reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

eeee chcialam cos napisac i weny mi zabraklo....
aaa TABASIE OGROMNE GRATULACJE moj Manio wazyl zaledwie 2380 taki maluni byl..echh .ciekwe ile moje skrzaty beda wazyc..
 
reklama
Ewelcia-hihihi.Tylko ja kawy tak naprawdę nie piję:/Ale może jakąś herbatkę znajdziesz dla mnie-jak nie to powiedz i saszeteczkę ze sobą zawlokę;)))
MartaF-a Ciebie gdzie dzisiaj tak wcięło?Może przy zasłoniętych oknach wyprawiasz K dzień Chłopaka?
Madbebe-to samo?Odwyk jakiś?
Kasiu-jak tam załatwianie spraw?Dasz radę się jutro wyrwać?
Pauletta-niech mnie drzwi,jeśli nie jesteś w szpitalu.Trzymaj się dzielnie
Anineczko-jak tam pertraktacje z M?Mam nadzieje,że dał się namówić:)))
Gastone-jak to weny zabrakło?Jak plecki?Może J trzeba o jakis masażyk poprosić?
 
Lubiczanko a jaka herbatke lubisz?to sie przyszykuje bo i tak m musi dzis londisu jechac bo zapomnialam dzis cukier kupic i nawet nie bedzie mial czym sobie kawy oslodzic....mialam troche to do placka dalam;-):-p
ja tam twykla z cytryna pijam albo zielona tylko lisciasta:tak:
 
Lubiczanko a jaka herbatke lubisz?to sie przyszykuje bo i tak m musi dzis londisu jechac bo zapomnialam dzis cukier kupic i nawet nie bedzie mial czym sobie kawy oslodzic....mialam troche to do placka dalam;-):-p
ja tam twykla z cytryna pijam albo zielona tylko lisciasta:tak:

Ależ ja niewybredna bestia jestem-jak trawki w ogródku nazbierasz i zaparzysz też nie stęknę;)
 
Pauletta-niech mnie drzwi,jeśli nie jesteś w szpitalu.Trzymaj się dzielnie
No to niech Cię te drzwi:baffled::dry::sorry2: a skurcze całkiem przeszły :sorry2: za to mnie coś rozkłada z nosa mi ciurkiem cieknie i czuję sie jakby kto ze mnie powietrze wyssał dlatego nic nie piszę bo okupuje kanapę non stop zaraz zmykaam do łóżka :-( jakby sie coś działo to napisze spokojna głowa ;-)
 
Kasiu-podejrzewam,że takiego stada nie da się nie zauważyć:)))
Pauletta-auć,ależ mnie te drzwi rąbnęły...To tak się kochana melduj co jakiś czas,żeby mnie tu różności nie zabiły:)
 
Ja oficjalnie mogę powiedziec,że nie dotrę.
M główny szef z Anglii się dziś przypałętał i zostaje do końca tygodnia,tak więc w pracy na bacznośc musi byc....:sorry:
Życzę Wam kobiałki miłego spotkanka i tylko żeby mnie uszy nie piekły :evil::wink:

A teraz oddalam się na szubidubi czyli You Can Dance :tak:
 
Chciałam załaczyc zdjecia z kompa ale nie moge, sa tylko te co juz zalaczałam laski pomocy no i moge z neta zalaczyc ale z kompa sie nie da.
 
reklama
Anineczko-uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(
Kamcia-ja też miałam problem.Musisz wybrać dołącz pliki i wtedy jak zwykle:)Nie wiem czy o to Ci chodziło:/
 
Do góry