reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ponawiam pytanie o firme kurierska pol-irl znacie cos taniego i sprawdzonego? Aniczka ty kiedys polecałas ale nie pamietam?
dzieki za pomoc
 
Margaritta jak to mówią dzieci.Fcale a fcale Cię nie śledziłam :-p:-D
Widziałam,że napisałaś życzenia dla Joannn tak więc szybko zabrałam się za pisanie do Ciebie.
Fajnie,że już jesteś przygotowana na puszczenie córuchny do szkoły.Ciekawe co piszesz,że szkoła kupuje książki.Oby tak było i w tym roku.
A Back to school starcza na pokrycie wszystkich kosztów? Chyba raczej nie?

No byliśmy w Trimie,widzieliśmy chatę.Ale to chyba nie to co chcemy....
No nie wiem.Niby duża ( 4 pokoje) ale takie jakieś gołe i śmiałam się,że w każdym pokoju wykładzina z innej parafi.Już nie wspomnę ,że brudna.
Ja nie wiem,ale jak dają zdjęcia na daft to chyba w photoshopie je obrabiają.Choc gdyby komutery mogły wydzielac zapach to pewnie nigdy nie weszłabym na dafta.W połowach chat po prostu śmierdzi :baffled:
No nic...zastanowimy się nad tym domkiem.

agusiek a ty co tak na sikundkę wpadłaś?
Opowiadaj jak Nikoś?

MartaF pomóż lubiczance założyc suwaczki to będę wiedziała,że jest przed Tobą w kolejce ;-):-D

Kamcia Pack Kurier. :))) Wpisz w google tą nazwę to Ci wyskoczy ich stronka.
 
Andziulina -Gratulacje Joann-spełniena marzeń:-) u nas po staremu byliśmy z Clifden u znajomych drogi zalane strasznie w pasacie sięgała nam woda prawie do połowy drzwi aż się wystraszyłam :-)Wracając pojechaliśmy do paniDr.Blach na szczepienie płacz straszny jak na razie nic jej nie jest mam nadzieje że noc będzie ok :-)ginekolog jakoś pacyjentek nie miała ale pani z rejestracji dzwoniła i informowała że USG już jest:-DNastępne przyjęcia pani gin od 10 wrzesnia;-)pozdrawaim
 
Andzulina- serdeczne gratulacje!!! Niech sie maluszek zdrowo chowa!:-)

Weron- a karmisz cycem? Bo jak sie karmi piersia to sie szybciej traci :) Ja waze juz nawet mniej niz przed ciaza:szok: choc wcale sie tak z tego nie ciesze bo sie troche boje, ze mi sie to odbije na ilosci mleczka.
 
Dzięki Anieczka to ty tej firmy używałas i było wszystko ok na czas i nie ruszone?
Dzieki w takim razie zadzwonie jutro:)
Tak,tej firmy.Czy było na czas.Pewnie by było gdyby nie pożar w kanale La Manche ;-)
No ale tam pożary nie często się zdarzają,ale jak to ja jak zwykle miałam pecha.
No i czasem pojawiają się po paczkę o 1 w nocy,co pewnie nie jest miłe dla śpiochów ;-)
 
reklama
Anineczka to mówisz, że do Trim zamierzacie uderzyć:confused:
No kochana ty mi się częściej pojawiaj bo brak tutaj Ciebie.
Ano Trim....chyba....
Ludzie, strasznie płytkie są te moje dylematy...Ludzie nie mają za co życ w Afryce a ja mam dylemat w jakim miasteczku życ by było mi jeszcze lepiej.
Mój mąż widząc ceny w Portaloise namawia mnie na to miasteczko....Ale czy on wie na co się zamierza...
Trim jest o 40km bliżej.Nie jest złe.Ma Lidla :-D:rofl2: SuperValue i jako taki ryneczek.Może bym tam prace znalazła,już nie musi byc w zawodzie,jakąkolwiek :baffled:
Ale ceny w Twoim miasteczku i Ty jako sąsiadka kuszą,nie powiem.Ah szlak by to trafił.
Chciałabym byc małą dziewczynką i by mama
[*] podjeła za mnie decyzję,było by znacznie łatwiej :-(
Zwłaszcza teraz....po włamaniu.
Nie wiem,ten rok jest dla mnie straszny.Niech się już skończy :-(

Co to ja chciałam jeszcze :sorry2:
aha.

Emili no mała i tak pewnie dzielna była przy szczepieniu. :tak:
Drogi do Clifden zalane.Szok.Mój M mówi,ze w radiu o tym trąbią ;-)

Gastone no opowiadaj jak Ci się mieszka? Z tego co kojarzyłam masz podłogi z kafli na wysoki połysk?
Ja uciekam od takich.Brrr ile ja się tutaj ich wyszoruję :baffled:
 
Do góry