reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

tichonku bidulko mam malutkie pocieszenie,forme na back to school mozesz złozyc do końca września:) i próbuj:D

moje dziecię ciągle charczy:/nic lepiej:/:/:/
 
reklama
Heloł
witam , ja tylko na chwilę,przywitać się
.. znów z mała do lekarza, nie wiem co ona na tej szyjce ma.. i nie wiem czy mi wkońcu pwiedzą....

ehhh
normalnie załamana jestm:-(
A co ma na szyjce? Mi w PL powiedzieli.. tu tylko kazali obserwować i się nie denerwować.. :dry: Tu wszyscy mają czas.. :eek: :sorry:
Hejka, i ja sie witam z rana.:-)
Po wczorajszym dniu padnieta jestem,wczoraj wieczorem kupilismy mlodej troche spozniony prezent na dzien dziecka piaskownice hipcia. Oliva byla taka hepiii jak jej ustawilismy já na balkonie ze normalnie szok:eek:Dwie godziny siedziala w srodku,na dodatek zalozylam jej posciel z Kubusiem Puchatkiem to normalnie byla w takiej euforiii ze myslalam ze padne ze smiechu.Przez te emocja zasnela dopiero przed 24 he he calujác wszystkich z poscieli na dobranoc i kubusia i tygryska i osiolka i ptaszka i prosiaczka i jeszcze chciala wszystkie kwiatuszki calowac:dry::dry::sorry2::sorry2: oj to by zeszlo pewnie do 1 he he.A dzis jak tylko wstala juz w pizamie do hipcia leciala.
U nas od kilku dni maluja blok dzis juz chyba i nasz balkon sie zalapie mam nadzieje ze mi nic nie zachlapia bo uduszeeee.
milego dzionka zycze....
Rozkoszne są takie maluszki..tak mało im do szczęścia potrzeba..:happy2:

Tichonek - współczuję, że nie macie już MC - my też złożyliśmy formularz i aż się boję..na dodatek chyba na nim widnieje jakiś znaczek tesco-wy, który nie jest znaczkiem jak się później okazało :-(
Ale piękne jest to, że tu ciężarne są pod bezpłatną opieką..a u Ciebie lada dzień...:tak::-)
Lady - miłej przeprowadzki..:-)
Marta - zdrówka dla dzieciątka :tak:
 
Z Doonbeg,chyba,bo to pierwsza linijka w adresie ;-)!
to moze sie kiedys na kawe umówimy:)
bo ja z Lahinch , i ps HSE jest w Ennistymon:tak:
Heloł

A co ma na szyjce? Mi w PL powiedzieli.. tu tylko kazali obserwować i się nie denerwować.. :dry: Tu wszyscy mają czas.. :eek: :sorry:
napisałam i wkleiłam foto na "kłopoty z dzieciaczkami"
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorowá porá:-)
A my dzis rano jeden duuugiii spacer zaliczylysmy , poxniej obiadek który niestety dzis Olivce sie nie spodobal-a byl rosolek. Przez póltorej godziny mnie meczyla ze ona chce cos innego a to danio a to czekoladke a to loda he he ale nie poddalam sie i já przetrzymalam az wszamala caly talerz:tak: w nagrode po obiadku byl deserek:-).
A mama dzis dokonczyla metamorfoze Olivki sypialni a co tam pochwale sie jak mi to wyszlo

przed az wstyd pokazywac:shocked2: ale co tam

Zobacz załącznik 252756
po
Zobacz załącznik 252757

Zobacz załącznik 252759

Zobacz załącznik 252758

no i jeszcze foteczka w piaskownicy i naszym królikiem olbrzymem:-)
Zobacz załącznik 252760Zobacz załącznik 252761

No o 18 do 20 znowu spacer poxniej kápiel i mloda padla we fotelu jak zabita he he caly wieczór wolnyyyyy.
 
w załączniki trzeba kliknąc i działają :-)
kasiuleczka wielka metamorfoza.piękny pokoik.a te motywy na ścianę to piankowe?
A królik wypas,nie gryzie?
Córunia śliczna.

jutro idę do jakiejś knajpy w Tuam,któraś chętna? :-D:-D:-D
 
reklama
yyyy...no wiesz tyle to ja wiem:-p:sorry2::sorry2: a jak klikam wyskakuje mi taka oto wiadomość : "Invalid Załącznik specified. If you followed a valid link, please notify the administrator":confused::confused::confused:

ooo a mi się normalnie pokazują zdjęcia :eek:
ale powiem Ci,że fajny pokoik ;-):-p:-D:-D

przed:
attachment.php


po:
attachment.php


attachment.php

attachment.php


w piaskownicy:
attachment.php


z królikiem:
attachment.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry