reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczka- ale chodzi Ci czy mam ich wiecej czy ten Twoj? Bo ten Twoj to juz dawno odebrany- swoja droga napisz czy jest ok. A wieciej nie mam....narazie....;)
 
reklama
Gastone ja przez cala ciaze biore -Pregnacare -specjalnie dla kobiet w ciazy,zawieraja najwazniejsze vitaminy i mineraly no i kwas foliowy,wiec nie trzeba go brac oddzielnie.Do kupienia w kazdej aptece,bardzo tu popularny i polecany.Kuracja na miesiac ok 10euro,mozesz tez kupic go dodatkowo z olejem omega3,troche drozsze,ale ten olej dobry jak za duzo ryb nie jesz.A do tego biore Galfer-zelazo,bo mam go za malo we krwi z zalecenia lekarza GP.
 
Witam wszystkie forumowiczki:-)Zagladalam tu pare razy i widze,ze bardzo tu u Was sympatycznie i wesolo.Chetnie przylacze sie czasem do pogaduchy z Wami.Mieszkam w Galway,mam juz jednego lobuza,a za 9dni powinien dolaczyc do nas drugi:-)No i sie zacznie:tak:Dlatego pomyslalam,ze dobrze bedzie sie tu czasem odezwac,tak zeby sie oderwac od prac domowych,no i poradzic doswiadczonych mam.Pozdrawiam
no w końcu :-D:-D:-D już myślałam, że nigdy się nie odezwiesz:sorry2: a dla reszty mam info - bo my znamy się z Salii osobiście od listopada 2006:tak:

Mamunie tylko na was moge liczyc.Powiedcie mi kochane czy ktoras z was brala witaminy w ciazy i dodatkowo magnez? Zastanawiam sie nad magnezem bo nikt nie kazal mi go brac a czuje ze powinnam,wszedzie pisze ze w ciazy blizniaczej potrzeba go wiecej.Zastanawiam czy jak wezme gona wlasna reke moze mi zaszkodzic? Brala ktoras z was sama z wlasnej woli? Jesli tak to jaki polecacie? Pytam tez o witaminy bo w witaminach magnez jest ale chyba dodatkowy mozna brac?sama nie wiem...
Gastone - ja brałam dodatkowo witaminy Prenatal (z PL) i magnez (kupiłam tutaj w farmacji - Magnesium bodajże się nazywał...)

Pauletta, Agusiek, Misia, Frog i Moniadan
- dziękuję za miłe popołudnie. oby częściej;-):tak:
Pauletta - już ci kiedyś wspominałam, że mam koleżankę z takim samym terminem jak ty;-) i właśnie chodziło mi o Salii:tak: więc kto wie - może będziecie razem na porodówce:-D a z tym ciastem, to mnie sprzedałaś:sorry2: głupio mi teraz, że nie miałam więcej, żeby poczęstować inne dziewczyny:-( ale tylko tyle udało mi się uratować przed moimi łasuchami:sorry2: a że ty w ciąży i miałaś obiecane... to przywiozłam....:sorry2:
Larcia - fajnie, że będziesz w końcu mieszkać w Galway - nie ominą cię żadne spotkania;-)
chyba uciekam spać, bo rano do małego socjala trzeba jechać i zgłosić swój wyjazd do PL... oby za dużo ludzi nie było...:-(
spokojnej nocki Dziewczynki:-D
 
Szczerze mówiąc mi pasi to zoo-wtedy J ze starszakami mógłby sobie połazić i nie czułby się skrępowany,że sam na tyle pań(choć on do wstydnisi nie należy)ale Wy decydujecie:)Ewelcia-zgarnę Cię,zgarnę(o ile będę miała czym)
No to super:tak::tak::tak::-):-)
Ciesze sie strasznie...
Pierwsze co pomyslalam jak przeczytalam posta tto,to ze mape studiowalas:-D:-D:-D
 
Mamunie tylko na was moge liczyc.Powiedcie mi kochane czy ktoras z was brala witaminy w ciazy i dodatkowo magnez? Zastanawiam sie nad magnezem bo nikt nie kazal mi go brac a czuje ze powinnam,wszedzie pisze ze w ciazy blizniaczej potrzeba go wiecej.Zastanawiam czy jak wezme gona wlasna reke moze mi zaszkodzic? Brala ktoras z was sama z wlasnej woli? Jesli tak to jaki polecacie? Pytam tez o witaminy bo w witaminach magnez jest ale chyba dodatkowy mozna brac?sama nie wiem...
ja bralam Aspargin-napomknelam tylko o tym GP i sprzeciwu nie bylo:no:
ooo juz sie naprawilo z tymi multipostami chyba:tak::-)
lubiczanko-a jakie autko zakupiliscie?
 
Hallo!

Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:
Tabasia wszystko będzie dobrze:tak:zobaczysz;-) Życzę szczęśliwego rozwiązania!

