reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dobry
witam tylko się...dziś jedziemy z rodzinką na koniach pojezdzić:)))
Pauletta-bidulko,nie choruj-cmokam:*
Marta-Szymuś ma jakiegoś pecha normalnie:(((a kysz choróbska
Dyta-fajny ten Twój biegacz...Wypoczeliście w pl?
Anineczko-są chętni na pub?
Asieńko-szalona,nie rozpisuj się tak;)))
jak mi się nie chce dziś iść do pracy:/na pocieszenie tylko mi zostaje myśl,że wypłata będzie w rąsi:)))
Miłego dnia Wam życzę
 
Witam się.
Na dworze pięknie,a ja humoru nie mam na nic:no:P chory więc nigdzie nie wybędziemy,a ta wczorajsza wiadomość o MC tak mnie zdołowała,ze mam dość:wściekła/y:Ciągle coś!A raczej wiecznie nic....nie mamy:wściekła/y:
Zaczynamy się zastanawiać nad domem socjalnym,ale jak znam nasze szczęście to....:wściekła/y:
tichonku bidulko mam malutkie pocieszenie,forme na back to school mozesz złozyc do końca września:) i próbuj:D

moje dziecię ciągle charczy:/nic lepiej:/:/:/
Biedny Szymek,on jest taki słodki,kochany,a ciągle go coś łapie.Szkoda mi go bardzo,buziaki dla Karmelka:tak:
A formę wiem,że można składać do końca września,ale ta krowa wczoraj powiedziała,że formę na MC dopiero wysyła,potem ją wypełnimy,do lekarza po podpis trza iść,a ten wiecznie czasu nie ma:-(Odeślemy i około 12 tygodni trzeba czekać.Potem (tak było ostatnio) przysyłają jeszcze takie pismo,z którym znów trzeba do lekarza isć i on tam frekwencję u lekarze wpisuje,brane leki,choroby i takie tam(i zaś ten rąbnięty lekarz:wściekła/y:) i to odesłać i dopiero przyznają albo nie (tfu,tfu:-()I właśnie się boję,że nie zdążę nawet do końca września bo pierwszym razem właśnie to wszystko 4 miesiące trwało:szok::-:)wściekła/y:

To wlasnie mozna skladac online ale niemoge znalesc formów pomózcie!
Nie ma jeszcze form na ten rok,musisz poczekać,w Citizen Information mi mówili,że może na początku przyszłego tygodnia będą dostępne:tak:

Tichonek - współczuję, że nie macie już MC - my też złożyliśmy formularz i aż się boję..na dodatek chyba na nim widnieje jakiś znaczek tesco-wy, który nie jest znaczkiem jak się później okazało :-(
Ale piękne jest to, że tu ciężarne są pod bezpłatną opieką..a u Ciebie lada dzień...:tak::-)
No tak,to jest piękne,ale ja jak ja,a jeszcze jest P,który już za lekarza plus leki 75Euro zapłacił:wściekła/y:i Radek odkąd do przedszkola chodzi częściej lekarze odwiedza:-(A nie daj Boże,jakby tak znów łeb na przykład rozwalił:szok:My już wtedy mieliśmy MC i nic nie płaciliśmy,ale znajomy 2 tygodnie temu bez MC z synem jechał do szpitala bo brodę rozwalił-100 Euro nie jego:wściekła/y:
Aaaaa...no i w tej ciąży trzeba jeszcze być:sorry2:Kto to wie co z tego będzie i czy w ogóle będzie:sorry:Z naszym szczęściem....
Dyta,po tak optymistycznych słowach powyżej,witam Cię z powrotem:sorry:Dominik zasuwa aż miło:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dyta już myślałam, że o nas zapomniałaś:-):-):-), bo się po powrocie nie zameldowałaś:-D;-). Dominiś jest słodki i brawa dla niego, że już tak super chodzi
Nie zapomniałam,nie zapomniełam:-D:-DMusiałam po prostu odpocząć i odespać,bo wylot z Pl mieliśmy dopiero przed 21 i poszliśmy spać przed 2:sorry2:

