reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
MartaF-znakomicie!Witam,witam...Ładną pogodę dziś nam niebo zafundowało,prawda?
Jak sobie pomyślę,że do pracy dziś trzeba,to....grrrr:szok:.Tak mi się już ostatnio nic kompletnie nie chce...Dobrze,że obiadek ugotowany...Cho po pracz obiecaam mojemu J.ze mu salatke z kurczaka zrobie.czasem sie zastanawiam kto tu jest w ciazy:-D.
to kiedy moge wpaść na tą sałatke?:-Dno i kiedy na tą kawke wpadniesz:confused:obiecałaś przed szkołą:happy:
 
alez pamietam...bede na100procent...a jesli chodzi o salatke,jesli szanownz J nie zje wszystkiego,to wpadaj...ale nie wczesniej jak jutro,bo salatka bedzie sie robic dopiero ok22ej...
 
alez pamietam...bede na100procent...a jesli chodzi o salatke,jesli szanownz J nie zje wszystkiego,to wpadaj...ale nie wczesniej jak jutro,bo salatka bedzie sie robic dopiero ok22ej...
podziwiam cie ze ci sie chce o tej porze, ja to o 21 juz: łóżeczko, laptop i coś dobrego na przekąske:-D

obiadek prawie gotowy:-)
 
Chce sie?:no:,ale jak obietnica to obietnica:-D.Powiedz mi moze,gdzie znajde dobrego gp,bo karta mi sie konczy,a juz nie chce jezdzic do thurles...
jak pójdziesz ze mną do mojego to cie zapisze bo tak to nie chce bo ma za dużo pacjentów:-) jest wygodnie bo codziennie przyjmuje a nie tak jak inni w wybrane dni:-)
 
reklama
Drogie Mamy,doradzdzcie mi prosze gdzie najlepiej sie zaopatrzyc w posciel do lozeczka?Szczerze mowiac nie moge znalezc tu nic ciekawego.Patrzylam na allegro+ale wszystkie sa na jedno kopyto:tak:.Najlepiej gdyby to byla posciel ze wszystkim,tzn.rozkiem,wypelnieniem,baldachimem itd.,bo nie chce mi sie kupowac wszystkiego oddzielnie:zawstydzona/y:
 
Do góry