reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Anineczko dziekuje! Nam tez polozna w domu pobierala ze stopki. Ufff, czyli moge to wykluczyc.
Marta tutaj to dramat normalnie z tymi lekarzami :( My teraz jestemy na smierdzacym nutramgenie, ale juz sie wszystko stabilizuje...
Pauletta dzieki kochana! :)
 
Tabasia a karmisz piersią czy butelka?
no już dopisałaś :-D
Kurcze może miał alergię na mleko,a karmiłaś piersią?


Ja chciałam Antkowi zrobic badanie krwi ASO pod kątem paciorkowca to mi baba gp powiedziała,że nie trzeba i że dziecko będzie miało traumę po pobraniu krwi :eek:
U nich wogóle nie ma profilaktyki :wściekła/y:
 
Zrob, zrob, maluszki przeciez szybko zapominaja ;-)
Ja w PL to chyba codziennie innego lekarza z Alkiem zalicze, taka juz mam schize :sorry2:
Karmilam piersia, ale krotko.
I to byla wlasnie alergia na mleko, z tym, ze doszlismy do tego sami, bo lekarz nie wiedzial :no: Ale ile sie dziecko nacierpialo to jego :-(
 
tabasia dodaj mu troszke kaszki ryżowej do tego mleka będzie mu bardziej smakowało,mój naszczęście na soye nie jest uczulony ale sie tym mlekiem nie najadał,zwykłym tez nie:/
 
tabasia dodaj mu troszke kaszki ryżowej do tego mleka będzie mu bardziej smakowało,mój naszczęście na soye nie jest uczulony ale sie tym mlekiem nie najadał,zwykłym tez nie:/
Nie musze dodawac, bo Malemu smakuje to mleczko :-p a mi smierdzi, ale juz sie przyzwyczailam ;-)
 
a ja właśnie jestem w trakcie bukowania biletów na mój 3-tygodniowy holiday:))))
Marta samochodem jedziecie????

Moj m wczoraj dzwonil do kolegi i gadali ile prom kosztuje stad do Francji na 15 czerwca to on mu powiedzial ze w jedna strone 1200e z dwiema kabinami a miejscami siedzacymi 800e:szok:ja dziekuje za taka podroz ....gdzie sam prom wynioslby nas 2400e:szok:.......
Nie wiemy co robic:no:
nie wiadomo co z samolotami.............ja pikole a tak sie cieszylam ze wsio mam zalatwione i do Polszy moge smialo wybyc a tu doooopa moj m ugasil wczoraj moja radosc:-(
 
reklama
Do góry