reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Misia troche sie usmialam z Twojego posta,ale tak szczerze to wspolczuje!!

Dziewczyny pamietam ze pisalyscie ze chodzilyscie do dr.Sepki,tylko nie pamietam jakie zdanie na jej temat macie:sorry:
Cos kojarze ze chyba zescie ja zachwalaly!!
Mozecie sie podzielic ze mna bo kolezanka jedzie w niedziele do Dublina na wizyte!!!
 
Witam laski
Misia nie zazdroszcze :(
A no prosze to fajnie ze juz taki watek jest:)
dziewczyny mi wjechaly na ambicje z tym sprzataniem i gotowaniem wiec jak bede miala wolne to sie zabieram do roboty:)
Rozmawialysmy z Didi że mozna we wtorek spotkanie zorganizowac ok 12 co myslicie piszcie i sie ugadamy:)
Teraz relaksik i do wyrka:)
 
Ewelcia o Dr Sempce sa różne opinie, zresztą jak o każdym lekarzu
Jest dość swobodna, wali prosto z mostu, nie krępujesz sie u niej

Ja ogólnie nie miałam jakiś zastrzeżen, ale byłam spokojniejsza gdy odwiedziałam również mojego lekarza w PL
Potwierdziła wyniki innych lekarzy o przodującym łożysku i płci, pomyliła się co do daty porodu, bo powiedziała, ze na 100% urodzę wcześniej, a tak nie było.

Misia jak możesz narzekac na taka śliczna sunie, ;-) serio kochana jest twoja psinka, ona chce sie bawić dlatego tak biega, jakby się wybiegała na spacerze to w domu może byłaby spokojna, cierpliwości, nie będzie wiecznie szczeniakiem :tak:
w kazdym razie podziwiam, ze dajesz rade sama ze swoimi zwierzyncem i Alexem, ja o 17 juz kaze mojemu M wychodzic z pracy, bo mam dosc
Wkrótce święta to sobie odpoczniecie z A.
 
hej:-), ja dopiero teraz moge cos skrobnac, Asia dzis wyjatkowo grzeczna, spi prawie caly dzien nawet u znajomych z przerwami tylko na jedzenie. Znajomi maja synka mlodszego o 2 tyg. ale Asia chyba dzis za bardzo zmeczona na gosci i dlatego stwierdzila ze dzis wrzuca na luz i spi:-D. Przespala nawet zakupy :tak:gdzie normalnie to w sklepie glowa sie kreci na wszystkie strony. A ja zaraz odpoczynek bo jutro czekaja mnie swiateczne porzadki:szok:,trzeba troche ogarnac chate przed przylotem gosci z Polski. Milego wieczorku
 
misia83_83 Twoje posty to tak lubię czytać :-D:-D:-D nie dość że są zabawne to w dodatku aż nabieram chęci do życia masz takiego powera że zarażasz nim ludzi w dobrym słowa znaczeniu.

Widzę że reszta brygady śpi no mi dopiero teraz mała dała spokój padła jak kawka cały dzień taki upierdek był tylko rączki i mama nawet do wc musiałam ją targać co za dzień. Mało tego to na dobranoc przyciełam sobie palca drzwiami :wściekła/y::wściekła/y:myśle że tylko go stłukłam i dostałam z pięści od mojego szkrabika w nosa mocnego ma lewego sierpowego. Jak dobrze że jutro nowy dzień no nic zmykam, trudno was odczytać tyle się rozpisałyście może książke wydamy co???
 
No hej
Dopadł mnie :confused2: juz w nocy :sorry: ale trzymał przez cały dzien prawie.Efekt ten na szybko - to okna piekne i nieco ozdób pozakładanych:tak: na efekty pozniejsze trza poczekac:-D:-D:-D:-D zartuje ;-)
Dumna jestem z siebie, bo okna i ozdoby i w ogole ta graciarnie całą robiłam z Niki:eek: jak nam sie to udalo? nie wiem:-D chociaz w sumie jak jestem z nią sama- nie ma Martysi i męzowskiego to da sie z nią współpracowac;-):tak:
Choinkę jednak ubierzemy za jakis czas. Padam normalnie:confused2:

A apropos wiesienki123 ....bardzo mili ludzie :tak: a ta ich mała jaką mą czuprynkę:shocked2::-D normalnie kitki mozna juz robic smialo:cool2: I rzeczywiscie.... widok mojej Niki probującej zalozyc małej Asi skarpetki...bezcenny:-D:-D:-D Niki ma lalke wielkosci Asi i biedna pewnie myslała,ze ta jest jej doskonalszą wersją:sorry::-D

Tichonek ten Twój podopieczny to nadal u Ciebie,ze nie piszesz nic:eek:;-)

anineczka hop hop:eek:

No to pobuszuje troche w necie.... moze sie ktoras zjawi jeszcze :-)

Jak ten "pęd" potrafi siły odjąc no :sorry:
 
znaczy to jedynie tyle anineczka ,ze dopada Cie w dzien :rolleyes2: pewnie w porze drzemki Matta ;-):-D:-D no coz- kazda pora dobra :-D a starszy synek sie grzecznie bawi wtedy pewnie :cool2::-D

ucz sie ucz , bo nauka...... i takie tam:laugh2::laugh2: 3mam kciukasy.:tak:



gdzie moj suwaczek świateczny:eek::eek:
 
reklama
Marta - nie znasz moich mozliwosci :) ( Mam 5 mlodszego rodzenstwa )
:-):-)no to masz niezłą wprawe:-D
myślałąm ze będe mogła zostawić małego z tatusiem ale po tym co zrobił przed chwilą stwierdiłam ze sie nie nadaje:no:dał małemu butle prosto z podgrzewacza i nawet nie sprawdził czy dobre:eek::confused2:myślał chyba ze mały mu powie czy nie za gorące:eek:

mały o 2.30 postanowił ze nie będzie dłużej spał bo wyspał sie przez cały dzień i juz mu sie nie chciało więc mnie pomęczył do 4:baffled:

wszyscy jeszcze śpią a ja nadrabiam seriale:-p

miłego weekendu;-)
 
Do góry