reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejo
My dzis dzien domowy, jedynie ja poszłam na zakupy, kupiłam dzieciakom ciuszki na wakacje ;-)

Moj M ma dosc, mówi ze jest tak zmeczony dziciakami ze sie cieszy ze jutro idzie do pracy :-D

Emma marudna, poszła na drzemke o 17 i nie wiem o ktorej sie obudzi, bo ona chodzi spac 18:30-19 juz na noc

Ogladam własnie fakty i mowia ze wulkan Katia moze wybuchnąc, poprzednim razem w całej europie panował pólmrok przez kilka misięcy, ja nawet nie chce o tym myslec
a srode mamy lotdo PL , a pozniej 9 na wczasy, jak ma wybuchac to dopiero pod koniec sierpnia :-p
Ewelcia a czemu samoltem nie chcesz leciec? przez wulkan?

Tabasia zycze powodzenia w załatwianiu paszportu i szybkiego wyjasnienia spraw u lekarzy :tak:

Gastone pokaz pokoik Maxa :happy2:
 
reklama
hej
Ja po samotnej nocce bez męza.
akurat jak on pojechał wczoraj sąsiedzi się tłukli :wściekła/y:
coś waliło w moją ścianę a dziś zauważyłam u nich pękniętą szybę w living roomie.a już myślałam,że takie atrakcje zostawiłam w Newcastle :eek::sorry:

idę wykąpac dzieci i położyc je spac.za godzinę jeszcze klient wpadnie na strzyżonko,jakoś się dziwnie ucieszył,że M na rybach :szok::-D:-D
 
Witam wieczorową porą :-) dziecię śpi, więc czas na relaksik...
Tabasia i Madbebe - zdrówka dla dzieciaczków
Anineczka - a fajny chociaż ten klient???
Marta - respekt - trójka dzieci w samochodzie przez całą Europę ;-)
Ewelcia - no właśnie - a czemu nie samolot?
Larcia - dobrze, że takie dni są tylko raz w miesiącu
Moniadan - to zanim wyjedziesz, to ja cię nawiedzę - mam coś twojego ;-)
Gastone - no pochwal się nowym pokoikiem Maxa
Kamcia - a patrzyłaś w sklepach z rowerami itp? np koło N17 na Terrylandzie - może coś będą mieli...
yyyyy - i chyba to na tyle.... jak kogoś pominęłam - to przepraszam :sorry2:
 
moniadan ja tez dzisiaj kupiłam cichy na lato bo puste szafy:/

wkurza mnie ten polsat bo podpisywaliśmy nowa umowe i oni niby jej nie mają,kasa wpłacona a komunikat jest!!! za za debile!!!!mówią ze zaksięgowane 12 maja to skąd ten komunikat i karta mi sie skończyła i nie wiem co dalej:(((

anineczka hmmm to masz wielbiciela:)))m jak sie dowie to więcej nie wyjedzie:p

andziulina jade pierwszy raz,wiem ze napewno osiwieje,ale potrzebne mi auto w pl bo chcę po lekarzach pojeździc
 
Ostatnia edycja:
Ciao dziewczynki!!

A ja siedze i sie smieje bo....polozylam Ala spac ale on nie chcial...wiec mu wlaczylam Scouta i sobie poszlam. Siedze przed kompem a ten wyje....wyje...i...wyje. W koncu A nie wytrzymal i mowi- ja nie dam rady ide go polozyc...:-D A ze mnie to sie nasmiewa,ze miekka doopa ! A on co??? Sam nie wyrobil i polecial i teraz mi do kamery glupie miny robi:-D:-D:-D
uam
Dzien spokojny. Samopoczucie bez zmian... Bylam z Alutasem w Dunnsie i mu kupilam zabawki do wanny. Chociaz dla niego kurki i tak sa fajniejsze! :eek:

Popoludniu widzialam sie z kolezanka. Bylysmy na piwku....tzn. ja bylam. Ona soczek bo dzis wlasnie mi powiedziala,ze jest w ciazy:-) 22 tydz. Namawialam ja na nasze forum. Jest mocno zainteresowana wiec moze nas nawiedzi. Jest z Tuam:-)

No nic...ide jesc kuraka salsowego!:-)
 
no ja już po pracy :tak:
klient starszawy,sam wychowuje 16 letnią córkę,ale przystojniacha ;-):-D:-D
tylko taki cwany był przez telefon,a jak przyszło co do czego to o zasiłkach gadał :eek:

dzieciaki śpią to można sobie herbatkę zrobic i usiąśc przed tv.

Marta a na długo jedziesz?
Bo my jak będziemy leciec zastanawiamy się nad lotem do Berlina i z lotniska auto wynając :dry:

Misia i jak Aron dalej cwaniakuje?Chyba mu już nie do śmiechu :-D
 
A ja się ciesze ogromnie bo jutra BH i mam męża w domciu :tak::-) dzisiaj poszliśmy do parku pospacerowaliśmy Witia znowu zrobił akcję powrotną na szczęście tym razem P z nim walczył :sorry2: młody po prostu nie chciał iść do domu no ależ ile można siedzieć na placu ehhh :-( teraz wcinam sobie płatki z mlekiem kozim i oglądam kabareton :-) jeszcze czeka mnie prasowanie ale zabieram sie do tego jak pies do jeża :sorry2:
 
anineczka jade na 3 tygodnie i 3 dni:-):-):-):-)my myśleliśmy nad wynajmem ale za drogo by nas wyszło:no:co nasz to nasz i 7-osobowy:tak:


ja popijam winko od brata:-)ale i tak podpadl bo jak zwykle spal w salonie i syf po sobie zostawił:wściekła/y:

a zapomnialam w końcu po pół roku zrobili nam wode!!!!:dry::dry::dry:szybko im to poszło:eek:


pauletta BH za tydzień:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry