reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się po spaaaaacerku:)
Anineczko,Renni-a dziękuję-dalej już uważałam:)
Renni-a jak!!!Należy się nam i to baaardzo...Już sobie wyobrażam te zabiegi odprężające,relaksacyjne...ulala:)
Marta-wiesz co myślę o Twoim lekarzu:(
Didi-to się mama pewnie cieszy:)
Co do ubrań-hłe hłe-ja straciłam nadzieję na moje przedciążowe ubranka w rozmiarze 10(płaczę)i zostawiłam je w szafach przy przeprowadzce(że też landlord ich nie przylukał-a futro musiał znalezć:/)
Dywan-wyprany,garaż-względnie wysprzą
tany,dom z resztą też:)Dziś zamiast obiadku grillka sobie fundujemy...Szkoda tylko,że J jutro do pracy:pCzy ktoś chętny do grillowania z nami?Będą kiełbaski,szaszłyczki...Jeszce macie czas na dojechanie:)))
 
reklama
lubiczanka no własnie nawet tym razem dobrze zbadał i zważył bo powiedziałam mu ze mały schudł:/ i waży 7600 także nie tak strasznie bo juz ważył 7000:( a K chciał grilla jutro robic ale udało mi sie mu to z głowy wybic i dobrze ze nie wchodziłam z Szymkiem bo to cholerstwo zaraźliwe:/
 
aaniaa ty nie słuchaj życzliwych koleżanek tylko sprawdzaj na siatce centylowej i tyle :tak: a tak w ogóle to witaj w doma kiedy do mnie zawitasz??:-D
Didi u mnie w domu w pl to istne hospicjum :confused2: tata nadciśnienie ,cukrzyca , przewlekła niewydolność nerek i po jednym zawale...mama jak już pisałam SM i teraz cukrzyca...no i babcia z Alzheimerem :sorry: także tam wesoło mają ...cieszę się że wyniki mamie dobre wyszły przypilnuj aby zrobiła porządek z kręgosłupem :tak:
Mama_Ady to ja JUŻ zaczęłam dbać o wagę i nawet suwaczek mam;-) no ale na tym się kończy w dzień jadam wszystko ale tylko do 19 choć zdarzają się dni gdzie jem później ale raczej staram się nie:sorry: a że karmię to nie mogę z dietą poszaleć:zawstydzona/y: a też przed pierwszą ciążą nosiłam rozmiar 36 i byłam chodzącą lekcją anatomii szkieletu:-D teraz aż tak chuda bym byc nie chciała ale to mniejsze 38 mi się marzy :tak:
Larcia dzięki za miłe towarzystwo szkoda tylko że tak krótko ale zawsze jak będzie Wam się nudzić zapraszam do siebie :-):-)
Lubiczanka prrrrrrrrr szalona bo się całkiem pokiereszujesz ;-)
CrazyGirl 83km toż to rzut kamieniem :-D to rzucaj kochana rzucaj :tak::tak:
Marta zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :)))))

Miałam jeszcze coś napisać ale ofkors mała się budzi:sorry: no i cyce w ruch :-D
 
Marta-ale mam nadzieję,ze nie płakał w aucie:)
Pauletta-kochana-ja mam dziś pęd,że hej-już wszystko do szaszłyczków przygotowałam,zaraz grillka chyba sama rozpalę nie będę czekać na J...chociaż z drugiej strony przyjemniej tak sobie razem posiedzieć,poczekać pogawędzić...Poczekam-a twarz jak u nozycorękiego-tapeta nie pomogła:(
 
Martaf-biedny ten Twoj Szymus! Buziaczki dla niego!

Gastone- widze, ze do IKEA sie wybierasz, daj znac to sie umowimy na mala czarna, margaritta tez widze chetna!!!:-)

Lubiczanko-ULAAAA,LAAAAA!!! Wybierzemy sie na bank ale dopiero gdzies w lipcu ok?

Crazygirl-widze, ze ty tez chetna, na "odrobine luxusuuuuu"-swietnie!!!;-)

Anineczko-sprobuj pokabinowac z roznymi liniami , moze wyjdzie tanszy bilet.
 
witam popoludniowo

gastone a o której mniej wiecej bedziecie w Ikea?? masz Family card? duzo rzeczy jest tanszych mając taką karte. Nie wiem czy akurat szafki ,ale na pewno "pierdołki" inne tak :tak: fajne basamy np.kremy do rąk za grosze;-)

anineczko zajefajne ceny biletów :confused2: teraz na maja chce rodzicom zabookowac i tak poluje wlasnie- tylko nie bardzo coś sie zmienia na tansze jakies:sorry: a wiesz juz gdzie sie podzieje Mila w pierwszych dniach maja??


ja dziś pęda znalazłam- nareszcie:sorry:
O ktorej bedeniemam jeszcze pojecia,ale familly card mam.
wilwia my mamy 10 tabletek i mam po 2 dawac bo mi sie mały dusi w nocy:/ ta choroba to "krupa"czyli zwężenie dróg oddechowych:(((
anineczko pojade do apteki i kupie te probiotyki:)

Marta moj Max chorowal na krup dokladnie jak mial 5 miesiecy.U mnie zacelo sie wogole duszeniem w trakcie nocy i zwracal.Wyladowalismy na pogotowiu.Ja prwie ze strachu zeszlam.Ale na drugi raz wiedzialam co robic.Nawilzacz powietrza koniecznie,najlepiej parowy.Jesli dostanie ataku nagle najszybciej puscic wrzatek w lazience i niech wdycha pare.Tabletki nie pamietam jakie mial.Dawno to bylo.Byc moze podobne.Nie martw sie ,jesli bedziesz dobrze nawizlac powietrze i ulatwac mu oddychanie flegma sie nie bedzie odkladac.Mowia ze to sie powtarza do drugiego roku zycia.U nas tylko raz sie zdarzylo.Wogole Krup to choroba bardzo rzadka w Europie tylko wystepuje a wyspach.
 
Renni-lepiej trafić nie mogłaś.Najlepiej jeszcze w drugiej połowie,bo ja już niestety będę matka pracująca a w połowie jakoś lipca mam urlopik:)))
Marta-to dziś koncert cosik szybciej:/
 
reklama
Do góry