Salii witam serdecznie w naszym gronie;-)
Hej hej
Ja jak zwykle sto lat za murzynami.
Miałam takiego fajnego długiego posta do każdej prawie z Was a przyszła moja Agutka klik i nie ma dobra jest bo nie wiem co ona nacisneła.
Więc tak w skrócie kochane, jak na razie to latam z teściowa to tu to tam i dni uciekają. Wyniki mam w normie ale wciaż obejmuje te niskie granice ;-(

Tichonku , Lubiczanko dziewczyny kiedy to spotkanko w swords i gdzie chetnie sie na nie pisze.
Witam też nową foremke. Co za niesprawiedliwośc a gdzie dziewczyny ze Swords wszystkie tam to galway okupujecie a tu w nasze progi zapraszamy
O musze leciec kupa wzywa i tyle moge sobie podzialać
A jednak wyniki nadal masz takie sobie:-(A już myślałam,ze będą tym razem dobre...Nic,następnym razem :tak:zobaczysz;-)

Widzę,że spotkanko się jakieś szykuje:-)Ja bardzo chętna,jak będzie gdzieś gdzie jestem wstanie bez problemu dotrzeć:tak:

A mój synus dzisiaj cały dzień był jak aniołeczek:tak:Oj,juz nie pamiętam kiedy ostatnio byl taki grzeczny.Pewnie dlatego ,ze może dotrzeć wszędzie sam i ma tak wiele atrakcji wokół:-D:-D A mi się już skończyła laba i muszę mieć go cały czas na oku... Ciągle tylko wstawałby podtrzymując się wszystkiego co ma w zsięgu... Tylko to jego jedzenie jeszcze mnie martwi:-(Butla nadal tylko z czekoladowa kaszką ,nakupiłam wszystkie inne smaki jakie tylko były ale on nie chce:no:Pewnie wkrótce i to czekoladowe mu sie znudzi i może skusi się na inne...mam nadzieję.No i do obiadków też go trzeba namawiać,raz chce raz nie....:confused:Ech,oby mu to szybko mineło:sorry2:

Nic,miłej nocki kochane
 
To Was dzisiaj ponioslo dziewczeta:szok:
No myslalam, ze do polnocy od kompa nie odejde przez to czytanie... A chcialam jeszcze chociaz kilka zdan skrobnac...:-D
Ja dzisiaj caly dzien zalatana i dopiero teraz na spokojnie moge sobie nadrobic.
A wiecie? Tak mnie tymi pierogami zdeprymowalyscie, ze... zrobilam dzisiaj ruskie:-D Drugi raz w zyciu zrobilam pierogi. Nawet wyszly, chociaz mam wrazenie, ze moja mama i babcia robia lepsze...:baffled:
Ewelcia, dostalam maila i znalazlam tez dwa inne, ktore mnie informuja, ze mam PW na BB:confused::confused: Dziwne, bo nie mam zadnego komunikatu na BB, ze dostalam wiadomosc... Tak czy inaczej, jutro wysylam folder:-)
Salii, ja rowniez Cie witam...
Nie wiem, co jeszcze mialam pisac ale juz spadam, bo lozko z gory nawoluje:-D
Do juterka

Zapomnialam... tabasia, trzymam kciuki. Nic sie nie boj, moja kolezanka miala cesarke tydz. temu i wszystko jest ok. Nawet calkiem dobrze sie juz czuje...
 
Ostatnia edycja:
Salii.witam serdecznie.Chodź,rozgość się,my nie takie straszne jakby się wydawało:-DUmiemy się razem pośmiać,ale i popłakać:tak:Takie my:do tanca i do różańca:happy:Mam rację,co foremki?
Z tym spotkaniem...Super,ze w takim gronie mogłybyśmy się spotkać:tak:Ale Lubiczanka wizytę ma w konsulacie 15:30,zanim ją zakończy i dojedzie do zoo,która może być?16:30,później?Bo zoo do 18-tej otwarte:sorry2:
Z moim dojechaniem tam to może być problem bo ja niemobilna a autobusami to już zupełnie nie wiem jak dojechać:no:Byłam w zoo,ale autem z P,teraz to on mnie nie podrzuci bo pracuje:no:
W sumie trochę chętnych się nazbierało:Lubiczanka,Ewelcia,Margaritta,Renni,Dyta,Karolinanicola,Asienka,może Anineczka,ja.A co z Kasią Irlandką?Hop,hop,odezwij się!
Witam laski
Zauwazylyscie ze juz wystukalysmy ponad 2000 postów!!!!!:)
Kamcia,ponad 20000!:-D:tak:

Gastone,ja w ciąży brałam Gewitol.GP mi przepisała,ale jest bez recepty,bo jak już byłam w Polsce,P mi przywoził:tak:
Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:
Trzymamy kciuki,nic się nie martw.Będzie dobrze:tak:Daj koniecznie znać jak poszło:tak:
A możesz powiedzieć czemu będzie cc?
 
reklama
Do góry