reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witam

dzisiaj jestem jak zombie..mloda cala noc rewolucja dolem i gora..rano Al..gora ..i mial nie osc do przedszola bo on chory i lezal w lozeczku..a o 9:15 oznajmia ze chce juz isc..wiec zawiozlam spoznialskiego...

Dziewczyny,a Wy sie wybieracie na parade 17go?Mysle ze to tez swietna okazja zeby sie spotkac:tak:Co Wy na to?
my wybieramy sie na parade..wiec jestem za spotkankiem.... no to co Eyre Square jesli niebedzie padalo

ja bede juz napewno przed 12 - tą
 
Ostatnia edycja:
Witam
Jako ostania dziękuję Wam za wczorajsze spotkanko:-D:-D:-D. Było super, ładnie wszystko streściłyście, więc się powtarzać nie będę:-):-):-). Już nie miałyśmy siły wczoraj wchodzić, a dzisiaj troszkę pospałyśmy z Anulką, zmęczyła się, ale grzeczna była jak aniołek nawet w drodze do domu.
 
Witam!
Dziewczyny poradzcie mi prosze.
Zajrzalam Szymkowi do buzi a on ma pinezke wbita w dziaslo u gory:-:)-:)-(
Nie wiem skad on ja wzial,codziennie sprzatam w domu a jednak:-(
Jak to zobaczylam normalnie nogi z waty mi sie zrobily...cala sie trzese nie wiem czy do GP jechac czy do szpitala?
Sama napewno mu nie wyjme bo sie nie da,bedzie sie rzucal i darl...masakra
 
Dobry:-)
Ja już dziecię do przedszkola odstawiłam i wpadłam się przywitać:tak:Chrypę mam dalej:sorry2:,ale tak to jest jak się język pcha do gadania:sorry2:Mam nadzieję,że wielkich pierdół nie gadałam:baffled:
Idę jakiegoś kawosa walnąć bom nie pospała.W nocy miałam powtórkę z wczorajszego spotkania i spałam dobrze,ale potem to mi się jakieś wypadki śniły i ciągle się wybudzałam:dry:
Ja dziś oczywiście do niańczenia idę więc czasu mam z rana niewiele,ale tu nie zajrzeć....Tu nie zajrzeć?Się nie da,normalnie...i nienormalnie też:-D
Ło matko,Ewelcia,pinezkę?!:szok:Może wczoraj w parku ją znalazł i do buzi wziął,ale ,ze nie płakał jak mu sie w dziąsło wbijała:baffled:.Ja bym do szpitala pojechała,myślę,że oni są od takich nagłych,nieprzewidzianych wypadków i lepiej sobie z tym poradzą niż u GP.Poza tym,sama bym nie wyjmowała,na pewno trzeba będzie to miejsce odkazić,żeby się coś nie przyplątało.
 
Ostatnia edycja:
witam

dzisiaj jestem jak zombie..mloda cala noc rewolucja dolem i gora..rano Al..gora ..i mial nie osc do przedszola bo on chory i lezal w lozeczku..a o 9:15 oznajmia ze chce juz isc..wiec zawiozlam spoznialskiego...


my wybieramy sie na parade..wiec jestem za spotkankiem.... no to co Eyre Square jesli niebedzie padalo

ja bede juz napewno przed 12 - tą
Hej dziewczynki

Moniak, gratulacje.

Pauletta, Wiktorka urodzilas szybciej wiec ominely Cie uroki ostatnich dni ciezarni :-D Teraz, zeby sprawiedliwosci stalo sie za dosc, musisz przenosic :-D :-D

Didi a Ty Ala z wirusem zoladkowym do przedszkola zawiozlas:szok::szok::szok::szok::szok: Niezla jestes. Poczestuje polowe przedszkola... Jak dojdzie do Dunmore, to Cie scigne i nogi z...!!!

Ja uciekam, pozniej popisze
 
Witam!
Dziewczyny poradzcie mi prosze.
Zajrzalam Szymkowi do buzi a on ma pinezke wbita w dziaslo u gory:-:)-:)-(
Nie wiem skad on ja wzial,codziennie sprzatam w domu a jednak:-(
Jak to zobaczylam normalnie nogi z waty mi sie zrobily...cala sie trzese nie wiem czy do GP jechac czy do szpitala?
Sama napewno mu nie wyjme bo sie nie da,bedzie sie rzucal i darl...masakra

do szpitala pojechalaby odrau..jeny ja to panikara i chyba sama probowalabym wyjac ..ale lepiej do szpitala jechac

Didi a Ty Ala z wirusem zoladkowym do przedszkola zawiozlas:szok::szok::szok::szok::szok: Niezla jestes. Poczestuje polowe przedszkola... Jak dojdzie do Dunmore, to Cie scigne i nogi z...!!!

Ja uciekam, pozniej popisze

przyniosl z przedszkola to i niech odda ...a co .hehe ale chyba jemu cos na zoladku stalo
 
Probowalam ale on sie rzuca i palcze,nie da sobie zajrzec do buzi.

Kurna m w pracy a ja nawet nie mam z czego do niego zadzwonic:baffled:.....
Zaraz chyba mlodego wpakuej w krzeselko i wyskocze na podworku ,bede go wolac jak Lubiczanka swojego mezowskiego.

Kuzwa no to musze do Kilkennow jechac
 
reklama
to się porobiło normalnie...
Ewelcia-a znasz nr.do swojego mężowskiego?to może bym zadzwoniła i powiedziała,że nagły wypadek w domku?
Madbebe-niezmiernie kusząca propozycja,ale podejrzewam,że w tym tyg.J nigdzie nie będzie chciał brykać-a i jeszczeDawid ma brać udział w paradzie,więc chyba jednak świętować będziemy na miejscu:)
Tichonek-kiedy niby tyle gadałaś,jak ja normalnie nic nie usłyszałam jeśli sama nie zapytałam o coś?
 
Do góry