dobry
witam tylko się...dziś jedziemy z rodzinką na koniach pojezdzić:)))
Pauletta-bidulko,nie choruj-cmokam:*
Marta-Szymuś ma jakiegoś pecha normalnie:(((a kysz choróbska
Dyta-fajny ten Twój biegacz...Wypoczeliście w pl?
Anineczko-są chętni na pub?
Asieńko-szalona,nie rozpisuj się tak;)))
jak mi się nie chce dziś iść do pracy:/na pocieszenie tylko mi zostaje myśl,że wypłata będzie w rąsi:)))
Miłego dnia Wam życzę
Dzięki dziewczyny za miłe słowa o moim synku... W Pl nic kompletnie nie odpoczełam a wręcz przeciwnie....Każdy dzień wypełniony aż za....I tak nie daliśmy rady zrobić wszystkiego co zaplanowaliśmy :sorry2:Tak szczerze to jeszcze nie doszlam do siebie:eek:
Lubicznko
życzę miłej jazdy na konikach;-)Też bym chciała....Uwielbiam konie!

Tichonku
glowa do góry!Będzie dobrze:tak:Tulę Cie mocno a dla Twojego P dużo,dużo zdrówka życzę!

A zapomniałam dodać,ze Dominik nabrał apetytu w Pl:-)
Nic,lecę później się odezwe,bo mały żyć mi nie da z tym na dwór i na dwór:sorry2:
 
Witam w sobotni poranek.
Bry wieczór:tak:
Nogi mi włażą w wiadome miejsce:dry:Musiałam z Radkiem stękającym do miasta śmigać,na pocztę-pół godzinna kolejka:dry:Do Citizen Information po formularz na Back to School-jeszcze nie mają:dry:Potem połazić po sklepach chciałam,a ten jęczy i jęczy:wściekła/y:Zgrzałam się dosłownie i w przenośni i wróciliśmy autobusem do domu:sorry:...A tu kolejna mila niespodzianka...Zabrali nam MC:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Chyba się pochlastam:wściekła/y:P do nich dzwonił,żeby powiedzieć,że nam się skończyły tydzień temu a ta krowa mu wciska,ze 3 listy do nas wysłali a myśmy nie odpisali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Szlag by to trafił:wściekła/y:Teraz to już nie mamy nic:no:Baba nam przyśle formularz na nowe MC i trzeba od nowa wypełnić i zaś czekać z 12 tygodni:-(A w tym czasie nam Back to School przepadnie:-(Mówiłam,że nam,biednym,wiatr zawsze w oczy:-(Wszystkiego mi się odechciało,te MC to była jedyna nasza pomoc a teraz to już nic :no:

Trafilas na wyjatkowo zlosliwa babe.Nam tez niby wyslali listy a my listow oczywiscie nie dostalismy.Ale kobita moiwla zeby przyjsc osoboscie .J poszedl,wypelnil,na drugi dzien zaniosl a za tydzien z hakiem dostalismy MC .

Ide sie kapac,bo jeszcze jak czarownica wygldam.Milej soboty.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja, faktycznie pogoda dzis rowniez wypasiona, chyba maszerowanie na plac mnie czeka.

Spróbuje dodac foty jeszcze raz
przed

P1020969.jpg

po

P1020971.jpg


P1020976.jpg




P1020975.jpg

P1020934.jpg

P1020982.jpg

Pauletto
a na kawke zapraszamy:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry!
Zdrowka chorowitkom na wstepie i wspolczuje bo pogoda ladna...a tu trzeba kisic w domu:dry::-(

My sie zastanawiamy nad tym salthill'em dzisiaj choc tam pewnie ludzi od groma:dry:
Wikta przedrzemala pol godziny i obudzila sie z placzem:eek:Fajnie,nie ma co:dry:
To sobie posprzatalam;-)
to moze sie kiedys na kawe umówimy:)
bo ja z Lahinch , i ps HSE jest w Ennistymon:tak:

napisałam i wkleiłam foto na "kłopoty z dzieciaczkami"
yyyy,ale to chyba nie moje rejony:confused:;-)Wiem ze sa 2 Corofiny,co najmniej,ale skoro Ty z okolic Ennis...-ja 30km od Galway:tak:Mimo to zapraszam na kawke;-):-D
A Wam zycze sloneczka duzo na ten weekend i milego wypoczynku!
kasiuleczka-ja fotek nadal nie widze :/
 
Do góry