reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bo musimy korzystać wtedy kiedy maluszki śpią:-D:-D:-D

Miłego dnia wszystkim
dokladnie,tym bardziej ze u nas juz koniec spania na dzien dzisiejszy:-)chyba zeby mnie dzidzia zaskoczyla:shocked2:

Mam dosyc mojego dziecka dzisiaj...

od 6 rano wyje...z przerwami....ale nie chce sie bawic i tylko raczki, raczki, a i na nich marudzi, medzi i jest do niczego!! :wściekła/y: A jest dopiero rano! A jaki bedzie dzien do konca??? Chyba sie zastrzele!
ajjj misia,takiego słodziaka masz, a Ty sie chcesz zastrzelic??:szok::-)nie no zart,wiem co to znaczy:tak:choc Ty z wiekszym stażem..
Mala dzis troche pospala na szczescie,wiec choinka skonczona,a nawet dwie ;-)obiadek sie gotuje i pranie zdziełane i zjesc nawet zdarzylam:szok::-)..
Teraz moze szalec ile chce:tak:
MartaF - kupki kupkami:-)najwazniejsze ze sytuacja sie wyklarowala i dziecina sypia wiecej:tak::happy:dzieki za namiary.Ja tam za duzo wysylac nie bede,ale poczta to wielka przesada:shocked2:
 
reklama
Jezu..jest 11.45 a Ty Madbebe juz i choinki dwie? I Obiad? I zjadlas?? No to niezle;-)
Moj tez spi teraz...napaslam go tak, ze padl bo taki ciezki hehehe. A ja nie wiem co mam robic...nic mi sie nie chce...I tak czytam sobie Pudelka, cole popijam i generalnie sie obijam. Mlody sie obudzi, a ja dalej nic nie bede miala zrobione. Moze chociaz zapakuje prezent mikolajowy dla A..?:-)

Milego pobytu w POlandii dla wyjezdzajacych:-) Choc w sumie nie zazdroszcze po chyba zimno, a ja zimy nie lubie:-) Ja cieplolubna jestem. Tu moze i leje, ale mrozow takich nigdy nie ma:-)

To bedzie nudny dzien...:-(
 
dzięki dziewczyny torta kupiłam w tesco:tak:misia:-)

moje maleństwo nawet poleży troszke,już nie krzyczy a mamusia ma cas na bb:-)
jutro będzie wesoło jak dzieciaki sie zlecą na torta:-)ale jakoś damy rade:tak:
 
U nas już jak zwykle po obiedzie, mała najedzona, chwilkę się zdrzemnęła i teraz się bawi.Ucina sobie takie krótkie drzemki, może potem uśnie na dłużej to zaczęłabym pakowanie:-), bo jutro jeszcze posprzątać trzeba. Landlord ma przyjechać po południu, bo zepsuł się jakiś włącznik od grzejnika olejowego i nie działa, pralka też szwankować zaczyna i u mnie w łazience od wczoraj kapie woda. No, niech zaprowadzi porządek zanim wyjadę:-D:-D:-D
 
Właśnie Asienko.. Przypomniałaś mi o co miałam pytać.. Czy orientujecie się jak najlepiej (czyt.oszczędniej) ustawić czasomierz ogrzewania gazem. Mam 3 wersje i naprawdę nie wiem, która lepsza (czyt. oszczędniejsza):
1. ustawić stałe ogrzewanie np. na 30 stopni (cały czas jest taka sama temperatura w domu ale maszyna działa nonstop :eek:)
2. ustawić ogrzewanie na kilka godzin z przerwami również kilkugodzinnymi np.na 40 stopni (maszyna działa najmniej ale przy dłuższej przerwie w ogrzewaniu dom się wyziębia..:eek:)
3. ustawić ogrzewanie mniej więcej co 1-2 godziny na około pół godziny (maszyna wciąż się uruchamia ale działa "chwilę" i nie wiem czy ciągłe uruchamianie nie powoduje większego spalania gazu?:eek:)
Jak wy stosujecie i jak sądzicie, że wychodzi taniej? Bo ja się kompletnie nie znam na zużyciu gazu..
 
Hello!
Wpadłam bo mam chwilkę:tak:
Młodego nakarmiłam ,uśpiłam i mam relaksik.Ciekawe tylko jak długi?:sorry:Podobno potrafi przespac 2-3 godzinki...Byłoby pięknie:-DAle się rozmarzyłam...Ale może faktycznie najgorzej nie będzie.Koleżanka jeszcze większego pietra ode mnie miała.Pierwszy raz po ponad rocznej przerwie do pracy poszła.Mówiła,że czuje sie,jakby to był jej perwszy w ogóle dzień w pracy:sorry:
Najgorzej,że mój Radek nie przyzwyczajony,że trzeba ciszej się zachowywac i dokazuje na całego:sorry:A on potrafi byc baaaardzo głośny:wściekła/y:
Idę teraz mojego bąbla nakarmic:tak:
Witam nową mamuśkę:marcysia365,nasze coraz większe grono jest bardzo przyjemne.Na pewno nie będziesz się z nami nudzic;-)
A gdzie się Andzulina podziewa?
 
Witam nowa foremke:-).
Marta widze ze torta zakupilas....a czyje urodzinki.?Oliwki tak:-)
Misia nie Ty masz takie lenia i placzace dziecko,moj tez od kad wstal to wyje,teraz siedzi mi na kolanach i juz sie wierci.na szczescie ogarnelam troche chatke!!!
Anineczka ja bardzo chetnie przeleje jakas kwote...tylko zastanawiam sie ile...
moze jakas podpowiedz?:sorry:


Tichonek widze ze dajesz sobie rade z podopiecznym:-) oby tak dalej...a tak sie martwilas
 
Jezu..jest 11.45 a Ty Madbebe juz i choinki dwie? I Obiad? I zjadlas?? No to niezle;-)
spokojnie,spokojnie :-):-) - choinke jedna dokonczylam ubierac,a druga malutka.:tak::-DObiad sam sie robi, bo w piekarniku tylko jeszcze salatka jakas i juz.Ja wlaczam speeda zawsze jak mala spi,bo inaczej nie ma szans na cokolwiek.Ale potrafie przebimbac ten czas jak mi sie nic nie chce wiec spokojnie odpoczywaj:tak::-)
qrcze mam dylematy - chce sobie na gwiazdke tel kupic bo w tym juz bateria dobe 3ma..Duzo gadam (A.ma do O2 za free) i chce cos co baterie 3ma w miare i co by wygladalo ciekawie:tak:I oczywiscie niedrogo,tak do 100e (pre pay).Jakies pomysly,moze cos polecacie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziendoberek

Melduje ze zyje:-)
Zrobilam kapusniaczek na obiad, znowu debiut. Cos mnie ostatnio na eksperymenty w gotowaniu nachodzi:tak:
T dzis w domku pracuje wiec musze zmykac na duchu go podtrzymywac i wkrety podawac bo tylko tyle moge zrobic:-D Na szczescie czuje sie dobrze wiec moze maly nie wyskoczy przed skonczeniem remontu;-)
Milego dzionka
Odezwe sie wkrotce:-)
 
Do góry