ustabilizował-żeby Mamusia pospała sobie i wypoczęła troszkę:)
Asieńko-świetnie,że istnieje instytucja "szwagier"(tudzież bratowa czy też inna rodzinka),na którą można w razie "wu" liczyć:)A cóże takiego nakupiliście-tzn takie do domku spożywcze zakupki,czy też może coś innego?

Jak zwykle najwięcej dostała Ania:-), pieluchy, jakieś słoiczki dla małej, mleko, proszek do prania:-D;-), kilka duperelek w Pennyeym, jeszcze dla mojej siostrzenicy cosik, bo nie wiem czy przed wylotem będę miała czas na zakupki. Cosik na sobotnią imprezkę u Tichonka:-);-):tak:. Niby nie duzo, ale jednak wszystkie ręce zajęte. Szwagier sam zapytał, czy chcemy się zabrać, bo on i tak jedzie;-). Spożywcze to pewnie w przyszłym tygodniu w Lidlu z nieodzownym szwagrem:-D

Madbebe a wtedy też tylko jedno oczko było zaatakowane??? Hmm, niby zapalenie spojówek tudzież alergia się przenosi na oba, może to naprawdę zatkany kanalik??? A co do wysypiania się. Teraz Anusia też nie od razu usypia po kąpieli, jak padnie to śpi do 1 i potem o 5 na mleczko się budzi. Jak z zegarkiem w ręku. No i w okolicach siódmej już jest wyspana. W dzień ma już tylko dwie drzemki po około godzinę do półtorej.
 
Do góry