reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka chyba właśnie mi lekarz dał nazywa sie Prednesol ale nie wiem co to jest:/ a te 300euro to możesz zaoszczędzic bo my pieski lubimy:D
 
reklama
a jaki duzy sie urodzil??? znaczy ile wazyl?? no i nie sluchaj kolezanki .. wazne co mowi lekarz...

moja Mamcia juz w domku..z serduszkiem wszystko ok... tylko ten kregoslup uciskajacy i to wszystko jego wina... dostala kropluwke ..leki i odpoczywac ma..wpon..idzie po zwolnienie do lekarza ... uffff juz jestem spokojniejsza

no i domyslila sie ze przylatuje..haha... wiec jej powiedzialam..

Jak sie urodzil mial 3500g i 58cm. Ale najlepsze ze on jest taki ubity i po nim nie widac az tak tych kg. Jest duzy ale zbity... nie ma wielkich obwislych fald. Ide w poniedzialek albo we wtorek na szczepienie to sie zapytam. Ale na sietce centylowej sie jeszcze miesci:)
 
to sie załamałam:/ te tabletki to jakieś sterydy:/:/ja juz nie wiem co ja mam robic:(((((przeczytalam ze przy powikłaniach dziecko musi iśc do szpitala:/
 
Aaniaa jak się mieści w siatkach to nie masz się czy martwić! Moja nawet wystawała minimalnie poza siatkę w pewnym momencie :-)
DIDI dobrze że z mamą już wszystko jasne..

Do SPA ja się wybieram:-)

Już sprawdzałam ile km mam do Was
Galway 83km
Athlone 55km - wiec może do was podjadę jak będziecie miały to spotkanko w maju :happy:

Właśnie oglądam rozmowy w toku... co za głupoty...
Byłam na zakupach i dziewicza jazda nowym autem za mną! bardzo fajne autko ;-) Zaliczyłyśmy nowy plac zabaw ale szybko mnie stamtąd wywiało bo nie miałam ochoty patrzec na irlandzkie brudne dziewczynki które trzymały ręce w gaciach i chciały bawic się z małą yyyyyyyy...
kupiłam małej spacerówkę za 4€ w tesco i zestaw za tyle samo do golfa.. Ale się cieszyła :-)..już przetestowane. teraz śpi a po drzemce lecimy w końcu na basen..
 
witam popoludniowo

gastone a o której mniej wiecej bedziecie w Ikea?? masz Family card? duzo rzeczy jest tanszych mając taką karte. Nie wiem czy akurat szafki ,ale na pewno "pierdołki" inne tak :tak: fajne basamy np.kremy do rąk za grosze;-)

anineczko zajefajne ceny biletów :confused2: teraz na maja chce rodzicom zabookowac i tak poluje wlasnie- tylko nie bardzo coś sie zmienia na tansze jakies:sorry: a wiesz juz gdzie sie podzieje Mila w pierwszych dniach maja??


ja dziś pęda znalazłam- nareszcie:sorry:
 
Marta jakiś dziwny lekarz,sterydy dla takiego maluszka? :szok::szok::szok:
Kup mu te probiotyki:
Restore at Protexin Healthcare
ja mam inne zdjęcie na pudełku,jest dwoje małych dzieci,ale myślę,że to to samo.
a co do psiaka,dzięki wielkie będę pamiętac ;-)

Crazy Girl spotkanko będzie w Limerick ;-)

Margaritko pies będzie albo u brata,albo u MartyF ;-)

Dziś Mila ma karę :-p
Władowała mi się z obsranym tyłkiem na łóżko w sypialni...a tyle ją uczyłam by się podcierała :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki:-)
MartaF Tobi bierze te same tabletki o ktorych piszesz.Bylismy z nim 2 dni temu u lekarza,bo strasznie "charczal"Osluchala go i na szczescie plucka czyste,najprowdopodobniej to cos z krtania,mowila,ze to jakies wirusowe.Dostalismy 3 tabletki i mamy mu dawac dwa razy dziennie po pol tabl,rozpuszczonej w wodzie.Zostala nam jeszcze jedna,juz az tak nie charczy,tylko jakby wykaszluje to co tam siedzi.Tylko,ze strasznie zle sypia odkad ma te tabletki i nie wiem czy to wina chorobska czy wlasnie tych pigulek
 
wilwia my mamy 10 tabletek i mam po 2 dawac bo mi sie mały dusi w nocy:/ ta choroba to "krupa"czyli zwężenie dróg oddechowych:(((
anineczko pojade do apteki i kupie te probiotyki:)
 
reklama
Witam:-)
No wreszcie mogę bez przeszkód surfować po necie:-D:-Dco za radość. My niedawno wróciliśmy z moim J ze spacerku ależ fajnie było Agatka śmiało chodzi za jedną rączke więc wózek w odstawke idzie chyba że mała się zmęczy, widze jak szybko mi się rozwija i chciałabym zatrzymać tą chwilę ehh...
Widzę że napisałyście znów tom:szok::szok:
Tichonku bardzo Wam współczuję
margaritta a gdzie taką karte można wyrobić??
crazy girl spacerówka za :szok::szok: 4 e ale chyba taka zabawka???
anineczko gdybym ja miała taką siłe wytrwania to ...:-D:-D umnie włancza się głodek po 21 wczoraj dojadałam sałatke ze świąt
mama_ady ja już trzymam i zapisałam coś obiecała mamy dokładnie 9.04.2010 :-):-)
Ach mała mi juz tu paluszkami mandruje idę ją uspać bo chodzi taki lisek koło drogiii......
więc do póżna
 
Do góry