reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina gratulacje ode mnie i Maksia!
U nas tez pogoda w krtake, raz pada, raz swieci, wiec Misia dobrze Cie rozumiem.Ja juz spacerek godzinny zaliczylam wiec jestem zadowolona:-)
Dzioewczyny a jak u Was z waga? Juz wchodzicie w przedciazowe ciuchy? Ja w dzinsy jakos sie wcisne z bolami, ale bluzki zadnej nie dopne:-(a to uz 3 tyodnie po porodzie..
 
reklama
:-)andzulina super;-) gratuluje ogromnie- Igorek ehh:-)

94376e71f8a70e6abe64bb92ef54baf0.jpg



anineczka szpiegu :-p:-D ale milo,ze chociaz Ty :-p przygotowania w toku w sumie.Teraz w sobote mamy juz rozpoczęcie w polskiej szkole a 1.09 w irlandzkiej;-) Buciki juz kupione- uniform dobry-nie trzeba zmieniac, koszule musze dokupic-pare sztuk.No i ksiązki.Ale pytalam jedną z mam(irlandke) i ona mówiła,ze owszem-kupujemy ksiązki sami a inna twierdzi,ze w zyciu- ze to szkoła:confused: I teraz nie wiem, bo w sumie w pierwszej klasie ksiązki zapewniala szkoła:tak: Dlatego tez wstrzymam sie i zasięgne info od pani nauczycielki.A ksiazki sa takze spokojnie.Podjechac, zapłacic, kupic:-)

Musze zobaczyć gdzie to Trim jest:sorry2: teraz w weekend byliśmy w Waterford u znajomych- calkiem przyjemnie,ale pogoda :baffled: kolezanka mówi,ze w Dublinie to tropiki:-D mieszkała tu 5 lat;-) Przyjemne miasteczko.No i 10 min autkiem nad morze a tam mały lunapark- superowo:tak:


Pozdrawiam wszytkie bez wyjatku.Przyjemnego popołudnia laseczki.


 
Ostatnia edycja:
andziulina ogromne gratulacje!!!

a ja włączyłam dzieciom bajki i sie zdrzemnęłam ale oczywiście mała co chwila mama to...mama tamto...:-(

margarita ja dostałam liste książek ze szkoły i musiałam je sama kupić (108euro do I klasy:-() a poza tym córci do tych infantów, około 50euro:-( a ona sie upiera ze ona jeszcze za mała zeby iść do szkoły i nie chce

anineczka nie wiem czy teraz lubiczanka mnie nie wyprzedzi bo ona termin ma 2 dni wcześniej:-) no ale umówiłyśmy sie ze spotkamy sie na porodówce żeby raźniej nam było:-D
ja bym chciała zeby ten czas szybciej zleciał bo jestem ciągle zmęczona, śpiąca i ciągle coś mnie boli:baffled:a przy poprzednich dzieciach nic mi nie było:baffled:
 
ANDZIULINA WIELKIE GRATULACJE

No to teraz ja następna w kolejce:-D:-D:-D:szok:, jak ten czas leci:-)

U nas dzisiaj raz pada, raz słońce świeci. W dwie minuty byłam cała mokra, jak zbierałam pranie:wściekła/y:, a zaraz po tym przestało padać:wściekła/y::szok:. Ach, Irlandia:-):-)
 
gratulacje andzulina! ja tez chciałabym już, ze względu na zmęczenie..chociaż lepiej niech dziewczynka posiedzi jeszcze w brzuszku :tak:
lubiczanka - daj znać jeśli możesz, jak jest z wysyłką tych kompletów pościelowych do IRL, rzeczywiście śliczne są, tez sie chyba pokuszę ;-)
pozdrawiam wszystkich w te ulewne dzionki! brrrr, to już jesień chyba :-(
 
andziulinka gratulacje!!!:-)wszystkiego najlepszego dla Igorka:-)
witam nowe mamusie:-)
Joann spelnienia marzen!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja też się przyłączam do Gratulacji!!!

Weron 3 tyg to baardzo krótko, ja dopiero odzyskuje pomału dawną figurę a minęło juz 3 m-ce, takze na to potrzeba czasu, nie martw się ;-)

My dalej w PL, dziś było troszkę zimniej tak ze musiałam ubrac długie spodnie, ale na górę krótki rękawek :happy:
Nie wyobrazam sobie powrotu do zimnej Irl musze jaką kurtke kupic, :-)
 
reklama
Witam kobitki po dlugiej przerwie.Juz sie zadomowilam, od dzis mam dopiero neta wiec juz regularnie od jutra sie witam.
Nie zdazylam jeszcze przeleciec watku ale gratuluje wszystkim rozpakowanym!!!
 
Do góry