reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta ale w jedna strone, czy jak?
my chcielismy od razu do Francji bo nie wiem czy Szym tyle w samochodzie wytrzyma....teraz to juz nie wiem czy pojedziemy:no:ale siedziec tutaj miesiac to tez bez sensu:-(
 
reklama
Marta ale w jedna strone, czy jak?
my chcielismy od razu do Francji bo nie wiem czy Szym tyle w samochodzie wytrzyma....teraz to juz nie wiem czy pojedziemy:no:ale siedziec tutaj miesiac to tez bez sensu:-(

w 2 strony:)) będziemy przez Anglie jechac w nocy także dzieciaki wszystko prześpią,ja jade z 3 więc wróce siwa:eek::-D
 
Marta my rok temu jechalismy przez Anglie a pozniej eurotunelem....
No to nie tak drogo Was wyniosly te bilety....tylko w sumie Wy jedziecie w lipcu a my chcemy w czerwcu i sa drogie....
A prom do Anglii a pozniej do Francji kosztuje 800e na czerwiec w jedna strone chyba-tu nie jestem pewna.....
 
ewelcia a dlaczego nie samolot?
na czerwiec są mega tanie bilety.
sama patrzyłam na naszą czwórkę i na czerwiec to koszt jakiś 300 euro ze wszystkim :tak:
tylko szkoda,że akurat teraz nie mam tych 300 euro :-:)-:)-( bo już bym bookowała :-(
 
Marta my rok temu jechalismy przez Anglie a pozniej eurotunelem....
No to nie tak drogo Was wyniosly te bilety....tylko w sumie Wy jedziecie w lipcu a my chcemy w czerwcu i sa drogie....
A prom do Anglii a pozniej do Francji kosztuje 800e na czerwiec w jedna strone chyba-tu nie jestem pewna.....

a możesz sprawdzic bo to zależy w jakich godzinach
Stena Line tu z irl do ang
Ferry Crossings - Ferries to France, Ireland & Scotland from Dover UK a tu ang - francja
 
witam sie z wami:)
Odpoczywam po pracy..
Tu widze cisza..:)
Laski z Galway wiecie moze gdzie poza smyths i argos moge znalesc jaka fajna hulajnoge dla Oliviera:)?
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie wrocilam z miasta, normalnie padam, bo mam eeee kobiece sprawy, ale CIEZKI dzien, tyle powiem :-)
Amandzie sciagnelismy pampersa, ladnie wola na sedesik. jestem z Niej bardzo dumna. Czekalam wlasnie na TEN moment, kiedy bedzie juz wszystko rozumiala,bedzie mozna jej wytlumaczyc,porozmawiac i prosze. Sciagnelismy pampersa, a moja Ksiezniczka odrazu potem siusiu zaczela wolac na sedes :-) bo nie chcialam na nocnik jej uczyc. Owszem posiusiala sie pare razy, ale nie specjalnie, tylko musi nauczyc sie wytrzymywac, ale idzie jej coraz lepiej. Wazne,ze wola :-) na noc bedzie miala jeszcze pampersa,ale pewnie niebawem i tego sie pozbedziemy.
A ja kupilam rabarbar i malinki, jutro wiec robie ciacho :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie pozno,ale witam.Widze ze tu cisza.U mnie remont trwa,ale pokoik Maxa jest juz zrobiony i jest cacy.Pikny jednym slowem ;-)
 
reklama
Do góry