reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Potwierdzam- w Monkey bylo git! Alis sie nawet wybawil!!:tak::-)

Salii- welcome! Andzulina z Doughiski tez. Dawac na Knocknacarre!:-):-D

No a Ali mi juz spi godzine, a powinien juz miec kapiel i isc spac do wyra a tu kupa! No i bezsensu bo teraz mi nie zasnie no! Ale lipa!!!! Myslalam,ze tak przekima 15 min a on spi i spi!!!:wściekła/y:

A mi zimno i nochal zatkany.....mam ochote na ciasto.....:sorry2:
 
reklama
Anineczko-nie wyłamuj się-tak popołudniu...może jednak da się coś załatwić(faktycznie to razniej J by było)

Naprawdę z miłą chęcią,ale jak mam sie dostac 70km na spotkanie?
Chyba nie myślicie,że sama pojadę :szok::-D:-D
M w tym czasie będzie w pracy :sorry2:

misia masz jeszcze te teleskopy ? :sorry2:
Ja też mam ochotę na ciacho,ale sił na upieczenie już brak :dry:
Dzieciaki swoją marudnością rozłożyły mnie na łopatki.:baffled:
Oddam w dobre ręce :evil: albo zamienię na konia ze stajnią :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-przyjmę chętnie,bądzzamienię:)kurczę,szkoda,że nie mam 9cio os.auta to jakoś i po Ciebie by się wjechało...a może pora popraktykować na głębvokiej wodzie?
 
Mamunie tylko na was moge liczyc.Powiedcie mi kochane czy ktoras z was brala witaminy w ciazy i dodatkowo magnez? Zastanawiam sie nad magnezem bo nikt nie kazal mi go brac a czuje ze powinnam,wszedzie pisze ze w ciazy blizniaczej potrzeba go wiecej.Zastanawiam czy jak wezme gona wlasna reke moze mi zaszkodzic? Brala ktoras z was sama z wlasnej woli? Jesli tak to jaki polecacie? Pytam tez o witaminy bo w witaminach magnez jest ale chyba dodatkowy mozna brac?sama nie wiem...
 
Hejo
a my po MB pojechalismy do Nexta, kupiłam młodemu 2 pary spodni, bo okazało sie ze ma dziury na kolanach, rano jeszcze nie mial :szok:

później po ogrodku troche pobiegalismy, Emcia zasnęła szybko, a Eryś wykapany tez idzie zaraz spac

Salii
witamy, na east side, dużo mamusiek mieszka :tak:

Larcia to szykuj sie na naloty Galwayowskich mamusiek :-) kiedy parapetówka????? Nie myśl ze sie wymigasz :-D
W wiadomosciach co chwilę mówią ze w Grecji, kryzys, bankructwo, mam nadzieje ze to nie bedzie miało wpływu na nasze wakacje, bo przeciez mamy leciec na krete :baffled:

a mnie plecy bolą i nie wiem po czym :confused:

Miłego wiczorku
 
Anineczko-przyjmę chętnie,bądzzamienię:)kurczę,szkoda,że nie mam 9cio os.auta to jakoś i po Ciebie by się wjechało...a może pora popraktykować na głębvokiej wodzie?
Oszalała mi baba normalnie :szok::szok::laugh2::laugh2:
Ale o 9 osobowym pomyśl,będzie na przyszłośc :rofl2:

Toż to ja drogę do przedszkola i z wykonuję z pewną dozą nieśmiałości :-D

gastone nie pomogę,co prawda brałam magnez o szumnej nazwie magnesium ale z polecenia lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Pauletta-dobrze,że Twój mężowski potrafi tak zimna krew zachować-a z resztą już nie wiele czasu Wam zostało na harce,więc trzeba korzystać:)
. Pauletta fajnego masz M, że tak zareagował;-);-);-)
On już przyzwyczajony do takich moich odpałów w takich momentach :-D:-D:-D zawsze mi się coś przypomni w nieodpowiednim momencie :zawstydzona/y:
didi witam:)Chetnie dolacze do listy spotkan:)Super,ze Ewunia juz zdrowa i pelna energii! Paulettaa no mam nadzieje ze spotkamy sie szpitalu,zawsze razniej jak jest z kim pogadac:)A jak sie czujesz?Ja juz mam wrazenie,ze za chwile sie zacznie,ale nigdy nic nie wiadomo.Niki urodzil sie 10dni po terminie.Jest faktycznie prawie w tym samym wieku co Twoj:)Musimy sie kiedys razem wybrac do Monkey Buisness,chlopaki napewno sie dogadaja,ja jeszcze tam nie bylam ale slyszalam,ze super dla maluchow.
No ja się czuję jakbym była w 9 miesiącu ciąży :sorry2: ocięzała i chetna pozbycia sie brzusia :tak: do tego skurcze mnie już troche męczą i tez już lada dzień sie spodziewam :tak: a do MB jak najbardziej aby się chłopaki wylatali bo co do ich dogadania się to hmmm Wiktor do zbyt kontaktowych nie należy woli się bawić sam :sorry2:
Witam dziewczyny,dzieki za mile powitanko:-)Ja mieszkam na tzw Poliszce Doughisce:-)Jakies sasiadki?
No to masz dwie sąsiadki Andzuline i Aanię :tak: baby grono się Wam tam powiększa :-)

Andzulina ciasto pyszne :tak:akurat na deserek po obiadku ;-)
Frog witamy wśród żywych :-D:-D:-D
 
Pauletta-normalnie czasem mam wrażenie,że Ty w ciąży jesteś-ciągle o brzuchu mowa i o skurczach:tak:;-):-D
Anineczko-nie oszalała nie oszalała-nie wierz,że najlepszej praktyki się nabiera w większym mieście:-p
Nie chcę zapeszyć,ale moje kochanie chyba jedzie do mnie nowym autkiem:confused:
 
reklama
Do góry