reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A wlasnie dobrze, ze mi sie przypomnialo Lubiczanko nie zapomnij PASZPORT POLSATU ze soba zabrac, bo czasem w ambasadzie sprawdzaja!!:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A wlasnie dobrze, ze mi sie przypomnialo Lubiczanko nie zapomnij PASZPORT POLSATU ze soba zabrac, bo czasem w ambasadzie sprawdzaja!!:-D:-D:-D:-D

Dzięki,że mi przypomniałaś,bo na śmierć bym zapomniała;)))
No ja dziś sobie pospałam jak młody Bóg(bogini?)Choć mięliśmy w nocy akcję nowy futrzak.Wyobrazcie sobie o 23 siedzimy przed tv-nagle Daniel daje znać,że na cycucha pora-to ja biegiem...Kładę go i słyszę jęki Dadzi,więc wołam cichusio"Jacuś",nic...."Jacuś"....cisza,więc zakrywam uszka Danielkowi i wrzeszczę-KOCHAAAANIEEE!!!!!J się zrywa -ja mówię Dadzia chyba chce siku-a on<myslałem,że chomik zwiał i łazi Ci po łóżku"(hłe,hłe)wysadził Dadziunię i wraca do mnie,patrzy na domek chomika,a tam-chomika niet:szok:.Zaraz Młodego od cyca oderwałam i do łóżeczka.J przytachał latarkę i dajemy"akcja ratunkowa(tylko czyja -chomika czy nasza)...U nas w sypialni-nieee,u Dawida-nie ma mowy o dojrzeniu czegokolwiek pod wyrkiem,więc próbujemy nasłuchiwać-cisza.Idziemy do Dadzi-pod łóżkiem nic...ale nasza córunia ma taką siatkę-takie jakby siatkowa półki na duperele z okrągłymi wlotami...I tam go dorwaliśmy...Dobrze,że to taka bestia,bo te małe dawno by schromoliły:tak::-)I jest mały banita teraz ma takie zabezpieczenia,że żeby wylezć musiałby być koperfieldem:-D
Nic to...Zmywam się,bo jeszcze dzieciarnia w pidżamach mi lata,a juz pomału zbierać się należy:)Miłego dnia Dziewczynki:laugh2:
Anineczko-naprawdę wielka szkoda
Pauletta-daj sygnał jakby co,żebym mogła w razie WU dziewczynki Dublińskie poinformować o stanie rzeczy:tak::-)
Marta-ale od jazdy do Limericka sie nie wykręcisz:-D
 
Hej mamunie zdjęcia fajne w Galway macie gdzie śmigać na spacerek u nas nie ma gdzie ..mała jeszcze śpi jetem w szoku ale w nocy daje popalić ....tabasia- gratulacje wielkie .Napiszcie mi jak wstawiacie tą ikonkę z zębolami mi się nie udaję
 
Witam!
Wpadlam sprawdzic obecnosc;-)

Baterie do aparatu mi sie laduja wiec fotki beda:-)

Marta ooo jestes-:tak:

Lubiczanko alez wy sie macie z tymi chomikami-najwazniejsze ze sie znalazl:tak:

CZyzby Pauletta rodzila?
 
I ja jestem:-)
Mam nadzieję,ze się pogoda nie spierdzieli bo na razie niezbyt ciekawa:dry:
Asienka,będziesz czekać na nas pod Szpilą?Jak tylko dojedziemy to będę dzwonić...
Lubiczanko,Ewelcia,szerokiej drogi i mało zakrętów:tak:
Pauletta??????

Będę czekać:-), wyjeżdżam o 11, ale muszę iść do Revenue dla M, ale spoko, będę:-)
 
Hej dziewczynki
Ja tylko na sekundke...
Monia, ladny i pewnie pyszny torcik. I fajnie, ze masz zdjecie,bo my jakos nie wpadlismy na pomysl uwiecznienia mojego pierwszego arcydziela :-/

Emili, co Ty gadasz, ze u Was nie ma gdzie chodzic :-) Ja sama czesto sie do tuam na spacerki wybieram. najczesciej po parku...

Hmmmm... czyzby kogos brakowalo? :-D Spi czy pojechala? :-D

Oooo... I polowa ciazy za mna :-) :-):-) Jeszcze troche i bedziecie mnie co rano do odpowiedzi wywolywaly :-D

Jeszcze raz milego spotkanka dziewczynki
 
lubiczanka limerick nie tak daleko więc dam rade

ewelcia no wróciłam:)

a pauletta nas czyta i sie śmieje :D bierze nas na przetrzymanie :)
 
Emili,ale wcale nie umiesz emotek wstawić czy tylko tej konkretnej?Bo jak piszesz posta to robisz tak:odpowiedz na ten temat,potem pod okienkiem do pisania posta jest "zaawansowana edycja",naciskasz i otwiera się okno do postów z ikonkami,a ta z zębolami jest pierwsza.A,że czasem nie chce któraś wskoczyć to się zdarza:tak:
Pogoda się poprawia:-)
Lubiczanko,Wy to się macie z tymi futrami,upss...przepraszam-futrzakami:cool2:
Pauletty chyba niet:szok:
 
reklama
Do góry