reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam;-)

tichonku kamcia ma racje to tylko ponad 2000 a nie 20000:no:tak jeszcze sie nie rozpędziliśmy:no::-p

ewelcia a ja już wiedziałam wczoraj jakie lubiczanka auto kupiła:tak::-)ale nie powiem:no:sama zaraz napisze:tak:chyba:errr::dry:

salii witaj;-)

aa Tabasia trzymam mocno kciuki,będzie dobrze,ja 2 przeżyłam :)

miłego dnia:cool2:
 
reklama
Dzieki Kochane :blink:
Pauletta moze sie spotkamy w szpitalu, bo Ty masz jakos termin niedlugo? :happy2:
Tichonek moje lozysko jest za blisko ujscia i nie pozwolili mi rodzic sn, a tak bardzo chcialam :-(

U mnie wszyscy maja stracha, bo moja Mamcia tez miala cc i niestety byly komplikacje i z tego nie wyszla. Ja wiem, ze to bylo 30 lat temu, teraz jest inaczej, ale wiecie jaka rodzina ma po tym traume :-(
Boje sie samego zabiegu i tego jak bedzie po. Ale jestem dobrej mysli, moj M bedzie ze mna caly czas.

Sorki, ze zagladam tu do Was tak rzadko ostatnimi czasy...
Odezwe sie na pewno jak bede juz po!
Trzymajcie sie cieplutko ;-)
 
Witam
oj napiszę ,napiszę-hyundaya Trajeta(czyli tego wymarzonego)
Marta-dzięki za dyskrecję:)a ty spać po nocy nie możesz?
tylko troszke jestem wpieniona-nie mam dysku z NCT-dzisiaj mam jechać do Thurles po niego,ale nie mam ważnego Taxu-taxu nie wykupie,bo najpierw muszę ubezpieczyć-w Thurles oczywiście:/i taka kołomyjnia
MamoAdy-i Ty przeciwko mnie-o ruskich mi się tutaj rozpisujesz;)
Tabasia-pewnie,że kciuki będziemy trzymać
Ewelcia-nie,nie studiowałam mapy,ale już mojemu J powiedziałam,że jedziemy inną trasą:D.A swoją drogą nie będzie Ci przeszkadzało,że my właśnie po konsulatach będziemy się szlajać?
Tichonek-mam nadzieję,że jednak damy radę...Chybaże któraś z Was(Anineczko np)zwerbowałaby swojego mężczyznę również-i nie bedzie tak łyso i dziwnie.Tylko żeby mi się nie okazało,że sami pod klatką małp stoimy;)
miłego dnia dziewczynki
 
tabasia nie przejmuj sie ja mam porównanie bo w Pl wszystko mi popękało i leżałam bardzo długo a tutaj na drugi dzień juz sobie chodziłam i jak dziewczyny pamiętają na 3 dobę byłam w domku i bardzo szybko doszłam do siebie,rana dużo szybciej sie zagoiła niż w PL :)a z mamą współczuje :(
 
D.Dobry!:-)
Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:

Dzieki Kochane :blink:
Pauletta moze sie spotkamy w szpitalu, bo Ty masz jakos termin niedlugo? :happy2:
Tichonek moje lozysko jest za blisko ujscia i nie pozwolili mi rodzic sn, a tak bardzo chcialam :-(

U mnie wszyscy maja stracha, bo moja Mamcia tez miala cc i niestety byly komplikacje i z tego nie wyszla. Ja wiem, ze to bylo 30 lat temu, teraz jest inaczej, ale wiecie jaka rodzina ma po tym traume :-(
Boje sie samego zabiegu i tego jak bedzie po. Ale jestem dobrej mysli, moj M bedzie ze mna caly czas.

Sorki, ze zagladam tu do Was tak rzadko ostatnimi czasy...
Odezwe sie na pewno jak bede juz po!
Trzymajcie sie cieplutko ;-)
Wszystko bedzie dobrze-tu jest zupelnie inaczej niz w Polsce,a poza tym lekarze wiedza duuuuzo wiecej niz 30lat temu:tak:Przykro mi z powodu mamy...:-(Anyway kciukasy beda trzymane i myslami z Toba bedziemy:tak:;-)

Witam
oj napiszę ,napiszę-hyundaya Trajeta(czyli tego wymarzonego)
oooo,no to gratulejszyn!Ale co tak tajemniczo?Moze jakas fotka?Ktory rok,kolor?Uzupelniaj tu info szybko!;-)Fajnie ze masz to, co chcialas.
Co do tych dyskow-wal smialo.Jak Cie wstrzymaja to im zamachaj dowodem(jesli Ci koles zostawil do odeslania).Jak nie to powiesz ze wczoraj auto kupilas i dysku niet.A ubezpieczenia nie mialas wczesniej?Nie mozesz go jedynie przetransferowac?Tu gardziarze sa duuuzo bardziej ludzcy niz nasz psiarnia;-):-)Good luck!Ciesz sie zakupem a nie tam jakimis dyskami sie przejmujesz :-D
Pauletta - jak tam? Jestes z nami jeszcze?
 
