reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka:-)

Tabasia nie chce sie powtarzac, ale tez wierze ze wszystko bedzie ok....ja wrecz blagalam o cesarke bo od samego poczatku wiedzialam ze nie urodze normalnie:sorry2:no i wkoncu mi ja zrobili:tak:nie obawiaj sie, opieka medyczna jest tu naprawde super - wiedza co jest najlepsze dla ciebie i dzidzi:tak: super ze m bedzie z Toba przy cesarce, ubiora go na zielono i bedzie mogl trzymac cie za raczke:tak: zobaczysz kochana pol godziny i bedziesz tulila Alxa ;-) gdybys potrzebowala jakiegos info pisz do mnie ;-)

Lubiczanko a widzisz jest jak mowilam:tak: Ty i marta to macie cos z kota (futro????!!!!:-D:-D:-D:-D) zawsze spadacie na cztery łapki:tak:

Pauletta co taka cisza????????????????????:happy2:

Salii milo Cie poznac na razie w sieci a juz niebawem w realu mam nadzieje:tak::-)
 
reklama
Hejooooooo :-) witam sie w dwupaku :tak: pogoda rzeczywiście cudowna trzeba jakiś spacerek przed obiadkiem uskutecznić tylko najpierw trzeba sniadanie zjeść :sorry2: także sie ulatniam :-)
Tabasia będzie dobrze i może rzeczywiście się spotkamy na oddziale :-)
Lubiczanka chwal sie tutaj ale to już :-D
No i zapomniałam co jeszcze miałąm napisać :dry: skleroza nie boli :baffled:
 
Witam.

Misia dostałam przesyłkę, dziękuję bardzo i sorki,że tak późno się zjawili po nią :baffled::sorry2:
Znajomy się napalił dla córki na teleskop ;-)
Lubiczanko słyszałam,że policja bez taxu jeszcze puszcza,ale z drugiej strony znajomy dostał już dwa mandaty po 60e za brak.Tak więc pewnie zależy czy trafisz na służbistę :baffled:
Ale ubezpieczenie to tylko przenieśc pewnie trzeba?

Co do spotkanka....ciężko będzie chyba.A Kasia kiedy wylatuje dokładnie?
Może na ten weekend zrobimy jakieś spotkanko?
Hmmm o ile Lubiczanka załatwi wszystko do auta :dry:
My załatwiliśmy wsio w jeden dzień,ubezpieczenie,tax ;-)

Nooo nie wiem.Myślcie a ja przyjadę na gotowe :-p:-p:-D

Tabasia przykro mi z powodu mamy :-:)-(
Ale sytuacja nie musi się powtarzac.Tak jak dziewczyny mówią przez 30 lat wiele się zmieniło :tak::tak:
Tulam i pozytywne myślenie nastawiamy! Kropka.Koniec :-p

Witam nową mamę Salii :-)

Lubiczanka pozbyła się zeberków i sobie futro zrobiła.Ot cała tajemnica.A teraz pozbywa się dowodów przestępstwa w postaci klatki....a zwala na teściową....nie ładnie oj nie ładnie :no::-p


Oglądacie na tvp2 "Licencję na wychowanie"? Fajne :-D
 
Tabasia - ja mialam tu cesarke (poniedzialek ) a w srode juz wyszlam. Maz moze byc z Toba jesli chcesz, mnie to bardzo dużo pomogło, jak P byl ze mną.:tak:Poza tym tylko dbaj o siebie i uważaj jak juz wyjdziesz do domu i wszystko będzie ok. Ja co prawda wymiotowałam po narkozie, ale ja już tak mam, to nie pierwszy zabieg w moim życiu i po każdym tak było.Klipsy zdjęła mi polozna w domu w piatek jak przyszla sprawdzic czy z Asia wszystko dobrze. Zycze Ci wszystkiego dobrego:-D:-D:-D:-D i trzymam kciuki. Dasz rade Kobietko:tak::-):tak::-)
 
Gastone ja przez cala ciaze biore -Pregnacare -specjalnie dla kobiet w ciazy,zawieraja najwazniejsze vitaminy i mineraly no i kwas foliowy,wiec nie trzeba go brac oddzielnie.Do kupienia w kazdej aptece,bardzo tu popularny i polecany.Kuracja na miesiac ok 10euro,mozesz tez kupic go dodatkowo z olejem omega3,troche drozsze,ale ten olej dobry jak za duzo ryb nie jesz.A do tego biore Galfer-zelazo,bo mam go za malo we krwi z zalecenia lekarza GP.
Witaminki biore -Pregnaplan morning sicknes,chodilomi o dodatkowy magnez ;-)
ja bralam Aspargin-napomknelam tylko o tym GP i sprzeciwu nie bylo:no:
ooo juz sie naprawilo z tymi multipostami chyba:tak::-)
lubiczanko-a jakie autko zakupiliscie?
Rozumiem ze to magnez?
Dziewczynki mam cesarke 10 marca. Prosze trzymajcie za nas kciuki! Bardzo sie boje... :zawstydzona/y:
Nie boj sie kochana,wszystko bedzie dobrze.Ja mialam cesarke a za 4 miesiace czeka mnie nastepna,bardzo szybko dojdzesz do siebie,zobaczysz.Powodzenia.
 
Hej dziewczynki
Ale superasna pogoda...
A Ada znowu straszny katar ma i nie wiem czy jej gardlo nie boli... Na 12.40 idziemy do GP i zobaczymy, co to ja znowu dopadlo
Ja uciekam i milego dnia Wam zycze
 
Lubiczanka pozbyła się zeberków i sobie futro zrobiła.Ot cała tajemnica.A teraz pozbywa się dowodów przestępstwa w postaci klatki....a zwala na teściową....nie ładnie oj nie ładnie :no::-p

no wlasnie!!!:-D:-D:-D

Tabasia-bedzie OK, zycze Ci szczesliwego rozwiazania.

Lubiczanko-jak tam autko?

Jesli chodzi o spotkanko fajnie by bylo jakby dotarlo jak najwiecej mamusiek!!!!!:tak::-)
 
reklama
Do góry