reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Martuś,Pauletta-nie ma tragedii...jakoś pociągnę chyba...starszy synek właśnie dla mnie robi inhalację...J już mi obiecał przygotować kąpiel jak dzieci będą spały-nic tylko chorować;)
 
Margaritta..corcie udaly Was sie nie ma co.. :) a starsza cud malina i orzeszki od chlopakow nie bedzie mogla sie odpedzic ..:)

a co do workow prozniowych to sa tez takie zapachowe w sklepach z wszystkim za 2 e ..:)
 
Cześć dziewczynki....
Ja ostatnio jakaś nie teges jestem,więc mało do Was zaglądam
Źle się czuje,wszystko mnie pobolewa a najbardziej jajniki...Juz od kilku dni jade na przeciwbólowych....Nie wiem co jest grane ale w Pl wybiorę się jak najszybciej do gin.Do tego Dominik ma tez jakies swoje gorsze dni....Dzisiaj zjadl mi tylko 1,5 butelki mleka i nic poza tym........:-(Oj,nie będe Wam tu truć...

hi girls!


lubiczanko dytko spakowane już?:blink:
NIc nie mam jeszcze spakowane:sorry2:....
Margeritta śliczne masz córeczki:tak:
 
A my wlasnie z zakupow wrocilismy.
Czemu zawsze, jak czegos potrzebuje nigdy nie ma tego w promocji, he?:baffled: Taki proszek do prania na przyklad...
Margaritta, czytam nic innego jak sage "Zmierzch":-D:-D:-D Poszlam za moda;-) I dostalam od Joann na maila w pdf'ie ale okazalo sie, ze corka kolezanki ma te wszystkie czesci wiec poratowala moje oczy:-) Dziewczynek twoich slicznych i kochanych juz nie komentuje, bo chyba juz wiesz, co o nich mysle:-)
A co kto Cie drapie:szok: Co Cie drapie:szok: Aaaaa, gardlo...:-D
Co to ja jeszcze chcialam...
Aaaa, Tichonku, Twoje dzisiejsze teksty normalnie powalaja na kolana:-D:-D:-D:-D
Ide ziemniole obierac i kalafiora
to do pozniej

Andzulina, ja zapomnialam... Zycze udanego pobytu w PL, szczesliwego i terminowego powrotu do PL i udanej imprezki Igorka
 
Witam laski
Ja juz po pracy, odpoczywam, pogoda troche zniechecająca wiec chyba nigdzie nie wychodzimy:/
Margaritta super córeczki wyglądaja:)
Dużo zdrówka dla chorowitków
 
I cholera nic te inhalacje nie dają-tylko mi teraz woda z nosa leci:(
KAMCIA-TO NIE W tWOIM STYLU SIEDZIEĆ W DOMKU;)
Dyta-pierwsze co po wylądowaniu odwiedz lekarza...Dominisiowi też buziol-apetyt wróci:)
LadyZgaga-ja takie rzeczy zawsze kupuję kiedy są te promocje-jak proszki"staniają"kupię dwa-a co?Przecież się nie zmarnują...Tym sposobem żadnych chemikaliów(proszków,płynów,szamponów czy żeli do kąpieli nie kupowałam od...marca,albo i lutego-i jeszcze zapas mam:))
 
reklama
Lubiczanka wiem ale porozwiazuje ćwiczenia bajeczki z Olivierem i bedzie git, duzy wiatr jest:/
A ja tez dostałam dzis kasiazke od kolezanki 'klub malo używanych dziewic' M. Szwaja podobno przyjemna do czytania wiec zabieram sie:)))
Wieki nie czytalam a jak wspomne kiedys ohoho duzo tego bylo
Oli mi mówi że mam balagan na połeczce i ze musi mi posprzatac, hihihi i ze jestm baba balaganiara a to dobre:)
 
Do góry