reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Próbowałam juz wszystkiego, wierz mi... :baffled::sorry2:
Jest tes taki plyn do picia,ja go bralam po cesarce bo tez miala problemy, a po tym plynie cacy poszlo.Ja tera zmam problemy ale wcinam codziennie sliwki i pomagaja..Pomaga tez na czcczo woda z cytryna.
Witam rano!
czytałam Was wczoraj niemalże na bieżąco,ale nie pisałam,bo tak mnie ząb napi...,że wyłam z bólu...Teraz znowu zaczyna:-:)wściekła/y:.Masakra...Muszę lecieć dziś do dentysty,bo nie wyrabiam...Najlepsze to to,że z Dawidkiem i Danielkiem przy boku,bo nie mam vco z nimi zrobić(Dadzia na szczęście do przedszkola dziś wędruje).Ależ mi się chce płakać-wczoraj jak mnie J zobaczył po powrocie z pracy,to od razu kazał mi do łóżka lecieć...Nie będę Wam smęcić i uciekam,z resztą i tak muszę dziecięciom moim pobudkę robić.Miłego dnia Dziewczynki:tak:
Biedulka..ja jakies kilka miesiecy temu mialam to samo.Ale po dentyscie ulga:zawstydzona/y:

No a tak wogole nie okrzesana jestem.Witam sie w mrozny poranek.Uciekam na sniadanko a potem sloneczka troche nalapac.;-)
 
dziewczyny chciałam sie poradzić: mój synek ma 6,5 miesiąca, waży ok 9 kg (duży jest) no i nienawidzi siedzieć w swoim małym foteliku samochodowym, takim wiecie nazywanym czasem "nosidełkiem". Mam taki maxicossi i chyba jest dla niego poprostu niewygodny. Jaki kolejny fotelik mi doradzacie? Bo wczoraj już mnie głowa rozbolała na zakupach, do każdego miałam jakieś "ale". Chciałabym jakiś przede wszystkim wygodny bo Olaf nielubi jeżdzić autem - może to coś zmieni. Mam wrażenie że te Britax są strasznie głębokie? czy może przesadzam?
 
Gosik- haha..az sie usmialam! Mam tensam problem z Alem. Tez nie cierpi jezdzic samochodem i wogole niczym...:baffled: I jego fotelik tez juz troche przymaly. Ale jeszcze sie nie rozgladalam za nowym...
 
dziewczyny chciałam sie poradzić: mój synek ma 6,5 miesiąca, waży ok 9 kg (duży jest) no i nienawidzi siedzieć w swoim małym foteliku samochodowym, takim wiecie nazywanym czasem "nosidełkiem". Mam taki maxicossi i chyba jest dla niego poprostu niewygodny. Jaki kolejny fotelik mi doradzacie? Bo wczoraj już mnie głowa rozbolała na zakupach, do każdego miałam jakieś "ale". Chciałabym jakiś przede wszystkim wygodny bo Olaf nielubi jeżdzić autem - może to coś zmieni. Mam wrażenie że te Britax są strasznie głębokie? czy może przesadzam?
Witam!!! poczytuję Was od czasu do czasu. I w końcu odważyłam się tu odezwać...
Otóż najlepiej doradzą Ci testy bezpieczeństwa (przynajmniej moim zdaniem)
Na stronie fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci znajdziesz aktualne oceny fotelików dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Mi ta stronka dużo pomogła przy wyborze fotelika.:cool2::cool2::cool2:
Tu podaję linka bezpośrednio do fotelików które przechodziły testy fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa ... możesz szukać po przedziale wiekowym jak i po markach fotelików.
Miłego przeglądania ;-);-);-)
 
dziewczyny chciałam sie poradzić: mój synek ma 6,5 miesiąca, waży ok 9 kg (duży jest) no i nienawidzi siedzieć w swoim małym foteliku samochodowym, takim wiecie nazywanym czasem "nosidełkiem". Mam taki maxicossi i chyba jest dla niego poprostu niewygodny. Jaki kolejny fotelik mi doradzacie? Bo wczoraj już mnie głowa rozbolała na zakupach, do każdego miałam jakieś "ale". Chciałabym jakiś przede wszystkim wygodny bo Olaf nielubi jeżdzić autem - może to coś zmieni. Mam wrażenie że te Britax są strasznie głębokie? czy może przesadzam?
Mój mały również nie przepadał za jazdą samochodem.Mieliśmy fotelik M&P i także miałam wrażenie,że jest mu w nim ciasno i niewygodnie,więc kupiliśmy mu Britax.Rzeczywiście są może troche głebokie,ale mały od tamtej pory polubił jazde samochodem.W przeciwieństwie do poprzedniego ten przypinany jest przodem,tak ze maluch wszystko widzi.Mam wrażenie,ze to mu się właśnie spodobało!
 
reklama
Witam się pozabiegowo
No-ulga,że hej,tylko muszę uważać teraz ,żeby pateli sobie nie pogryzć...A poza tym głodna jestem jak wilk,bo od wczoraj od13-ej nic w buzi nie miałam-no...herbatkę...nawet 2
Tichonek,Gastone-ślicznie dziękuję za współczucie...szczerze mówiąc wyrywanie zęba to dla mnie nic-gorzej z tym okropnym bólem,który przypomina(nawołuje wręcz),że pora na wizytę u dentysty.Promieniował na całą głowę...ale już po wszystkim:tak:Muszę też pochwalić Danielka-cudo nie dziecko,nawet nie pisnął,ba-do tej pory śpi :szok:
MartaF-raz jeszcze wielkie dzięki za "przygarnięcie "Dawidka:-)
 
Do góry