reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!
Wpadłam na sekundkę myśląć że może już focie Zuzi zobacze a tu Pauletta w dwupaku nadal na forum buszuje:-) Nie daj się choróbsku
Życzę mamuśki udanego spotkanka, pogoda zapewne wam dopisze, wiosna na całego zawitała w Irlandii:tak::-)

Spróbuje pochwalić się torcikiem ale nie wiem czy uda mi się wstawić fotkę
 

Załączniki

  • SANY0006..jpg
    SANY0006..jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Ja oficjalnie mogę powiedziec,że nie dotrę.
Buuuuuuuuuuuuuuuu!!!!:no::no:
Ale rozumiem,nie możesz,co zrobić:sorry2:Nic,tylko czekać na następne spotkanie:tak:Może urządzimy kiedyś w weekend to się już nie wykręcisz:dry:
A ja padam na nos,miałam dziś gości i niedawno wyszli.Dobrej nocy wszystkim.
Pauletta nie pokazuj się jutro na forum bez córki:sorry2:
Moniak Twój motyl jest piękny,wygląda baaardzo apetycznie:-p
Dziewczynki,fotki ze spotkanka macie świetne,a Ala włosięta przebijają wszystko:-D
 
Ostatnia edycja:
witam

w końcu bb normalnie mi chodzi bo wczoraj to ze złosci wyłączyłam w cholere:wściekła/y: i kompa włączyłam wieczorem ale tez strony sie ślimaczyły :(:no:

tabasia ogromne gratulacje dla was!!!!

kamcia fotki świetne i wy laseczki tez:tak:

zazdroszcze wam tego spotkanka:-(ale ja to nie lubie daleko jeździc bo mnie to usypia:sorry2:muli i jestem zawsze wykonczona:sorry2:

miłego dnia i miłego spotkania;-)
 
:-)Witam nietypową jak dla mnie porą:-) Dopiero doczytałam i
Tabasia ogromne gratulacje:-) Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa
Kamcia super fotki, niezły fotograf z Ciebie :tak: no i masz super modeli:tak:
OK muszę zmykać, trzymajcie dziś wciukasy za mnie :blink:
 
witam

normalnie wie wiem co napisac..wiec chyba zycze milego dnia


Kamcia..super foty szkoda ze niemoglam wczoraj dojechac..ale juz mam ubezpieczenie i dzisiaj moge jezdzic ..
 
D.dobry!
fotki super,zapewne takie jak spotkanko ;-)
a ja odwyku nie mam bo podczytuje,tylko jakas taka...depreska mnie dopadla,a dzis mnie muli od rana na akcje zwrotne (w zadnej ciazy nie jestem:no:;-)) i w ogole kiepsko sie czuje-ciezko stwierdzic co mi jest,dlatego nie zamulam:tak:
milego dnia!pogoda nas rozpieszcza..;-)

a o Paulettcie (jak to napisac:confused:) nie wspominam bo ona lekka na wspominki i zaraz sie pojawi-wystarczy pomyslec..;-)Chyba ze...:-)
 
HEJKA MAMUNIE
mILEGO DNIA ZYCZE:-)

Dziewczynki zycze udanego spotkanka, fajnie ze sie spotykacie wkoncu po tamtej stronie wyspy, normalnie tylko pozazdroscic- zwlaszcza lubiczance Ty to jestes elastyczna wschod zachod i jeszcze limerick pewnie niedlugo :-D NIE ZAPOMNIJCIE ZROBIC DUZO FOTEK:-D:cool2:

Monia torcik super wyczarowalas - wszystkie owoce swiata widze:-) emilce napewno sie podobal i smakowal, chyba pomozesz mi przy moim;-) trzymam kciuki mocno tylko powiedz za co bo chyba nie doczytalam albo nie pisalas :baffled:

Tabasiu kochana duzo zdrowka dla Was, czekamy z niecierpliwoscia na fotki malenkiego okruszka :-)

Matka Pauletta gdzie Ty? :)
 
Ostatnia edycja:
I ja jestem:-)
Mam nadzieję,ze się pogoda nie spierdzieli bo na razie niezbyt ciekawa:dry:
Asienka,będziesz czekać na nas pod Szpilą?Jak tylko dojedziemy to będę dzwonić...
Lubiczanko,Ewelcia,szerokiej drogi i mało zakrętów:tak:
Pauletta??????
 
reklama
hej,
anineczko-buuuuuuuuuuuuuuuu:no:
moniak82-trzymam kciuki.
pauletta-jestes?
agusiek-aparat jest zwarty i gotowy, czeka na sesyyyyjjjjjjeee.:tak:

Dziewczyny do 13!:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry