reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam z wieczorka! Widzę że spotkanie się udało, mamuśki zadowolone do fotek pozują
A Pauletta po porannej akcji znów zamilkła??
Anineczka to ty wybierz się na dłuższą wizytację w Galway bo pewnie nie tylko upierzenie Didi czeka na Ciebie, ja też chętnie oddałabym się pod twoje nożyce
Moniak a Ty daj znac czy te kciuki cosik pomogly?????!!!
Przepraszam że dopiero teraz wyjaśniam ale dziś busy day miałam na maxa Dziewczynki jesteście niezastąpione, oczywiście wasze wciukasy okazały się niezastąpione i ... w poniedziałek zaczynam pracę:-) A najlepsze jest to że ja jej wcale nie szukałam. Ale skoro oferują to trzeba brać, koniec lenistwa niestety..
 
MoniaK - ratuluje nowej pracy D: mam nadzieje ze bedziesz tam szczesliwa :)
:sorry2:Taka jestem rozpeplana?:zawstydzona/y::zawstydzona/y:No to ładne wrażenie zrobiłam:baffled:
A tu jeszcze dwie foteczki.(Margaritta,za Twoim pozwoleniem-mam nadzieję:sorry2:Bo z Twego aparatu)
I zobaczcie,dobrze,że mnie Margaritta uświadomiła,o której to się w Dublinie trza na spotkanko stawić:-D:-D:-D
U nas nawet o północy jasno jak w dzień:-D:-D:-D
Aga - bardzo dobre wrazenie zrobilas.. ja lubie takie rozgadane osoby - sama za duzo nie gadam , ale za to lubie sluchac i czerpac energie od takich wulkanow energ.
A zdjecie Margaritty - moglas dac to drugie (wiesz ktore ;)

aaa i prosze bardzo wszystkie laseczki zeby mnie przeslaly fotki(niezaleznie od tego czy na nich jestem na adres - papros@poczta.fm ) dzieks.
 
MoniaK - ratuluje nowej pracy D: mam nadzieje ze bedziesz tam szczesliwa :)

Aga - bardzo dobre wrazenie zrobilas.. ja lubie takie rozgadane osoby - sama za duzo nie gadam , ale za to lubie sluchac i czerpac energie od takich wulkanow energ.
A zdjecie Margaritty - moglas dac to drugie (wiesz ktore ;)

aaa i prosze bardzo wszystkie laseczki zeby mnie przeslaly fotki(niezaleznie od tego czy na nich jestem na adres - papros@poczta.fm ) dzieks.
:shocked2::shocked2::shocked2:Takie?:-DA Ty myślisz ,ze ona mi je przesłała?A guzik!:-D
 
Witam porannie-ależ wczoraj ległam:)
Przede wszystkim zapomniałam jeszcze wczoraj dodać,że czas zdecydowanie za szybko wczoraj zleciał-albo za mało go miałyśmy.J też się podobało(oprócz męczącej drogi -zwłaszcza do domu,kiedy to i dzieci przestały se dawać na wstrzymanie)
Anineczko-właściwie Ewelcia już Ci napisała,że w weekend manele przenosimy,ale zapraszam jak najbardziej i z otwartymi ramionami w przyszły weekendzik:)))))
Ewelcia-Ciebie oczywiście też...I tak się zastanawiałam czy tak nie bedzie lepiej niż wysyłać fon poczta,ale to Ty zdecyduj:)
Co do spotkania-MAJJJJJ-ale 1-sza połowa:))))
Pauletta-gdzie jesteś???
A dzis mnie czeka wizyta w agencji,i szczepienie Młodego...I muszę kupić farbę,bo wczoraj wieczorkiem nawiedził nas landlord z dobrą wieścią-ma lokatorów,tylko musimy Dadzi pokój przemalować i u dawidka naklejek sie pozbyć(maja zamieszkać tam jacyś 3ej faceci:/)
No to by było na tyle-i mi nie podkradać mojego pomysłu z Anineczką-jak Was wszystkie ostrzyże to już na moje włosięta nie bedzie chciała patrzeć:))))
 
witam

ale sie rozgadałyscie jak poszłam spac,normalnie nocne marki :)

fotki super ale poznaje tylko Age po Radziu :D

nie spałam całą noc więc jak dojde do siebie to moze skrobne cos więcej :( ładnie cholerna niania nie działo,dziecko sie drze a matka nie słyszy :(:(
 
D.dobry!
No no,ladna Was tam gromadka sie zebrala!;-):-)Mordki rozesmiane,super!
Ja tez mysle ze pewnie maj bezie najlepszy na spotkanko-patrzac na poprzednie lata,chyba wtedy jest najcieplej,co?

Witam z wieczorka! Widzę że spotkanie się udało, mamuśki zadowolone do fotek pozują
A Pauletta po porannej akcji znów zamilkła??
Anineczka to ty wybierz się na dłuższą wizytację w Galway bo pewnie nie tylko upierzenie Didi czeka na Ciebie, ja też chętnie oddałabym się pod twoje nożyce

Przepraszam że dopiero teraz wyjaśniam ale dziś busy day miałam na maxa Dziewczynki jesteście niezastąpione, oczywiście wasze wciukasy okazały się niezastąpione i ... w poniedziałek zaczynam pracę:-) A najlepsze jest to że ja jej wcale nie szukałam. Ale skoro oferują to trzeba brać, koniec lenistwa niestety..
gratuluje pracy!fajnie ze nie szukalas imasz :tak::-)
Anineczko....ja to juz od jakiegos czasu tez chialam Ci niesmialo zaproponowac..z tymi wlosami...no wiesz..:-)
Mysle ze ta dluzsza wizytacja w Galway to wcale nie glupi pomysl..
Dziewczyny,a Wy sie wybieracie na parade 17go?Mysle ze to tez swietna okazja zeby sie spotkac:tak:Co Wy na to?
 
Madbebe-Dzięki za ideę
Anineczko-to może szybciej,tzn.w św.Patryka wpadniecie?Jeżeli pogoda dopisze to i my może jakiegoś grilla wytachamy?
Moniak-a jakże-ja też składam gratki z okazji pracy:))))
 
reklama
Dwupak się melduje ;-)Super spotkanie Wam wyszło dziewczynki :tak: i koniecznie musimy zrobić taki większy spęd :-)
mnie to przeziębienie tak rozkłada że mi sie nic nie chce:-(i zaczynam mieć trudności z chodzeniem stawy mi wysiadają nie przyzwyczajone do takich ciężarów:baffled: a moje ukochane nadpobudliwe dziecko od rana skacze mi po plecach :sorry2:
Moniak gratuluje pracy :tak:
Madbebe a wiesz gdzie i o której sie zaczyna ta parada może bym teściów zabrała chyba że Zuzka będzie miała inne plany mam nadzieję :sorry2:
Lubiczanka sprawnej i szybkiej przeprowadzki życzę :tak:
 
Do góry