reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletto oj to ja nie wiem bo w sumie ja poczatkujaca w dodawaniu zalaczników poprostu wstawilam obrazki, ja jak klikam na to to mi sie wyswietlajá. chyba ze znasz jakos inna metode wstawiania zalaczników to dodam jeszcze raz.
Anineczko a nie SAMA zrobilam co prawda szablony wydrukowalam z netu ale sama powycinalam z kolorowego papieru wszystko, he he trawke sama robilam.
A kroliczek nooo nie gryzie tzn jeszcze nikogo nie ugryzl:-)
 
reklama
Tylko dzien bo dobry dla mnie on nie jest :dry: niech mnie ktoś odstrzeli błagam:-:)-:)-( łeb mi pęka głos straciłam gardło pali z nosa leci czuję się jakby mi kto palcem chcial wepchnąć oczy do środka :eek::eek::eek: jeszcze dzieciaki marudne od rana jak ja ten dzień przetrwam t onie wiem :no::no::no:
anineczko nie dane będzie mi chyba obejrzeć tych zdjęć bo w Twoim poście tyż ich nie ma :dry::sorry2::sorry2::sorry2:
kasiuleczka może kiedyś Cie odwiedzę i zobaczę pokoik na żywo ;-)
Marta a jak Szym?? mam nadzieję że lepiej buziaki i tulaski dla niego :tak:
 
reklama
Witam się po długiej nieobecności:-)
W Pl byłam tak zabiegana,ze na prawdę nie mialam chwili aby zajrzeć do Was.... Teraz odpoczywam i dopiero powoli dochodzę do siebie....
W pierwszym tygodniu troszeczke się pochorowaliśmy wszyscy ale na szczęście obyło się bez antybiotyków.
Mały chodził z rączek do rączek i bardzo mu się podobało w Polsce....Tyle dzieci,ciotek itd....Lata już wszędzie sam i cały czas chciałby na dwór:sorry:

A to kilka fotek...
 

Załączniki

  • IMG_3620.jpg
    IMG_3620.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_3178.jpg
    IMG_3178.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_3164.jpg
    IMG_3164.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_3207.jpg
    IMG_3207.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 27
Do góry