reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej mamunie też sobie tak tłumaczyłam że widocznie tak miało być,tu raczej na ich paseczku na którym sprawdzają mocz za wiele by nie pokazało :tak:pediatra wystraszył mnie bardziej że ma nie dobór żelaza że chyba alergie ale w szpitalu w wynikach krwi
wyszło wszystko ok żelazo prawidłowe i żadnej alergii ;-)chyba teraz pojade do dr.Cudo żeby mi zrobiła normalne badanie moczu :-) co do FIS kasy nie ma ale znalezli osobę która dostała tą kasę :-) z niej będą ściągać po 20€ nam mają wpłacić ale minęły 2tyg i jak na razie nic nie ma:szok: czy wiecie może, czy wyniki badań chodzi mi o oznaczenia są takie same w PL i tu ?:-)pozdrawiam
 
reklama
hej kobietki:-)
No ta pogoda niedzielna jakos nie zacheca do spacerów, bo sie rozpadalo i strasznie wieje, a rano slonko mnie obudzilo i myslalam ze bedzie ok.I pewnie w domku przyjdzie nam siedziec:-:)-( no chyba ze sie ciut poprawi.........:confused:





Kasiuleczek to mieszkamy prawie na przeciwko siebie, to kiedy wpadasz na kawke/herbatkę/winko??


ha ha Monia daj tylko znac gdy bedziesz wstawiac wode na herbatke to przylece:happy2:
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek :-) ja dopiero wstałam :-D choć u mnie też był brak dostawy snu od 5-6:30 później mała wstawała jeszcze dwa razy ale jak o 9 usłyszałam że P już nie śpi oddelegowałam ją w jego ręce i spałam do 12 Zuza zresztą też tyle że już nei ze mną ;-) zmykam zjeść jakieś śniadanko ;-)
CrazyGirl co do metalowych huśtawek to są w porządku jak mieszkaliśmy na poprzedniej chacie też mieliśmy dla Wiktorka ale sprzedaliśmy i się sprawowała całkiem porządnie :tak:
Emili wspólczuje przejść w PL mała musiała się biedna namęczyć tulaski dla niej;-)
 
Witam sie niedzielnie hi jak fajnie miec off:)
Pogoda w kratke ale cóz.
Wstałam rano pełna energii i zaczełam sprzatac jako ze wczoraj cały dzien nic nie robiłam:/ Ogólnie w niedziele nie sprzatam ale kij..
Zaraz zjemy obiadek i jedziemy do Lubiczanki:))))

Emili duzo zdróka życze!!!

Miłego dnia
 
Jaka cisza tu dzisiaj :eek: ale rozumiem...niedziela cieplutko choć u nas w kratkę słonko i deszcz :sorry2: zakupy zaliczylismy jako tako teraz luzik obiadek się robi razcej obiadokolacja i oglądamy F1 także do później laski :tak:
 
Witam! Oj faktycznie cisza i spokój dziś na BB, a i u mnie w domku w końcu też - Emilka na drzemce. Niedawno wróciliśmy z rozjazdów i przesuneło jej się spanie. Zobaczymy o której wstanie i o której da się ją położyć na nocne spanie. coś czano to widzę:-(, a jutro rano znów do pracy:-(
 
Ciao!

Zanim zaczne was nadrabiac po kilkudniowej nieobecnosci pozwole sobe najpierw napisac jako,ze nie wiem ile czasu jeszcze udsa mie sie przed kompem posiedziec. A to za sprawka Ala, ktory mi sie pochorowal...:-( Jutro z ranca lecimy do gp bo biedak nie moze oddychac..katar leci...kaszle jak stary. Tak mi go szkoda! No i przez to 3 noc juz nie spi...tzn...spi ale ze mna. Kazdej nocy ok 22 juz lezalam w lozku...:eek: a wstaje o 6!:szok: zalamka....chyba sie przeziebiljak bylam ostatnio z kumpela na placu zabaw. w drodze powrotnej zjadl troche mojego loda...a potem spal a wiatr strasznie wial...:-(

POzatym duzoooo pracy. Zakonczenie roku w sobote. Tone w papierach...nadal.....ksiazkach,dyplomach,dedykacjach...na dodatek nie wiem co mam na siebie wlozyc!:-D A dobra wiadomosc jest taka,ze nasz pierwszy numer gazetki rozszedl sie w calosci:cool2: I jeszcze musielismy dodrukowac.....!:tak:
No dobra to ja lece was nadrabiac!!!!
 
Hej misia mam pytanie,,Klaudiusz zostawił w klasie bluzę niebieską i dżokejkę żółtą widziałaś może ją, bo Agnieszka sprawdzała (dyrektor)i mówiła że nie było pomyślałam że może zabrałaś lub gdzieś schowałaś...dzięki za odpowiedz
 
reklama
Do góry