reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hi girls!

moja hania kiedy skoczyla pótrora roczku miała swój pokoik i od pierwszej nocy juz jej spasowal, 2 miesiace pozniej nie kupilam pmpersow tylko wolala siusiu a kiedy sie jej przydarzylo to kilka tak z 3 minutki łażiła w mokrych żeby poczuc ze to nic fajnego:sorry2: prania wtedy mialam co nie miara ale w tydzien sie nauczyla:tak: a kiedy bylismy poza domem tez wolala i wysadzalam ja wszedzie nawet na czyims podjezdzie:-D a co:-D uczyla sie wkoncu no;-)

a teraz spimy razem wszyscy w jednym pokoju bo mieszkamy z tesciami i szwagrem:sorry2:
planujemy przeprowadzke pod koniec roku i wtedy dzieciaki beda mialy swoj pokoj:tak:

ladyzgago powodzenia z córcią:tak: cierpliwość najwazniejsza:tak:
lubiczanko dytko spakowane już?:blink:
crazygirl widze ze masz shoppingowy szał jakiś ostatnio:-p:-)
margaritto ładne zdjecia nowe i taka wystrojona ta Twoja ksiezniczka starsza :tak: slicznie wyglądała na swojej komunii:tak:
 
reklama
Sandrulińska-a no właśnie nic a nic-no Dadzię spakowałam.Ale moja siostra uwierzyć nie mogła ,że jeszcze nie spakowałam maneli:))
Margaritta-Ty nie baw się w żadne drapanie-nie chorować i już!!!Ja czekam do wieczora na dłuuuugą i cieeepłą kąpiel...A zaraz inhalacje:/
Tichonek-Ty podstępna kobitko;)))Plany tak w przód już?A gdzie takie worki dostałaś???Ja tyż chcę;)
CrazyGirl-zobaczymy najpierw specyfikami naturalnymi:)
 
Tichonek-dzęx dobra Kobieto...Tylko skąd ja się teraz wezmę w Pennym?Może takie wory byłyby dobre do wpakowania się do walizki?Chybqa mniej miejsca zajmą:)))
 
wiktor mi do salonu trampolinę przytaszczył:szok::dry: towarzyska bestyja z niego:sorry2:
Ja normalnie oczy na zapałki muszę trzymać :nerd: tak mi się chce spać że szok:sorry2:a do tego mi zimno okrutnie:no: już raz dzisiaj grzejniki włączałam co się dzieje z tą pogodą:szok::-(
Crazy Girl a jak tam Twoje kulinarne wojaże ???? Smakują małej??
Lubiczanka Ty pakuj się kochana bo późn iej połowy rzeczy zapomnisz:sorry2:
 
Tichonek-dzęx dobra Kobieto...Tylko skąd ja się teraz wezmę w Pennym?Może takie wory byłyby dobre do wpakowania się do walizki?Chybqa mniej miejsca zajmą:)))
No,dobra myśl:tak:Dużo mniej miejsca szmaty zajmują jak je tak wyssałam:-D:tak:Torby są na taki zasuwany klips,potem ciach-odkurzaczem wyciągasz powietrze,zakręcasz zawór i kurtka puchowa cienka jak du*a węża:-DAle nie chcę myśleć jak te ciuchy będę wyglądały za kilka miesięcy jak zachcę je rozpakować:oo2:...Najwyżej wyjmę z miesiąc wcześniej:tak:,coby miały czas dojść do siebie.
 
Crazy Girl a jak tam Twoje kulinarne wojaże ???? Smakują małej??
:tak::tak::tak::-) oby tak dalej..
crazygirl widze ze masz shoppingowy szał jakiś ostatnio:-p:-)
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:niestety..Na szczęście limit się wyczerpał...I tak zamiast sobie to małej kupowałam..:sorry2:W sumie to sobie tylko spodnie i sukienke na wesele kupiłam..:-( a reszta to pierdoły jakieś, kwiatki, wełny;-)...
Szukałam właśnie szydełkowych schematów na kwiatuszek i znalazłam. Bedę dorabiać maleńkie kwiatuszki to białego gładkiego sweterka Emilki.. Pochwalę się jak skończe.. Mam na to tydzień:szok:ale chyba mi sie uda..:tak:
 
sandrulińska a dziękuje Ci bardzo :tak: zaraz wstawię moje pociechy w całej okazałosci;-)

lubiczanka sama se tak będziesz lezała w tej wannie? :rolleyes2: nie to zebym sie przyłączyc chciała( choc z przyjemnością:-p ):-D tak tylko pytam :cool2: a mnie drapie no :sorry2:

Crazy_Girl a jednak Twój szanowny miał humor:-D

taaadaamm ;-)

9.jpg11.jpg5.jpg




chciałam dodac, ze.... ścięłyśmy Martysi włosy:sorry2: (sama chciała i nie mogła się doczekać ) normalnie się biedna popłakała u fryzjera z zalu- w koncu nie scinałam jej ich od 8 lat :sorry2: no ale teraz ma takie do łopatek i znacznie lepiej.Bo tylko ja i ona wiedziałyśmy jakie to uciązliwe;-)
 
Ostatnia edycja:
Pauletta-jestem tak"połamana"i obolała,że nie chce mi się po te walichy na strych włazić:(((
Tichonek-niom...chyba podsunęłaś mi pomysł na"oszczędne pakowanie":)))
Margaritta-a zapraszam do wanny:)Gdyby nie mój katar to chętnie bym zwerbowała jakiegoś J;)))I śliczności swoje nam tu pokazujesz-masz się Kim chwalić:)))
 
reklama
Do góry