I ja się witam:tak:
Tak szybciutko bo dziś "służba",a jeszcze chcę przed Dytę odwiedzić:tak:
witam;-)

tichonku kamcia ma racje to tylko ponad 2000 a nie 20000:no:tak jeszcze sie nie rozpędziliśmy:no::-p
Ej!Co Wy ślepe czy se jaja ze mnie robicie?A może mój komp zer dodaje?:-DPostów jest ponad 20000,a stron ponad 2000!Liczyć mi tu dobrze zera:sorry2::-D
Lubiczanka,gratulejszyn:tak:Fotę zarzuć:tak:
 
Witam
pogoda nam dopisuje i oby juz tak pozostalo
moje dzieciaki maja sie dobrze wiec chyba wybiore sie na spacerek i pojade na plac zabaw na Doughiske.. moze ktoras ma ochote..
Kamcia co Ty na to aby sie spotkac tam popoludniu

Witam dziewczyny,dzieki za mile powitanko:-)Ja mieszkam na tzw Poliszce Doughisce:-)Jakies sasiadki?
ale super..nasze grono z tej strony Galway powieksza sie ..ja jestem Renmore
Salii- welcome! Andzulina z Doughiski tez. Dawac na Knocknacarre!:-):-D

Ona jest nasza...was juz na Knocknakarze duzo... i miejsca nie ma :p


Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:

beddszie dobrze i nie martw sie..blizna po cc szybko przestaje bolec ..kup tylko szare mydlo do jej mycia i raz dwa sie zagoi... i nie boj sie wszystko bedzie ok..i niech rodzina bedzie dobrej mysli bo kazda kobieta jest inna ..wiec nie boj sie ..zobacz 10 - nego juz bedziesz tulila swojego maluszka i zapomnisz o wszystki szybko

ja tez jestem po cc...i jako jedyna miala ja w mojej rodzinie..
 
Salii.witam serdecznie.Chodź,rozgość się,my nie takie straszne jakby się wydawało:-DUmiemy się razem pośmiać,ale i popłakać:tak:Takie my:do tanca i do różańca:happy:Mam rację,co foremki?
Z tym spotkaniem...Super,ze w takim gronie mogłybyśmy się spotkać:tak:Ale Lubiczanka wizytę ma w konsulacie 15:30,zanim ją zakończy i dojedzie do zoo,która może być?16:30,później?Bo zoo do 18-tej otwarte:sorry2:
Z moim dojechaniem tam to może być problem bo ja niemobilna a autobusami to już zupełnie nie wiem jak dojechać:no:Byłam w zoo,ale autem z P,teraz to on mnie nie podrzuci bo pracuje:no:
W sumie trochę chętnych się nazbierało:Lubiczanka,Ewelcia,Margaritta,Renni,Dyta,Karolinanicola,Asienka,może Anineczka,ja.A co z Kasią Irlandką?Hop,hop,odezwij się!

Kamcia,ponad 20000!:-D:tak:

Ja też autobusem jadę a nawet dwoma, bo od nas do centrum Dublina 33, a potem trzeba się przesiąść i np 10 pojechać:-). Ja nie mam auta, o tej porze M w pracy, tylko to faktycznie późno wyjdzie:-(, zanim dotrę do domu, popołudniami Ania jest marudna, bo zęby jej dokuczają. Wolałabym wcześniej, ale jak większości tak pasuje

Witam tak w ogóle:-)

Ja widziałam tak jak Tichonek- postów ponad 20 tys, a stron ponad 2 tys.
 
reklama
Dzień dobry Mamuśki:-) zapowiada się dzisiaj kolejny słoneczny dzionek:tak: oglądam pogodę w PL i tragedia :szok: mrozy, śniegi, zawieje i zamiecie:baffled: ja to mam pecha:baffled:
Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:
Tabasia - trzymaj się - a my na pewno będziemy trzymać kciuki za Was:tak: i tak jak dziewczyny piszą - medycyna poszła do przodu, więc na 100000% będzie dobrze:tak: masz przykład MartyF ;-) i przykro mi, że tak wyszło z Twoją Mamą...:-(
Lubiczanka - gratuluję zakupu - widzisz - masz swoje wymarzone autko:tak:
Tichonku - a Tobie to już chyba lepiej?:-)
Pauletta - a jak ty się czujesz? Zuzia dalej droczy się z tobą?;-)
Didi - o której będziecie na placu zabaw? to zaraz za moim płotem, więc może i ja przydreptam? może też Aania podejdzie:tak::tak::tak:

ja zaraz zmykam o socjala - boszzzz - i nie wiem, co powiedzieć babie...:baffled: oby poszło gładko i bez zbędnych pytań - trzymajcie kciuki;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry