reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lubiczanko, przeoczyłam...100 latek dla małego:tak:

madbebe współczuję Ci... moja mała budziła się w nocy tylko przez pierwsze 2 msc na cyca, a teraz pierwsza jej pobudka jest o 6-7 na cyca i dalej śpi do 9:tak:
czasem już sie o tej 7 obudzi i chce się bawić no ale znów zasypia o 8 na godzinkę:tak:
 
Pół godziny temu moje dwa kochania poszły spać, a ja miałam jak posprzątać:-). Oczywiście bez płaczu się nie obyło, bo trzeba było dziecku nosek wyczyścić, tak się potem do mnie przytulała. No ale jak trzeba to trzeba, już takie zielone glutki ma, to chyba końcówka??? Czy to nasilenie, bo mi tak jej szkoda:-(.
 
Witam!!!
Ja dzis busy od rana a i Szym jakis maruda....caicho juz gotowe...nic teraz mi nie pozostaje jak czekac na Anineczke ze swoja ferajna:-D:-D;-)
 
Dzięki wielkie Dziewczynki
Ka.M'cia-ja radziłabym swoim skromnym zdaniem tą piaskownicę-dzieci szybciej dorastają do takich atrakcji niż do zjeżdżalni-właściwie jak woda by się nagrzała,to Viktoria jeszcze w tym sezonie mogłaby skorzystać:)
ja brykam-czas do pracy się szykować:/
Do zobaczenia(z niektórymi z Was)jutro i do jutra w ogóle:)))
 
Hejka... ależ moje dziecko jest niedobre....A to wszystko przez te babcie i ciotki w Polsce.... teraz myśli że wszystko jej można... mam nadzieję że wkrótce zaczniemy już funkcjonować po swojemu...

Biorę się za ciasto...z jagodami;)
 
Witam laski
Toche mnie nie było ale was czytałam tylko cos weny nie było.
Oli mi chorował, a wolnym czasie rozkminiam telefon i wertuje instrukcje do niego:/
Laski pogonie Lukasza zeby załaczyl zdjecia i podal link do nich.
Crazygirl witamy!!
Madebe wspólczuje wstawania, ja wczorajsza noc mialam masakre Oli kaszlał i sie budzil:/ Ale dzis w nocy ok i juz mu lepiej dostał lekarstwa i jest ok
Mam weekend wolny i jeszcze dzwonili mi z pracy że mam pon i wt off super 4 dni:) Moge sie pobyczyc
Miłej sobotki:)
 
Dzięki wielkie Dziewczynki
Ka.M'cia-ja radziłabym swoim skromnym zdaniem tą piaskownicę-dzieci szybciej dorastają do takich atrakcji niż do zjeżdżalni-właściwie jak woda by się nagrzała,to Viktoria jeszcze w tym sezonie mogłaby skorzystać:)
ja brykam-czas do pracy się szykować:/
Do zobaczenia(z niektórymi z Was)jutro i do jutra w ogóle:)))
hej właśnie to czytam , my już po zakupach:-p
kupiłam huśtawkę dla dziecka od 3 do 10 lat taką zwykłą, no i dokupiłam siedzisko dla małego dzidziusia, więc narazie wymienię tylko siedzisko na to małe a tamto zachowam na późńiej , i kupiliśmy piaskownicę muszelkę... jakoś mi sie fajniejsza od zjeżdzalni okazała...:tak:
 
Witam:-)
Ja tak tylko wpadam,żeby się przywitać i zaraz lecę się plumkać:tak:
Tichonek- a Ty gdzie do fryca chodzisz?
Znalazłam fajny salon w Dublinie,byłam pierwszy raz i jestem zadowolona:tak:Jak będziesz chciała,dam Ci namiary:tak:

Witam! Dawno mnie tu nie było i pewnie już nikt mnie nie pamięta:-(
A wcale nieprawda bo ja niedawno pytałam na forum gdzieś Ty:-)
Sssspppaaaddddaaaaaammmmm..........
 
reklama
Do góry